buyuyaptirma

şirinlik büyüsü neden yapılır

Şirinlik Büyüsü Neden Yapılır?
İnsanlar doğası gereği sevgi görmek isterler. Girdiği ortamlarda ve kurduğu ilişkilerde karşısındaki kişilerden beğeni toplamak ve onlar tarafından takdir edilmek bu isteği tatmin edecek niteliklerdir. Ancak her insan kişiliği gereği bunu sağlayamaz. Soğukkanlılık, kibir, bencillik vb. birçok özellik sevgi görmeyi zorlaştıracak cinsten olumsuz özelliklerdir. Sempatiklik, güler yüzlülük ve hoşgörü de ilk izlenimi son derece olumlu etkileyen, itibar kazandıracak unsurlardır.

Bu unsurlardan biri ya da birkaçına sahip insanlar yeni tanıştığı kişilere kendilerini çok çabuk sevdire bilme potansiyeline sahiptirler, kolay ve etkili iletişim kurabilir böylelikle de istediği geri dönüşü kısa sürede alabilirler.

Bahsedilen bu unsurlardan yapıcı olanları karakterinde taşımayan kişiler, bu davranışları edinmek isteyebilirler. Bunun altında farklı neden yatabilir. Sevdiğiniz, hoşlandığınız birini etkilemek istersiniz ve bunu da onun sizinle ilgili güzel düşünceler edinmesi, size karşı ilgi duymasıyla sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle o kişiye karşı şirin gözükmeniz gerekecektir. Bunu sağlamak için de o kişinin hoşlanabileceği karakterde bir insan olmalısınız, değilseniz de böyle bir insana dönüş melisiniz. Genel olarak bakacak olursak, bunu sadece bir kişiye özel olarak yapmıyor olabilirsiniz. Kısmetinizi açmak, kendinizi daha kolay sevdirebilmek için de şirinlik büyüsüne başvurabilirsiniz.

Başka bir yönden bakacak olursak; Yeni ortamlara dahil olmak, farklı insanlarla tanışmak ve arkadaşlık etmek, olası arkadaşlıklarınızı sağlamlaştırmak ve kalıcı hale getirmek istiyor olabilirsiniz. Ancak ikili ilişki kurma konusunda sıkıntılar yaşıyor ve başarısız oluyorsanız; verimli arkadaşlık ilişkileri kuramıyor ya da sürdüremiyorsanız, olası ilişkileriniz uzun soluklu değilse ve yalnızlık çekiyorsanız bu durumlar da şirinlik büyüsüyle çözüme kavuşturulabilir. Etrafınızda soğuk göründüğünüzü ya da pasif durduğunuzu söyleyenler varsa bu büyü sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Şirinlik büyüsünden sonra çevrenizdeki kişilerin gözüne daha sevecen görünmeye başlayacaksınız. Size karşı daha girişken ve yapıcı davranmaya, daha çok ilgi göstermeye başlayacaklar. Bu sayede kuracağınız arkadaşlık ilişkilerinde hızlı bir gelişme sağlayabilir, yeni ortamlara girerek birçok iyi izlenim bırakabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar sizi daha yakından tanımak isteyeceklerdir. İnsanlarla ilişkileriniz önemli ölçüde gelişecek, akıcı bir şekilde samimiyet kazanacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı