buyuyaptirma

Kilit büyüsü

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır

Kilit büyüsü yapan bir kişi kısa zaman içinde istediği insanın üzerinde istediği etkileri oluşturup onun en basit konular da dahi zorlanmasını sağlayabilir. Bu işlemler konuşmaların, hareketlerin veya düşüncelerin kilitlenmesi amacı ile kullanılabilir. Genellikle kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar ile bilinir ve aynı zamanda medyumlar da bu işlemler de çok zorlanmazlar.

Bu sebeple halen birçok kişi farklı amaçlar ile medyumların kapılarını çalarak bu tarz işlemler hakkında talepler de bulunmaktadırlar. Basit bir kilit alarak üzerine okudukları özel tılsımlı sözler ile çok güçlü enerjileri bu kilitlerin üzerine yükleyen medyumlar daha sonra bu kilitleri gizli bir yere saklayarak zaman içinde istenen durumun oluşmasını sağlayabilirler.

Burada önemli olan kilitlerin uzun zaman gizli kalması ve aynı zamanda etki altında olan kişilerin de bu kilitleri uzun zaman bulamamasıdır. Çünkü kilitler ne kadar saklı kalırsa işlemlerin sonuçları o kadar güçlü olarak ortaya çıkacaktır. İnsanlar bu işlemlerin etkilerine girdikleri zaman beklemedikleri anda fiziki veya manevi anlamda ciddi sorunlar yaşamaya başlarlar ve bu durumu da tamamen normal karşılarlar. Özellikle konuşmaları, düşünceleri, hareketleri veya şansları bu işlemler sebebi ile kilitlenen insanlar için bu durumdan kurtulmanın tek bir yolu vardır. O da kilitlerin hemen bulunması ve zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yapılmasıdır.

Bugüne kadar birçok kez yapılan ve halen birçok medyumun talep almaya devam ettiği bu işlemler hakkında birçok yanlış bilgi bulunmaktadır. Bu sebeple deneyimli bir medyum ile iletişime geçmeden kesinlikle kesin kararlar verilmemeli ve her zaman temkinli bir şekilde hareket edilmelidir. Kilit büyüsü yaparak istedikleri herhangi bir kişinin üzerinde çok ciddi ve çok güçlü enerjiler oluşturacaklarını bilen insanlar bunun için çok dikkatli düşünüp iyi karar vermeye özen göstermelidirler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı