Medyumlar

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Büyüsü

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Büyüsü

Birbirini seven iki kişinin ayrılmalarını sağlamak günlük hayatta yapılacak olan fiziki işlemler ile pek mümkün olmasa bile yine de bunu sağlamak için kullanılan bazı manevi işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler insanların düşüncelerini kısa zaman içinde değiştirmekte ve aynı zamanda herhangi bir şekilde zarar görmeden sadece partnerlerine karşı olan ilgilerinin yok olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple birçok kişi bu tarz işlemler için medyumların kapılarını çalarak kendilerinden iki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü veya buna benzer işlemler hakkında taleplerde bulunmaktadırlar. Medyumlar bu işlemleri yaparken genellikle insanların isimlerinin yer aldığı özel muskalar hazırlamakta ve aynı zamanda bu muskaları o kişilerin yaşadıkları yerlere yakın bölgelere saklamaktadırlar.

Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler kısa zaman içinde istenen herkesin düşüncelerinin değişmesini sağladığı gibi aynı zamanda ortaya çıkan sonuçlar da genellikle kalıcı olabilmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler de amaç insanların partnerlerine karşı olan tüm sevgi ve bağlılık duygularını bir anda yok etmektir. Bunu sağlamak için ise hangi tekniğin ve hangi duaların kullanılacağını bilmek gerekmektedir.

Birçok kişi bu tarz işlemleri daha önce yapmadıkları için çok ciddi sorunlar yaşayabilmektedirler. Bu sebeple amacı her ne olursa olsun bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler öncelikle çok güvenilir bir medyum bularak işe başlamalıdırlar. Bu işlemler doğru bir şekilde yapıldıkları zaman ortaya çıkan enerjiler bir süre sonra insanların tüm düşüncelerini kontrol altına almakta ve aynı zamanda insanlar bu işlemlerden sonra asla zarar görmemektedirler.

Bu sebeple birçok kişi sürekli olarak bu işlemler hakkında medyumların kapılarını çalarak kendilerinden bilgi almak istemektedirler. Bu işlemler her zaman için büyü dünyasının en özel işlemlerinden biri olmuştur. Bunun sebebi ise bu işlemlerin kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapıla bilmeleridir.

Kimi zaman sevdikleri kişilerin kendilerine zarar verecek olan bir ilişkiden kurtulmasını hedefleyen kişiler bu işlemleri kullanabilirken kimi zaman ise sevmedikleri bir kişinin mutsuz olmasını isteyen kişiler de bu işlemler ile amaçlarına ulaşabilmektedirler. Bilindiği gibi bu tarz işlemlerin sonuçları hakkında çok net ifadeler kullanmak mümkün değildir. Ancak şartlar müsait olduğu zaman genellikle 1 veya 2 hafta gibi süreler içinde istenen sonuçlar görülebilmektedir. Birçok medyumun başarı ile yapabildiği bu işlemler özellikle insanların düşüncelerini kontrol altına alma konusunda son derece başarılıdırlar.

İnsanlar düşüncelerinde ve tavırlarında meydana gelen değişimlerin bu tarz bir büyü işleminden kaynaklandığını asla anlamadıkları için yaşanan her şeyi tamamen doğal karşılamaktadırlar. Bu tarz işlemler insanlar zarar vermedikleri gibi aynı zamanda etkileri de çoğu zaman kalıcı olmaktadır. Yani bu işlemler ile partnerlerinden ayrılan bir kişinin düşünceleri sonsuza kadar değişmemektedir. Bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler çoğu zaman iki kez düşünmektedirler.

Bunun nedeni ise yapılacak işlemin bir büyü işlemi olması ve aynı zamanda büyü işlemlerinin birçok kişi tarafından uzak durulması gereken işlemlermiş gibi anlatılmasıdır. Maalesef insanlar bu işlemler hakkında titiz bir şekilde araştırma yapmadan ön yargı edinmekte ve amaçlarına bu işlemler ile ulaşabilecekleri halde çareyi başka işlemlerde bulabilmektedirler. Çok eski bir geçmişi olan iki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü işlemleri de bu işlemlerden biridir.

Bu işlemleri başarılı bir şekilde yapan medyumlar bulan herkes kendilerine verecekleri bilgiler ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler. Bilindiği gibi medyumlar bu işlemleri yaparken kimi zaman insanların eşyalarını kimi zaman ise kendi bilgilerinin de yer aldıkları özel olarak hazırlanan muskaları kullanmaktadırlar. Bu teknikler ile kısa zaman içinde istenen enerjileri harekete geçirebilmekte olan tüm medyumlar insanların taleplerini karşılamak için aynı zamanda bazı bilim dallarından da yardım alabilmektedirler.

Astrolojiden ebced hesabına kadar birçok bilim dalı bu tarz büyü işlemlerde yardım alınan alanlardır. Bu sebeple medyumlar sürekli olarak kendilerini bu işlemler hakkında geliştirmekte ve yaptıkları araştırmalar ile sahip oldukları bilgileri arttırmaktadırlar.

İki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü işlemlerinin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar partnerlerine karşı olan tüm sevgi ve bağlılık duygularının kaybetmeye başlamakta ve artık kendilerine karşı eskisi kadar yakınlık duymamaktadırlar. Bu sayede bir süre sonra yaşanan ilişki tamamen bitmekte ve artık insanlar partnerlerinden kalıcı olarak ayrılmak istemektedirler. Çok etkili olduğu birçok kez kanıtlanmış olan bu işlemleri yapacak olan medyumların mutlaka doğru seçilmesi önerilmektedir. Özellikle insanlar zarar vermeden sadece doğru teknik ve nesneleri kullanan medyumlar gelen talepleri kısa zaman içinde karşılayabilmektedirler.

Partnerleri ile çok mutlu oldukları halde ortada bir sorun yokken bir anda kendilerinden soğumaya başlayan insanlar kimi zaman üzerlerinde iki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü veya benzer bir işlemin etkilerinin olduğundan şüphe edebilmektedirler. Bu gibi durumlarda öncelikle bakım işlemi yapmak ve eğer bir sonuç alınırsa zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yaptırmak gerekmektedir.

Bu işlemler kısa zaman içinde yapılan işlemlerin etkilerini yok etmekte ve aynı zamanda bunu yaparken asla ortaya bir risk çıkarmamaktadırlar. Deneyimli medyumlar hem bu tarz büyü işlemlerini yaparken hem de büyü bozma işlemlerini yaparken çok dikkatli bir şekilde adım atmaktadırlar. Bunun sebebi ise manevi enerjilerin çok güçlü olması ve kontrolden çıkmaları durumunda herkesi risk altına ata bilmeleridir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı