Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ana sayfa / medyum / izmirde medyum araştıranlar

izmirde medyum araştıranlar

İzmir’de medyum araştıranlara öneri:
Egenin incisi İzmir batı kültürüyle Anadolu kültürünün en güzel karmasıdır. Her konuda olduğu gibi medyumlarının kalitesiyle de İzmir nam salmıştır. Katina kendi istediği beş tane erkekle evlenmiştir. Bu erkekler hem çok yakışıklı hem de çok zenginlermiş. Katina ise çok zengin sayılmamakla birlikte çokta güzel sayılmamaktaymış.

İnsanlar bu durumu Katina’nın bu erkeklere büyü yaptığını öne sürmüşlerdir. Günümüzde oldukça popülerleşmeye başlayan Katına aşk destesi ismini İzmir de yaşayan bir Rum medyumdan almaktadır. Bu Rum medyum Katina’nın adına bir aşk deste kartları bulunmaktadır ve bu kartı kullananların çeşitli yorumlarına göre bu deste sadece istediği insanların sahipliğini kabul etmektedir.

Katina kültürünün geldiği ve yayıldığı İzmir de roman ve çingene kültürü de açıkça hala yayılım göstermektedir. Bu insanlar asırlardan beri medyumluğa ait özelliklerle donatılmış bu medyumluk özellikleri bir aile kültürü olarak nesilden nesille aktarılmaktadır. Bir medyumu iyi yapan da zaten medyum çevresine doğmuş olması ve bunun için eğitilmiş olmasıdır.

İzmir de birçok medyum bulunmaktadır ve ihtiyacınıza göre çeşitlendirebileceğiniz kadar çok alanda çalışmaktadırlar. İçinde farklı kültürleri de barındırdıklarından istediğiniz alanda birlikte çalışabileceğiniz kadar çok çeşit medyum bulunmaktadır.

İzmir’de medyumlar yerleşim olarak genelde birbirlerine yakın yerleşim yerleri seçerler ve yaşadığı yer hakkında bilgi sahibi insanlar aradığınız medyumu bulmanıza yardımcı olacaktır. Onun dışında hangi amaçla medyuma başvuracağınız konusunda iyi düşünün çünkü bir gönül ilişkisi için gideceksiniz bağlama büyüsü ve aşk büyüsü işinize yarabilecektir fakat ikisi farklı şeyler olmakla beraber farklı etkilere sahiptir ve farklı uzmanlık alanları gerekmektedir.

Hangi şehirde hangi ülkede medyum arıyorsanız arayın kesinlikle gerçek bir medyumun özelliklerini bilmelisiniz bu tür kadim bilgiler üzerinden maddi yarar sağlamak isteyen çok sayıda insan vardır. Bu insanların bizi dolandırmasının önüne geçmek için gerçek medyumun kim olduğunu bilmeliyiz. Bunun dışında hangi amaçla hangi tür medyuma danışmak istediğinizi de düşünmelisiniz. Bu tür işler yaparak hayatını daime ettiren medyumlar bulunmaktadır. elbette danışmanlık alırken bunu da göz ardı etmememiz gerekmektedir.

BİR YORUM

  1. gerçek bir medyum

    Selam ben Ecem benim yaş 28 ben bir evli kadınım ve bana aşık olan kocam artık aşık değildi ve görmekten sıkılmış gibiydi. Bunca yıldır birlikteyiz ama böyle sorunlar ilk defa yaşıyordum ve bunun üzerine bir medyum hocası araştırmaya başladım. İnternet üzerinden araştırdığım medyum hocaları sayfasından bir tane medyum hocası buldum ve medyum edis hocayla bir işlem yaptırmak istedim. Edis hocadan kocamı bana tekrar aşık etmesini söyledim. Edis hocamda 12 gün içinde yapacağını ve bana aşık olacağını söyledi bende beklemeye başladım 12 gün boyunca ama daha sonrasında gün dolunca baktım kocam eskisinden daha iyi olmaya başladı ve karşı ilgili olan birisi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir