Medyum Tavsiye

en iyi medyum kimdir nasıl anlaşılır

En iyi medyum kimdir ve nasıl anlaşılır?
Doğal halinden, saf özünden ayrılan insanlarla dolu dünyamızda İlahi planla iletişim kurabilen kişilere medyum denir. Gerçek doğasından özünden uzaklaşan insanlar için yarar sağlamayı amaçlayan kişiler gerçek medyumlardır. İçlerinde iyiliğin en saf özünü taşıdıklarından ilahi olanla bağları her daim çok güçlüdür.

Bu sayede çeşitli doğaüstü güçlere sahiptirler ve bu özel güçleri kolektifin en yüksek hayrına kullanmayı amaç edinmişlerdir. Bazı insanlar medyumluk ve medyumların sahip oldukları doğaüstü güçlere inanmamaktadır. Günümüzde Avusturalya’da yaşamlarına devam eden Aborjin kabilelerinden örnek verecek olursak, bu kabilenin her üyesi doğada yaşamlarına devam etmekte ve medeniyet adı altında insanı özünden uzaklaştıran her şeyden izole yaşamlarını sürdürmektedirler.

Ömürleri boyunca ne doktor ne hastane gören bu insanlar nasıl oluyor da bu kadar uzun yaşıyor? Bu insanlar atalarından öğrendiklerini unutmamış ve sözün en büyük büyü olduğunun ayırdında olarak yüksek gerçekleştirme güçleri ve ilahi olanla kurdukları derin bağ ile yaşamlarına Avustralya’nın kurak çöllerinde bile devam edebilmektedir. İşte aramızda yaşayan özüyle bağlantılı kalabilen medyumlar, hepimiz gibi ışığın özünden gelen ve ışığı unutmayan insanlardır.

Yani hepimizin doğuştan sahip olduğu özelliklerin daha baskın olarak görüldüğü ve bunu keşfeden kişiler medyumistik özellikler taşıyan insanlarıdır. Medyumluğun çeşitli belirtileri bulunmaktadır ve bu belirtiler etki olarak ikiye ayrılır. Fiziksel medyumluk ve zihinsel medyumluk olarak ayrılan belirtilerden . Fiziksel medyumluğun en büyük özelliği herhangi başka bir ruhun yardımı olmaksızın ortaya paranormal aktiviteler koyabilmesidir.

Zihinsel medyumluğun en spesifik özelliği ise eterik âlemle iletişime geçip bilgi alışverişinde bulunmasıdır. Medyumluk kavrayış ve irade yönünden de birbirinden ayrı 3 başlığa ayrılır. Sezgisel medyumluk, Mekanik Medyumluk, Otomatik Medyumluk başlıkları altında da medyumluğu inceleyebiliriz.

Sezgisel medyumluk gerçekleşen doğaüstü işlerin medyumun kendi isteyişi doğrultunda gerçekleştiğini anlaması ve bilmesidir. Mekanik medyumluk ise gerçekleşen doğaüstü durumlarda medyumun olayları anlayamadığı ve kontrol sağlayamadığı gibi görünmesidir. Son olarak otomatik medyumluk öte alemle alışveriş sırasında alışverişi sağlayan kişinin hareketlerine karşı algılayışı vardır fakat irade gösteremez.
Tüm bu özellikleri gösteren ve bunları kolektifin en yüksek hayrına kullanan kişiler en güvenilir ve gerçek medyumlardır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı