Medyumlar

domuz büyüsü niçin yapılır

Domuz büyüsü niçin yapılır

Kara büyüler her zaman için insanlara kötülük yapmak ve kendilerine ciddi sıkıntılar yaşatmak için yapılmaktadır. Bu alanda yapılmakta olan işlemlerin genel özellikleri arasında kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları enerjiler ile insanlara daha önce hiç yaşamadıkları ve genellikle çare bulamadıkları sıkıntılar yaşatmasıdır. Bu sebeple birçok kişi bu işlemleri kullanıp kullanmama konusunda tereddüt edebilmektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu büyülerin en tehlikelilerinden biri de domuz büyüsüdür. Bu işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler öncelikle deneyimli bir medyumun kapısını çalmalı ve kendisine domuz büyüsü niçin yapılır veya bu işlemler nasıl yapılır gibi konular hakkında sorular sormalıdırlar.

Yapılan işlemlerde amaç insanlara manevi anlamda sıkıntı yaşatmaktır. Bu tarz işlemler de çok dikkatli olmak ve her zaman için sonuçları yakından takip etmek gerekmektedir. Bu sebeple kesinlikle en deneyimli medyumlardan yardım alınmalıdır. Bilindiği gibi bu alanda yapılmakta olan işlemler özellikle insanların çok ciddi sıkıntılar çekmelerine neden olacağı için kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket etmemek gerekmektedir. Kimi zaman insanlar kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmekte olan insanlar hem kendilerini hem de etki altına almak istedikleri kişileri çok ciddi şekilde risk altına atabilmektedirler. Bu sebeple uzmanlar bu tarz işlemlerin kesinlikle en güvenilir medyumlar tarafından yapılmasını önermektedirler.

Bu işlemlerde insanlar domuz bedenlerinden elde edilen yağları alarak insanların elbiselerine veya bedenlerine sürmektedirler. Daha sonra medyumların okuyacakları özel dualar ile ortaya çıkan enerjiler insanlara akıl almaz derece de ciddi sıkıntılar çektirebilmektedir. Bu alanda yapılmakta olan işlemlerin ortak özelliklerinden biri de sonuçların kimi zaman kontrolden çıkabilmesi ve bu sebeple insanların istenenden çok daha ciddi bir şekilde risk altına girebilmeleridir. Bunun gibi aksilikler yaşamak istemeyen medyumlar her zaman için işlemlerin sonuçlarını yakından takip etmekte ve gerek gördükleri zaman mutlaka büyü bozma işlemleri ile etkilere bir son vermektedirler. Domuz büyüsü niçin yapılır sorusundan önce sorulması gereken soruların başında hangi durumda ne yapılmalıdır gibi sorular gelmektedir. Bu sayede çok daha bilinçli bir şekilde hareket edilebilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı