buyuyaptirma

ayırma büyüsü yaptırma

Ayırma Büyüsü Yaptırma
İnsan âşık olduğu, yoğun duygular beslediği kişiyle birlikte olma arzusu duyar ve bu sebepten ayrı kalmaya, başkalarının aralarına girmesine katlanamaz. Sevdiği kişiyi araya giren bir başka kişi nedeniyle kaybetmeyi göze alamaz. İlişkisinin sürekliliğini ve bağlılığını tehlikeye atan ya da bunları sağlama yolunda engeller oluşturan bazı kişiler olabilir. Üçüncü kişilerin ilişkisini sekteye uğratmasını engellemek amacıyla çeşitli yollara başvurabilir. Ayırma büyüsü de böyle durumlarda tercih edilen yollardan biridir.

Kocasının başka bir ilişkisi olduğunu öğrenen bir kadın; ailesinin dağılmasını önlemek, eşinin bağlılığını sağlayabilmek amacıyla araya giren diğer kadın ile ilişkisini kesmek istemesi durumunda ayırma büyüsüne başvurabilir. Tersi bir durumda da örneğin evli bir kadına âşık olan bir adam bu evliliğin son bulmasını, sevdiği kadın ile eşinin yolunu ayırmasını istediğinden ayırma büyüsünü kullanabilir.
Ayırma büyüsü sadece evli çiftlerin boşanmasını sağlamak için değil, daha farklı birçok durumda da kullanılabilir. Örneğin ilişkinizi tehlikeye atan, aranızı bozan birini sevdiğinizden uzaklaştırmak için; iki insanı birbirinden soğutmak için de bu büyü kullanılabilir.

Ayırma büyüsünün nasıl yapılacağı konusuna gelince, bu noktada kararlı olmak önemlidir. Kişi büyünün sonuçlarını göze almalı ve olası ihtimalleri kabullenebilmelidir. Ayırma büyüsü ayrılması istenen kişilerin ruhsal durumlarını direkt olarak etkileyeceğinden hızlı sonuç veren son derece etkili bir büyüdür. Etkisini aşamalı bir şekilde gösterir, ilk günlerden itibaren kişiler birbirleri hakkında olumsuz düşüncelere kapılmaya başlarlar.

Tartışmalar çıkmaya başlar ve ilişkinin sürdürülemeyeceği fikri büyü yapılan kişilerin zihninde kök salmaya başlar. Giderek yoğunlaşan bu düşünce artık bu ilişkinin devam edemeyeceğine karar verilmesiyle ayrılıkla sonuçlanacaktır. Aralarındaki sevgi bağı tamamen kopar ve birbirlerine karlı nefret beslemeye başlarlar. Birbirlerini bir daha görmek istemeyecek duruma gelirler, öyle ki tekrar bir araya gelmeleri durumu söz konusu olmayacaktır.

Her insan birlikte olduğu ya da evlendiği insana âşık olmayabilir, farklı sebepler de mevcuttur. Bir süre sonra bu sebepler geçerliliğini yitirebilir ya da durum katlanılamayacak bir hale gelebilir. Bahsedilen şekilde ya da benzer bir ilişkiye sahip insanlar söz konusu birlikteliği sonlandırmak istediğinde karşısındaki insanın tepkilerinden ya da yapabileceklerinden, bu konu açıldığında doğabilecek kötü olaylardan çekinebilir. Ayırma büyüsünü böyle durumlarda kişinin kendi ilişkisini sonlandırması için de kullanılabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı