ana sayfa / buyuyaptirma / kısmet bağlama büyüsü yaptırma

kısmet bağlama büyüsü yaptırma

Kısmet Bağlama Büyüsü Yaptırma
Sevmediğiniz bir kişinin kısmetinin kapanmasını isteyebilir ve bunun için de kısmet kapatma büyüsü yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde sizden hoşlanmayan birisi size kısmet bağlama büyüsü yaptırmış olabilir. Bu nedenle kısmet bağlama büyüsünün nasıl yapıldığı ve nasıl çözülür sorusu gündeme gelmiştir. Birbirini çok seven çiftlerin herhangi bir sebep olmadan kavga ettikleri ve akabinde ayrıldıklarını hem de bu işlemleri düğün öncesinde yaptıklarının şahidi olmuşsunuzdur.

Bu gibi olayların sebebi kısmet bağlama büyüsü olabilir. Diğer büyük çeşitlerinde olduğu gibi kısmet bağlama büyüsü yaptırmak için de gerçek bir medyumdan destek almanız önerilir. Kendi başınıza yapacağınız büyülerde herhangi bir aksaklık söz konusu olursa farklı etkiler ile karşılaşabilirsiniz. Büyünün etkisi belirsiz bir süre içindedir. Yani, kısmet bağlama büyüsü yapan ya da yaptıran kişi etkilerini anında göremezler. Etkilerinin görülmesi için belirli bir tarih verilmez. Büyü, zamana yayılan bir süre içerisinde etkisini gösterir. Kısmet bağlama büyüsü sadece büyü yapılan kişide değil, çevresindekileri de etkisi altına alabilir.

Bu büyünün çözülmesi mümkündür. Kısmet bağlama büyüsü yapmak için kısmetinin bağlanmasını istediğiniz kişinin vesikalık fotoğrafı, saç teli veya kısmeti bağlanacak olan kişinin kişisel bir eşyası gerekir. Kişisel eşyalar üzerinden yapılan büyü etkisini daha fazla göstermektedir. Kısmet bağlama büyüsü, büyü yapan kişiyi de etkileyebileceğinden yapılırken çok dikkatli olunması gerekir. Bir muska yardımı ile yapılan büyünün bozulması için bu muskanın yok edilmesi, yırtılması ya da yakılması gerekir.

Bu işlemler gerçekleştiğinde var olan kısmet kapatma büyüsünün etkisi bitirecektir. Aynı zamanda kısmet bağlama büyüsünden kurtulmak için kişinin sıkça dua etmesi ve namaz kılması gereklidir. Bu sayede kısmet bağlama büyüsünden kurtulmak mümkündür. İki sevgili veya eşler arasında problemlere yol açan kısmet bağlama büyüsü farklı belirtiler de gösterebilir. Örneğin büyü yapılan kişi öz güvenini yitirebilir. Konuşma, hareket etme gibi hareket kabiliyetini etkileyen problemler yaşayabilir.

Sizde bu problemlerle aniden karşılaşıyorsanız büyünün etkisi altında olma ihtimaliniz vardır. Kısmet bağlama büyüsü iş hayatında da etkilidir. Ani para kayıpları ya da iş yerinde ani verimsizlik kısmet kapatma büyüsünün etkileri arasında sayılır.

2 YORUM YAPILDI

  1. Kısmet açma büyüsü yaptırdım

    Benim kapalı olan kısmetimi medyum edis hoca sayesinde açtırdım. Herkesin bahsettiği ve tavsiye ettiği medyum edis hocaya güvenerek bir çalışma yapmaya karar verdim. Bir çok insan kendisinden yardım aldığını ve kesin sonucu aldığını söylemiş. Bende merak edip bir sonucu alacağımı düşünerek çalışmaya başladım. Edis hocanın bana yaptığı 10 günlük kısmet açma büyüsü sonrasında benim karşıma çıkan bir eşin sonucunda evlilik kararı almam çok ani oldu. Bu yüzden böyle bir şeyi kaçırmak istemedim. Edis hocanın sayesinde artık evlenmek üzereydim. Sizlere de tavsiye ederim. Ben sonucumu aldım sizlerde alın.

  2. Soğutma büyüsü sonuç alanlar

    Bir kadına aşık olduktan sonra karımdan soğumuştum. Onunda benden soğumasını istiyordum. Bir çok kez desem de ayrılmak istiyorum o her seferinde ayrılmak istemediğini söyleyip duruyordu. Bende ne yapacağımı bilmiyordum. Bir yandan eşim bir yandan aşık olduğum kadın. Ortada kaldım düşünüyordum. Böyle olamaz diyerek bir medyum hocası araştırmaya başladım. Bir çok medyum hocasının yorumları hoşuma gitmedi. Daha sonra da araştırmaya devam ettim. En sonunda Ermeni medyum reha hocadan yardım almaya karar verdim. Reha hocada benim karımı benden soğutacak ve öyle ayrılmamı sağlayacaktı. Bende tamam hocam dedim. Reha hocada soğutma büyüsü çalışması yaklaşık 12 gün sürer bu sürenin sonrasında ise karın senden soğur ve ayrılırsın dedi. Tamam hocam dedim beklemeye başladım. 12 gün sonra eşim bana karşı soğuk ve farklı davranıyordu bende ona karşı soğuk davranıyordum. En sonunda birlikte anlaşarak boşanmaya karar verdik. 0538 375 7612

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir