ana sayfa / Medyumlar / Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

 

Günlük hayatımızda ulaşamadığımız sonuçların birçoğuna büyülerin özel enerjileri ile ulaşabiliriz. Deneyimli medyumların yaptıkları ve ortaya akıl almaz sonuçlar çıkaran bu uygulamalar hakkında yapılacak küçük bir araştırma herkes için yeterli olacaktır. Bazı büyüler insanlara kötülük yapmak için kullanılır ve gerek yapım aşamalarında gerekse daha sonraki zamanlarda çok ilginç nesneler kullanılabilir. Kimileri ise ayırma büyüsünde olduğu gibi hem iyi hem de kötü amaçlar için kullanılmaktadır. Bu uygulamayı kullanacak olan insanların amaçları iyi de olsa kötü de olsa olumlu sonuç alacaklarına dair olan inançlarını yitirmemeleri ve medyumların verdikleri tüm bilgilere harfiyen uymaları gerekir. Bu uygulama birçok farklı ad ile yapılmakta ve insanlardan büyük ilgi görmektedir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

medyumların çok fazla talep aldıkları bu uygulamada amaç insanların hiçbir şeyin farkına varmadan birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlamaktır. Bunu yapabilmek ise büyük bir deneyim istemektedir. Tarafların resimlerini, isimlerini, şahsi bilgilerini veya kendilerine ait eşyaları kullanan medyumlar genellikle ortaya çıkaracakları enerjilerin etkilerini arttırmak için bazı özel dua veya Esma-ül Hüsna’ları da düzenli olarak okumaya devam etmektedirler. İstenen enerji ortaya çıktığı zaman en tutkulu ilişkileri dahi kısa zamanda bitirmekte ve birbirlerini seven kişilerin kısa zaman içinde ilişkilerine nokta koymalarına neden olmaktadır. Bu sebeple medyumlar hem geçmişte hem de günümüzde bu tarz uygulamalar hakkında çok fazla talep almışlardır.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Birbirlerinden ayrılmaları gereken sevgililere herhangi bir fiziki müdahalede bulunmadan bunu sağlamak için kullanılacak tek yöntem büyülerdir. Bu güçlü uygulamaların ardından ortaya çıkan enerjiler insanların her türlü düşüncelerini değiştirip kısa zaman içinde tüm bilinçaltılarını etki altına alabilmektedir. Özellikle ilk anda bir insanı üzmek ve ona kötülük yapmak amacı ile kullanılıyor havası veren bu uygulama aslında bazen hayırlı amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Yaşadığı ilişkiden zarar göreceğini fark etmeyen birinin ilişkisini bitirmek ona iyilik yapmak anlamına gelir. İşte bu gibi durumlarda bu uygulama kullanılabilir. İlgili kişilerin kendilerine ait olan şahsi eşyalarının kullanılması ile çok daha etkili olacak olan bu uygulamalarda her zaman için en deneyimli medyumların seçilmesi çok önemlidir.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Eşlerin aralarını açmak ve evliliklerini sonlandırmak için kullanılan bu büyü uygulamasında özellikle sevmedikleri kişilerin mutsuz olmalarını ve yaşadıkları mutlu evliliklerin kısa zaman içinde son bulmasını isteyen kişiler ilgi göstermektedirler. Uygulama şekli diğerleri ile aynı olsa bile bazen kötü niyetler için üzerilerine çeşitli duaların okunduğu ve negatif enerjilerin musallat edildiği yiyecek, içecek veya benzeri nesneler de kullanılarak evli olan kişilere yedirilebilir. İstenen sonucun alınabilmesi için her şeyden önce sabırlı olmak gerekir. Çünkü bu tarz uygulamaların sonuçlarını ne kadar süre içinde göstereceklerini kimse bilemez. Hatta bazen bu süre tahmin edilenden daha uzun olabilir ve bu durumlarda medyumlardan yeniden yardım almak gerekir.

Ayırma Büyüsünü Bozma, Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü bozma işlemleri her zaman için büyü yapmaktan daha zor olmuştur. Çünkü ortaya çıkarılan enerjinin etkilerini ortadan kaldırmak için tahmin edilenden daha fazla çaba göstermek gerekir. Bu sebeple üzerilerinde ayırma büyüsü gibi bir uygulamanın etkisi olduğunu düşünen kişiler zaman kaybetmeden medyumlardan yardım almalıdırlar. Bu kötü enerjinin etkisi ile ilişkilerinin bitmesini istemeyen kişiler her zaman için bu durumda ne yapmaları gerektiğini bilmelidirler. Medyumlar ayırma büyüsünü bozarken çok güçlü duaları günün belli zamanlarında ve belli sayılarda okuma yolunu seçerler. Bu durum bir süre devam ettikçe ortaya çok güçlü enerjiler çıkacak ve ilgili büyünün tüm etkilerini kısa zaman içinde ortadan kaldıracaktır.

9 YORUM YAPILDI

 1. ayırma büyüsünü en etkili yapan medyum tavsiyesi

  Ben ayırma büyüsünü eşimin hayatına giren ve eşimi benden çalan kadın için yaptırdım eşimin iş yerinde beraber çalıştıkları kadındı bu eşime göz dikmişti ne olduysa eşim ona bağlanmaya başladı bende medyumlardan yardım almaya karar verdim daha önce böyle bir iş yapmadığım için aslında birazda korkuyordum araştırmalar yapınca medyum Edis hocanın bana yardımcı olacağını düşündüm ve oldu da Edis hocam benden gerekli bilgiler alarak eşimi o kadından ayırdı ve evine tekrar getirdi o kadın eşime bağlama büyüsü yapmış bu yüzden eşim beni bırakıp onunu peşinden gitmiş çok şükür ki medyum Edis hocam sayesinde bu sorundan tamamen kurtulduk ayırma büyüsü ile ayırdı ve kadını uzaklaştırdı bizden . Ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız eğer sizlere medyum Edis hocamı tavsiye ediyorum arkadaşlar ben Edis hocamdan da yaptığı çalışmadan da çok memnun kaldığımı söyleyebilirim

  0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 2. Benim eşime ayırma büyüsü yapıldı. Fakat eşim şimdilerde kendisinde değil. Evi terk etti ve kendisiyle konuşamıyorum. Bana iyi bir medyum hocası önerin. Evimi yuvamı ocağımı kurtarayım ne olur Allah rızası için arkadaşlar yardımcı olun bana

  • Atilla kardeşim ben medyum edis hocayla çalıştım ve edis hocadan 12 gün içinde kesin bir sonucu aldım. Eğer istiyorsan edis hocayla çalışabilirsin. Güven sorunu yaşamazsın. Sürekli aradığın zaman açıyor ve ilgileniyor seninle

 3. Rızk Büyüsü sonuç aldım- ERMENİ MEDYUM REHA

  Arkadaşlar ben kendi iş yerim için rızk büyüsü yaptırmak istiyordum. Bundan dolayı da bir çok medyum hoca tarafından dolandırıldım. Artık güvenim kalmamıştı ve bu olay gerçekten canımı sıkmaya başlamıştı. Aradan biraz zaman geçti komşularımın tavsiyeleri üzerine Medyum Reha hocayla çalışmaya karar verdim. İnanın reha hocanın gerçekten etkili bir hoca olduğunu bilseydim en başta çalışırdım ama geç oldu güç olmasından iyidir. Ben reha hocadan İplik dükkanım için bir rızk büyüsü çalışması yapmasını rica ettim. Son 2 ayda kazancım düşmeye başladı ve bu düşen kazancım sebepsiz yere değildi, birden bire düşmesi bir sebebi olmalıydı. Reha hocada bu çalışmayı yapacağını ve 13 gün sonrasında kesin bir sonuca kavuşacağımı söyledi. Tam tamına 13 gün bekledim, dükkanımın bereketi artsın kazancım fazla olsun işlerimi yoluna koyayım diye. 13 gün sonrasında adeta yeni bir iş yeri açmış gibi oldum. Herkes benden alışveriş yapmaya başladı, ilk başlarda inanmasam da o gün satışım 2 aylık bir satış olunca anladım gerçekten Medyum Reha hocanın etkisiydi bu.

 4. Etkili papaz büyüsü yapmak

  Ermeni medyum reha hocanın sayesinde 4 senelik yuvamı kurtardım. Arkadaşlar benim komşum kıskanç ve sahtekarın tekidir. Benimle kocamın arasına girmek istiyor sürekli bizi ayırmaya çalışıyordu falan biz her seferinde görmezden geliyorduk. Taki bir zaman sonra üzerimize muska yapıldığını öğrendikten sonra. Reha hocanın sayesinde bu muskayı bozup tersine döndürdük. Allah razı olsun reha hoca olmasa 4 senelik yuvamı eşimi ailemi kaybedecektim. Reha hocanın bu Etkili papaz büyüsü sayesinde 13 gün içinde her şey yoluna girdi. size de ben tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla çalışın güvenilir bir medyum hocası kendisi.

 5. Öncelikle ben soğutma büyüsü yaptırdım fakat bu soğutma büyüsü kısa zamanda tuttu. İlk defa bir medyum hocası ile çalıştım. Medyum reha hocanın sayesinde oldu her şey. Reha hocanın bu yaptığı soğutma büyüsü sayesinde her şey yoluna girdi. Reha hocanın 14 günlük süren bir çalışması sonucunda eşim olacak adamı kendimden soğutmayı başardım. Artık dayanamıyordum ve sürekli kavga sürekli dayak zoruma gidiyordu her şey. En sonunda ayrılmaya karar verdim ama o istemiyordu. Bu yüzden de çok şiddet görmeye başladım. En sonunda reha hocanın sayesinde eşim olacak o adamdan ayrıldık. Benden soğuması sonucunda birlikte boşanmaya karar verdik.

 6. Etkili aşk büyüsü yaptırmak ve sonuç

  Selam ben Yurt dışında yaşıyorum benim sevdiğim adam da Türkiye’de yaşıyor. Bir türlü ikna edemiyordum yanıma gelmesini. Ne zaman konu açılsa konuyu kapatıyordu sürekli olarak işlerinin olduğunu söylüyordu. Bu beni bazen tedirgin etse de bir şey diyemiyordum. Ona çok aşıktım ve onun için her şeyden vazgeçmek üzereydim. Bir zaman sonra bana karşı tavırları değişti ve bu tavırlarının nedenlerini merak etmeye başladım. Bazen düşünmüyor değildim hayatına bir başka kadını aldı diye düşünüyordum artık. Bunun için iyi bir medyum hocasından bir yardım almaya karar verdim. İnternet üzerinden iyi bir medyum hocası araştırmaya başladım. Bu araştırmamın ardından reha hoca ile çalışmaya karar verdim. Medyum reha hocadan bu konuştuğum adamın hayatında bir başkası olduğundan şüphelendiğimi ve bana karşı artık farklı olduğunu söyledim. Reha hocada bu kişi ile ilgili bir çalışma yapacağını söyledi. Reha hoca bu kişiye baktığında hayatında bir başkası olduğunu bundan dolayı uzaklaştığını söyledi. Hocam onu ondan ayırın ve bana deli divane aşık edin ne olur dediğimde reha hocada tamam yapalım dedi. Reha hoca erkek arkadaşıma etkili bir aşk büyüsü ve Süryani büyüsü yaptı. Hem bana aşık olacak hem benden başkasına bakmayacaktı. Bu durum benim hoşuma gitmeye başladı. 14 günün ardından etkisini gösterecekti. Bende fazla düşmedim erkek arkadaşımın üzerine. 14 gün sonra erkek arkadaşım kendisi aramaya başladı ve benim üzerime düşmeye başladı. Bu durum beni de mutlu etmeye başladı. Ben birazdan ağırdan alsam da kendisini biraz süründürmek istedim. Daha sonra da bu erkek arkadaşımı affettim.

 7. Etkili Süryani Büyüsü

  Bir çok insanın tavsiyesi üzerine medyum reha hocadan yardım almaya karar verdim. Reha hocadan 4 senelik sevdiğim adamı evliliğe ikna etmesini sağlamasını söyledim. Reha hocada bu adamı evliliğe ikna edeceğini söyledi. Ben de merak ediyordum bunca zaman ikna edemediğim adamı reha hoca ikna edecekti. İlk başlarda tuhaf gelse de daha sonra bu fikir aklıma yatmıştı. En azından evlenmiş ve mutlu olacaktım. Reha hoca 13 günlük bir Etkili Süryani büyüsü çalışması yapacağını ve bu çalışmanın ardından erkek arkadaşım evliliğe sıcak bakacaktı. 13 gün sonra erkek arkadaşım bana öyle bir sürpriz yapmıştı ki, ben bile çok şaşırmıştım. Beni alıp denizin ortasında evlilik teklifi etmişti. Allah razı olsun medyum reha hocanın sayesinde böyle bir şeyler yaşıyorum. 0538 375 7612

 8. etkili papaz büyüsü yapan medyum dilha

  kaynanam beni hiç bir zaman kabul etmedi ve bu yüzden benim üzerimde sürekli hep oyunlar kuruyor ve beni evden kovmaya çalışıyordu. Oğlu beni aldı onun istediğini kızı almadı diye bana hayatı zindan etmeye çalışıyordu bu yüzden pek onlara gitmek istemiyordum. Oğlu da biliyordu ama bazen götürüyordu. Her gittiğimizde suratı asık ve hiç hoş şeyler söylemiyordu. Bir gün bana kötü şeyler söyledi dayanamadım ağlayarak evime gittim. Kocam arıyor ben açmıyordum artık sinirliydim onuda kırmak istemiyordum. Böyle 2 3 gün ailemin yanında kaldım. Daha sonra kocamı arayarak eve gittim her şeyi konuşmaya başladık. Ben böyle olmaz yapamam en sonunda ayrılmak zorunda kalacağımı söyledim. Kocam beni sevdiğini için annesini savunamadı. Bende bir medyum hocasından yardım alırım eğer olmazsa diye düşündüm. Bir gün medyum dilha hocadan bu durum için bir yardım almaya karar verdim. Medyum dilha hocanın yapacağı bu kabullenme ve sevmek için etkili bir papaz büyüsü sonrasında her şey daha farklı olacaktı. Dilha hoca 12 gün sonrasında bunun etkisini göreceğimi ve her şey daha iyi olacağını söyledi. Kaynanam 12 gün sonra beni arayarak benden özür diledi ve her şey için bir şans istedi. Bende bu şansı ona verdim ve onlara gittik. Artık bana bağırmıyor çağırmıyor beni seviyor sayıyor beni kabul ediyordu. Her şey çok daha güzel olmaya başladı. Kocamla da artık iyi anlaşıyorduk tekrardan. 0531 687 7289

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir