ana sayfa / Medyumlar / Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

 

Mutlu yuvalar kurmak ve her zaman mutlu olabilmek yetişkin insanların en büyük hayalidir. Özellikle kendilerini mutlu edebilecek ve bir ömür yanlarında olacak birini bulduklarına inandıkları zaman akıllarına her zaman o kişi ile evlenmek gelir. Herhalde bu her insan için değişmez bir hayaldir. Çok sayıda insan sevdiği kişiler ile mutlu yuvalar kurma şansını yakalasa bile yine de bazen insanların çok büyük aşklar yaşayanlar bile çeşitli sebeplerden dolayı istedikleri gibi evliliklere yapamazlar. İşte bu gibi durumlarda ya büyük üzüntüler yaşarlar ya da çareyi farklı yollarda ararlar.  Fakat bazen insanların çarenin çok yakınlarında olduğunu fark etmezle ve aslında çok kolay bir şekilde amaçlarına ulaşabilecekken bunu es geçebilmektedirler.

Evlilik hayali kuran ancak bir türlü bu hayalini gerçeğe dönüştüremeyen kişiler için evlilik büyüsü uygulamaları imdada yetişmektedir. Çok uzun zamandan bu yana insan hayatında var olan ve birçok farklı amaç için kullanılabilen büyülerin her biri insanların faydalarına olacaktır. medyumların bu konuda kendilerine gelen taleplerde genellikle önerdikleri ve gerçekten de en çok ilgi gören büyü uygulamalarından bir olan evlik büyüsü, etkilerinin gösterdiği andan itibaren üzerilerinde karar bulutlar dolaşan kişilerin fikirlerini değiştirmeyi başarmaktadır. Kimi zaman insanların yanlış veya eksik bilgilerden dolayı büyülerden uzak durmayı tercih ettiklerini görmekteyiz. Burada önemli olan her zaman en doğru kaynakları seçmek ve en doğru bilgileri edinmektir.

Evlilik Büyüsü & Evlenme Büyüsü 

Doğru medyumun seçildiği ve doğru tekniklerin uygulandığı evlilik büyüsü uygulamaları, isteyen herkesin kısa zaman içinde amacına ulaşmalarını ve evlilik hayallerini gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaktadır. Çoğu zaman medyumların verdikleri bu hizmetler ile kısmetlerinin açılabileceğini ve rüyalarını süsleyen o mutlu evlilikleri en kısa zamanda yapabileceklerini bilmeyen insanlar boşa yere üzülüp kendilerini kahretmektedirler. Evlilik büyüsünü yaptırmak isteyen insanlar her şeyden önce bu uygulama hakkında araştırma yapmalı ve gerekli bilgileri önceden edinmelidir. Bu hareket hem zaman kaybının önüne geçecek hem de kötü niyetli sahte medyumların tuzaklarına düşülmesini engelleyecektir.

Evlilik Büyüsü Yapan Medyumlar

Evlilik büyüsünü yapacak olan medyumlar genellikle bu taleple kendilerine gelen kişilerden kendilerine ait olan eşyalarını, şahsi bilgilerini veya kendi bedenlerinden alınmış olan saç teli, tırnak veya kan damlası gibi direkt olarak şahsa özel nesneleri talep ederler. Bu nesneler üzerine ne tür işlemler yapacaklarına ise ancak medyumların kendileri karar verebilirler. Yapılacak işlemlerin sonunda genellikle çok güçlü duaları düzenli olarak okumaya devam eden medyumlar bu sayede yapılan işlemin çok daha etkili olmasını sağlamaya çalışırlar. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi bugünde bu uygulamayı yapan medyumlar aynı yöntemi deneyerek sonuca gitmeyi denemektedirler. Bazen medyumlar üzerilerinde özel işlemler yaptıkları bu özel nesnelerin kişilerin üzerilerinde taşınmasını bazen de çok gizli yerlerde saklanmasını istemektedirler.

Evlilik Büyüsünden Sonuç Almak

Eğer insanlar gerçekten istedikleri sonuçları almak isterlerse her şeyden önce inanmalı ve sabırlı olmaları gerektiğini bilmelidirler. Evlik büyüsü uygulamaları ile açığa çıkan enerjini faydalarını görmeye başlayan insanlar, kısa zaman içinde kendilerini mutlu edecek kişiler ile tanışarak evlilik yolunda emin adımlar ile ilerlemektedirler. Bu kadar özel bir amaca hitap eden bu özel uygulamanın en çok ilgi gören büyü uygulaması olmasına kesinlikle şaşmamak gerekir. Çünkü insanların evlilik hayali kurdukları ve her zaman için üzerilerinde bir kötü enerji olduğunda bundan kurtulmak istemeleri normal bir şeydir. İnsanların her zaman bu tarz amaçlar ile kendilerinden yardım istemeleri ve bu isteklerin her zaman sürecek olması da medyumların daima kendilerini geliştirip meslekleri hakkında yeni yeni bilgiler edinmelerini gerektirmektedir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü yapmak için neler gereklidir. İstenen bu parça büyü yapılacak kişiye ait tırnak, saç, giysi parçası veya herhangi bir parçası yeterli olacaktır. Tüm bu bilgi ve malzemeler sonrası büyü yapmak isteyen kişinin de rızası ile çalışmalar başlamış olur.

Yapılan çalışma sonrasında büyü yapılan kişide büyü etkisi ile hareket vede hislerinde değişimler oluşacaktır. Kişinin düşünce ve hislerinin değişmesini sağlayan bu büyüler bazen kısa sürede belirgin sonuçlar vermekte ancak bazen bu durum uzamaktadır. Evlilik büyüsü ile evliliğe ikna edilecek sevdiğiniz veya arzu ettiğiniz kişi sabır göstermeniz gerekmektedir.

Evlilik Büyüsü Hakkında

Birçok kişi bu konuda “kesin sonuç, garantili sonuç, 3 günde çözüm” ifadeler kullanmakta ancak bu gibi kişilerin hep hüsrana uğradığı bilinmektedir. Bu yüzden yapılacak çalışma da sevdiğiniz kişinin size yönelmesi de zaman ister. Bu konuda yeterli bilgi deneyime sahip medyum ile çalışmanız tavsiye edilir.

Evlilik büyüsü hakkında yorumlarınızı çekinmeden yazabilirsiniz. Evlilik büyüsü yapan medyumları sitemizde tavsiye edin.

9 YORUM YAPILDI

 1. Evlilik Büyüsü Medyum Baran

  Evlilik Büyüsü için medyum Baran hocayla irtibata geçtim sevdigim adamla bir türlü evlenemiyorduk ama Hocamın yaptığı büyüyle 2 hafta sonra evlendik Allah Baran Hocamdan razı olsun hocamın sayesinde çok mutluyum

 2. Büyü yapan medyumlar kimler

  bende etkili evlilik büyüsü yapan medyum araştırması yapıyordum. medyumları araştırırken etkili ve kuvvetli evlilik büyüsünü yapabilecek medyumu buldum. medyum Edis hoca bu işin uzman medyumu olduğunu okudum. benim işimi yapması için kendisi ile görüştüm 2 hafta zaman süreci içerisinde ancak olabilir demişti. kabul ettim ve çalışmalara başladık. 1 ay içinde nişanlandım ve evlilik tarihini bekliyoruz. Allah razı olsun edis hocamdan. 0535 891 8597

 3. Güvenilir gerçek medyumlar

  Evlilik büyüsünde tercih ettiğim medyum Atlas hoca oldu sevdiğim adam bir türlü evlenmeye yanaşmıyordu onun evlenmek istemesi için böyle bir işe başvurdum ve sağ olsun medyum Atlas hocam evlilik büyüsü yaparak bana kısa sürede etki gösterdi çalışmalar 7 günde bitti ve sevdiğim adam 7. günden sonra evlenmek istediğini söyledi ne kadar mutlu oldum anlatamam sizlere bu mutluluğu bana yaşatan medyum Atlas hocama çok çok teşekkür ediyorum sevdiğim adam ile evlenmeme vesile olacak hocamız bunun için herkese tavsiye etmek istedim medyum Atlas hocamı

  Medyum Atlas telefon numarası = 0536 014 8431

  • Fırat akta

   Selam kardeşim bende senin tavsiye ettiğin medyum atlas hocayla çalışmayı düşünüyorum. Daha önce 2 3 tane medyum hocası tarafından dolandırıldım ve bu yüzden korkuyorum tekrar dolandırılmak istemiyorum. Eğer atlas hoca beni dolandırmaz ve kesin bir sonucu verir ise burada paylaşacağım. Etkili bir papaz büyüsü yaptırmak istiyorum bakalım kaç gün içinde sonuç alacağım.

 4. Ben yurt dışında yaşıyorum. Daha önce başına gelen birileri var ise yazarsa sevinirim. Eşim evi terk etti sebebi nedir bilmiyorum. Kime gittiysem eşimde büyü olduğunu söylüyor. Eğer gerçekten büyü var ise bunu bozabilecek bir medyum hocası arıyorum. Daha önce çalışan var ise yardımcı olur musunuz bana..?

 5. Soğutma büyüsü sonuç aldım

  soğutma büyüsü yaptırmak için medyum reha hoca ile çalıştım. Arkadaşlar reha hocanın namı son zamanlarda çok duymaya başladım. Çevremde bir çok insandan dahi duymaya başladım. Herkes mutlu mesut yaşıyor ben niye yaşamıyorum dedim. Zorla evlendiriliş birisi olarak kocamdan nefret ediyordum ve benden ayrılmasını istemiştim. Ben ne yaptıysam o benden ayrılmıyor ve beni dövüyordu. En son reha hocadan yardım istedim. Oda kocamı benden soğutacağını ve sana bir daha vuramaz dedi. 14 gün sonra kocam benden nefret ediyor benden soğumuştu. Allah razı olsun reha hoca sayesinde ayrılmak üzereyim ve hayatıma daha iyi bir yerden devam etmeyi düşünüyordum..

 6. Kısmetim Açıldı ve Sonuç

  Ben uzun zamandır evlenemiyordum. Bir türlü hayırlı bir eş nasip olmuyor karşıma çıkmıyordu. Bundan dolayı çok dert yanıyordum. Sürekli olarak sıkıntılı zamanlardan geçiyordum. Artık takatim kalmadı ve evlenmekten umudumu kaybetmek üzereydim. Bir gün İnternet üzerinden iyi bir medyum hocası araştırmaya karar verdim. Bir medyum hocasını yorumları ve sonuçları ilgimi çekmişti. Medyum reha hocanın bu yorumları sonuçları beni etkiledi. Bir gramda olsa reha hocaya karşı güven hissim gelmişti. Reha hocadan kısmetimin kapalı olduğunu ve bu kısmetimin nasıl açılacağını bunun için bir yol göstermesini söyledim. Reha hocada 13 günlük bir çalışmanın ardından kısmetinin açılacağını ve hayatına bir kadın gireceğini söyledi. Reha hoca hem kısmetimi hem de nasibimi açmıştı. 12 gün sonunda ne tesadüf bir bayanla karşılaştık ve konuşmaya başlamıştık. Bayanla huylarımız sularımız uyuşmaya başladı. 1 ay sonrasında ise ciddiyete gitmeye karar verdik. 0538 375 7612

 7. Rızk Büyüsü sonuç aldım

  Merhaba benim sorunum dükkanım son zamanlarda kazanmaz oldu. Oysa her zaman işleyen dükkan bu sıralar işlemiyor ne yapacağımı da bilmiyordum. En son bir medyum hocası araştırmaya karar verdim. Araştırmalarımın sonucunda iyi bir medyum hocasını buldum. Medyum atlas hocadan dükkanla ilgili bir rızk büyüsü çalışması yapmasını söyledim daha sonrada kısmet açma çalışması yapmasını söyledim. Atlas hocada bu 2 çalışmanın 14 gün sonrasında kesin bir sonuca kavuşacağını söyledi. 14 günün sonrasında benim dükkanım işlemeye başladı ve adeta kısmeti açılmış bir şekilde işliyordu. Allah razı olsun atlas hocadan onun sayesinde dükkan kazanmaya başladı bende sorunlardan kurtuldum.

 8. Soğutma büyüsü sonunda

  Selam ben eşimden şiddet görmekten artık dayanamıyordum. Sürekli olarak şiddet görüyorum dayak yiyorum ayrılmak istiyordum ama bırakmıyordu beni ne yaptıysam ne ettiysem de ayrılmamı istemiyordu. En son dayanamadım ailemi aradım sürekli dayak yiyorum sürekli böyle olmuyor dedim. Ailemde konuşmaya çalıştı bu sefer daha çok dövmeye başladı beni. Canıma tak etti intihar etmek istiyordum. Bir komşumun sayesinde eşimden kurtuldum. Daha sonra bir komşum medyum atlas hocadan bahsetti ve bu atlas hocanın sayesinde eşim benden soğudu ve benden ayrılmak istedi. Bende kabul ettim eşimden kurtuldum. Allah razı olsun komşumdan ve atlas hocadan şimdilerde ailemde bende rahatız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir