ana sayfa / Medyumlar / Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Birbirlerini seven iki insanın birbirlerinden nedensiz bir şekilde uzaklaşması ve ilişkilerine nokta koymaları çoğu zaman hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri üzen bir durum olsa bile aslında büyüler hakkında bilgileri olan insanlar bu durumda bir çeşit soğutma büyüsünün etkilerinin olduğunu tahmin edebilmektedirler. Bu alanda yapılmış olan birçok uygulamanın kısa zaman içinde etkilerini göstermiş olması ve insanların sevdikleri kişilerden uzaklaştırmış olması da yoğun bir şekilde ilgi görmesine neden olmuştur. Soğutma büyüsünün en önemli özelliği ise etkilerini gösterdiği zaman kesinlikle insanlara zarar vermemesi ve fiziki veya manevi anlamda herhangi olumsuz bir etkisinin olmamasıdır. İnsanların kişisel eşyaları üzerinden yapılan çok özel uygulamalar ile ortaya çıkaran enerjiler çoğu zaman istenen sonucun ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birbirlerine çok güçlü bağlar ile bağlı olan ve hiçbir zaman ayrılacaklarını tahmin edemeyen insanlar bazen ortada hiçbir şey yokken ilişkilerine nokta koyabilmektedirler. Aslına genellikle bu durumda soğutma büyüsü veya benzeri bir uygulamanın bir etkisi olduğunu tahmin etmek hiçte zor değildir. Çünkü bu uygulamalar ortaya çıkardıkları enerjiler ile en tutkulu aşkları bile kısa zaman içinde sonlandırabilmektedirler. Soğutma büyüsünü yaparken her zaman olduğu için insanların düşünce dünyalarına etki etmek hedeflenir. Tabi bunu yapmanın en kolay yolu insanların kendilerine ait eşyaları veya kendi bedenlerinden alınan nesneleri kullanmaktır.

Daha sonra ise okunacak olan güçlü dualar ile sonuçlar daha net bir şekilde görülecektir. medyumlar bu uygulama hakkında çok fazla talep aldıklarını ve genellikle insanların ayırmaya çalıştıkları kişilerin mutsuz olmalarını istediklerini belirtmektedirler. Ancak soğutma büyüsü bazen iyi amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Bir kişinin yaşadığı ilişkiden zarar görebileceğini anlayamayacağı durumlar olabilir. Bu durumda tabi ki kendisin seven kişiler onu kötü sonuçlardan kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklar ve ilişkisini bitirmesi için kendisini ikna etmeye çalışacaklardır. İşte bu durumda yapılacak en doğru şey soğutma büyüsü ile ilgili kişinin birlikte olduğu insandan uzaklaşmasını sağlamaya çalışmaktır. Bu sayede hem fiziki bir çabaya gerek kalmayacak hem de istenen sonuç kısa zaman içinde alınacaktır.

Soğutma Büyüsü Bozma, Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çok sevdikleri kişilere karı olan duyguların değişmeye ve onlardan uzaklaşmaya başladıklarını fark eden kişiler tedbir amaçlı bile olsa deneyimli bir medyumdan büyü bozma işlemi talebinde bulunabilirler. Bu hem kendilerini rahatlatacak hem de yaşadıkları duygu değişiminde bir büyünün etkisi varsa en kısa zamanda büyü bozma işlemi yaparak büyünün etkilerinden kurtulmalarını sağlayacaktır. medyumların da her zaman için önerdikleri bu davranış, birçok ilişkinin kısa zaman içinde kurtulmasına ve insanların çok daha mutlu ilişkiler yaşamalarına vesile olmuşlardır. Bir büyünün etkisi ile duyguların değiştiğini düşünen kişiler kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket edip herhangi bir yerden duydukları saçma uygulamaları yapmamalıdırlar.

Çünkü bu kendilerine zaman kaybettirmekten başka bir işe yaramaz. Bu sebeple büyü bozma işlemleri hakkında daima deneyimli kişilerden yardım almalıdırlar. Soğutma büyüsünü bozmak isteyen insanlar öncelikle deneyimli bir medyum bulmalı ve medyumun kendilerinden istedikleri her şeyi yapmalıdırlar.

Soğutma Büyüsü yorumlarınızı paylaşın. 

6 YORUM YAPILDI

 1. soğutma büyüsü belirtileri

  Arkadaşlar bende bizimle uğraşan biri için soğutma büyüsü yaptırdım medyum Edis hocama gayette güzel sonuçlar aldım eğer ki sizlerde soğutma büyüsü yaptıracaksanız medyum Edis hocamı arayın derim sizlere Edis hocam gerçekten güvenilir ve etkili çalışmalar yapan bir medyum 0535 891 8597 bu numaradan arayın hocamızı

 2. Aşk büyüsü yaptırmak

  Aşk büyüsü yapan medyum atlas hocadan bende kesin sonuç aldım. Benim çok sevdiğim bir kadın vardı ne yaptıysam ettiysem beni görmezden geliyor sürekli olarak beni istemiyordu. Bende bu durumu tersine çevirmeye karar verdim. Bundan ötürü de medyum atlas hocadan aşk büyüsü yapmasını söyledim. 13 gün sonunda yaptığı aşk büyüsü çalışması kesin sonucu verince ben bile ilk başlarda şaşırdım. Daha sonralarında ise bu duruma alışmaya başladım. Hayatımda ilk defa bir medyum hocasından yardım almıştım. Oda gerçekten kesin sonucu verince ben her şeyi atlas hocadan yapmaya karar verdim.

 3. Bağlama büyüsü sonuç

  Bir çok hatamdan ders almalıydım aslında. Bir kızı sevdim fakat o beni hiç sevmedi. Sürekli olarak aşağıladı ve ağır hakaretler etti. Gururumu çok kırdı ve telafi dahi etmedi. Bu yüzden ona ders vermek istedim. Onu kendime bağlayıp yüz vermeyerek sinir etmek istiyordum. Bunun üzerine bir medyum hocası araştırmaya başladım. Bir çok yorumlardan sonram medyum edis hocayla çalışmaya karar verdim. Edis hocadan kızı bana deli divane aşık etmesini ve kapımda köpek olmasını istedim. Edis hocada bunu yapacağını söyledi. Kız 12 gün sonra kapımdan ayrılmıyor ve beni çok seviyordu. Bende yüz vermiyordum hatta oralı dahi olmuyordum. İntikamımı alıyordum böylece

 4. Hakan - ATLAS HOCA KESİN SONUC

  Sizlerin tavsiye ettiğiniz medyum atlas hocanın sayesinde bende kesin sonucu aldım. Son zamanlarda iyi bir geleceğim yoktu ve hangi kapıya gidersem gideyim hep ters yanıtlar ve cevaplar alıyordum. Bunun üzerine bir büyü yapmak istedim kendime. Kısmet büyüsü yapmaya karar verdim. Medyum atlas hocanın sayesinde 9 günde yapılan bu kısmet açma büyüsü kesin sonucu verince benimde karşıma çıkan hayırlı bir işten sonra evlenmeye karar verdim. Her şey sizlerin tavsiyeleriyle başladı. Bende gerçekten tüm samimiyetimle sizlere tavsiye ediyorum.

 5. Etkili papaz büyüsü yapmak

  Kaynanam yüzünden kocamdan ayrılmak zorunda kalacaktım. Kocamla aram çok iyi ama bazen kavga ediyoruz. Sürekli annesini dinliyor ve orada kalıyor bazen eve gelmiyor beni sinir ediyordu. Bende böyle olmaz diyordum. 2 tane oğlum vardı daha ufaklar onların yüzünden duruyordum bunca zaman ama en sonunda pes ettim. Bir arkadaşımın tavsiyesini dinlemek zorunda kaldım. Medyum atlas hocayı arayarak atlas hocadan kocam için bir şeyler yapmasını ve kaynanam yüzünden sürekli böyleyiz dedim. Atlas hocada kaynanam için etkili bir papaz büyüsü yapacağını ve kocam için ise bağlama büyüsü yapacağını söyledi. Atlas hocanın bu çalışmaları 12 gün sürecekti. 12 gün sonunda kaynanam bizle kavga etmiyor sürekli arıyor yanımıza geliyor bizde kalıyor. Kocam ise bana bağlanmış bir şekilde ne kavga ediyoruz ne de tartışıyoruz. Sürekli olarak birbirimize iyi davranıyor ve kırmıyoruz kendimizi. Atlas hocanın kesin sonucundan sonra oldu her şey. 0536 014 8431

 6. Rızk Büyüsü sonuç alanlar

  Medyum reha hocanın sayesinde kendi işlerimi düzene koydum ve tekrardan kazanç sağlamaya başladım. İlk zamanlarda kazanıyordum fakat son 2 haftadır hiç kazanamıyorum ve sürekli olarak da eldeki birikimlerden oluyordum. Birilerinin gözü değdiğini ve bir şeyler yaptığından şüpheliydim. Bunun üzerine reha hocadan bakım çalışması yapmasını söyledim. Yaptığı bakım çalışmasından sonra reha hoca dükkanımın üzerine birileri tarafından bir büyü yapıldığını ve bundan ötürü kazanç sağlayamadım onu öğrendim. Bende bunun bozulmasını ve tekrardan kazanç sağlamak istediğimi söyledim. Reha hocada rızk büyüsü yapacağını ve 12 gün sonunda ise her şey düzene gireceğini söyledi. Bende idare etmeye başladım 12 gün gelip geçer dedim. 2 hafta sonra dükkanım adeta dolup taşmaya başladı ve kaybettiklerimin fazlasını kazanmaya başladım. Her şey sadece reha hocanın sayesinde onu tanımamla ve aldığım kesin sonuçla oldu. 0538 375 7612

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir