ana sayfa / Medyumlar / Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Dünyanın en eski manevi uygulamaları olan büyüler hakkında herkes bilip bilmeden bilgiler verdiği için bazen insanlar kendilerine faydası olacak bir uygulamayı dahi denemekten çekinmektedirler. Bu sebeple yeterli araştırma her zaman çok büyük önem taşımaktadır. medyumların çoğu kendilerine gelen bağlama büyüsü taleplerinde insanlara adet kanı büyüsü önermektedirler. Aslında bu uygulama adından dolayı sadece bayanların kullanabildiği bir uygulama gibi görünebilir ancak gerçek öyle değildir.

Çünkü erkeklerde kendilerine ait sperm damlaları ile bu uygulamanın sonuçlarından faydalanabilmektedirler. Her şeyin çok kısa zaman içinde ortaya çıkması ve isteyen herkesin sevdiği kişileri kendisine bu uygulama ile bağlayabilmesi, adet kanı büyüsüne olan ilginin sürekli olarak artmasına neden olmuştur. Kaliteli bir uygulama yapabilmek için çok dikkatli olmak ve medyumların verdikler bilgilerin dışına çıkmamak gerekir.

Adet kanıyla yapılan büyüler hakkında.

Birçok kişi adet kanı büyüsünü yaparken kendilerine ait olan kan damlalarını kullanmak istemezler. Bunu genellikle sağlıklı bulmayan hatta mide bulandırıcı bulan bayanlar adet kanı yerine vücutların başka yerlerinden alınan kan damlalarını hatta hayvanlara ait olan kan damlalarını kullanmayı daha doğru bulmaktadırlar.

Tabi ki bu çok yanlış bir harekettir çünkü adet kanı büyüsünden istenen sonucu alınmasını sağlamak için sadece ve sadece kendilerine ait olan kanları kullanmaları gerekmektedir. Bu uygulama ile aralarındaki mesafe ne olursa olsun mutlaka istedikleri sonucu alacak olan bayanlar alacakları sonuç karşısında sevinçlerini ve şaşkınlıklarını da gizleyememektedirler.

Çünkü sonuçlar o kadar net ve keskindir ki mutlaka hayaller gerçek olacaktır. Zamanların her zaman için kendilerine gelen taleplere olumlu cevap vermek ve insanlar yardımcı olmak için harcayan medyumlarda bağlama büyülerinin faydaları hakkında her zaman bilgiler vermektedirler. Hem bayanların hem de erkeklerin sevdikleri kişilerin gönüllerini kazanmak için yapacakları en doğru şeylerden biri zaman kaybetmek yerine hemen bir medyumdan bağlama büyüsü talep etmektir.

Bu uygulama mutlaka bir süre sonra etkilerini gösterip hiç beklemedikleri bir anda sevdikleri kişilerin de kendilerine karşı büyük bir aşk ile bağlanmalarını sağlayacaktır. Adet kanı büyüsü ile isteyen herkesin amacına kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilmektedir.

3 YORUM YAPILDI

  1. Ecem Tektaş - Büyü yapan güvenilir medyum

    merhabalar arkadaşlar ben Almanya dan yazıyorum ismim ecem eşimle aramızda sorunlar oldu bir anda aramız bozuldu ve ayrıldık. eşim ailesinin yanına gitti ailesi ile yaşamaya başladı bana geri dönmesi için elimden geleni yaptım fakat başaramadım. bana geri dönmesi için son çare olarak medyumlara hocalara başvurmak zorunda kaldım. İnternet üzerinde bulduğum bir kaç medyumla çalıştım ama olmadı eşimi kimse geri döndüremedi. artık kabullenmeye başladım kaderimiz buraya kadarmış dedim vazgeçtim. bir gün bir arkadaşım bana medyum edis hocadan bahsetti çok etkili büyü yapan gerçek medyum diye. bende araştırdım kendisini sonuç alan insanların yorumlarına rastladım hayranlıkla okudum. bende son kez şansımı denemek istedim ve medyum edis hocayla işlemler yaptım. eşimin üzerinde yapılan bir büyü olduğunu söyledi bu büyüyü bozup eşimi tekrardan bana geri getireceğini söyledi. 14 gün sürdü çalışmalar ve çalışmaların 8 gününde eşimin üzerindeki büyü bozulduktan sonra eşim evine geri döndü. işlemler bittikten sonra da eşim bana bağlanmaya benden başkasını gözü görmemeye başladı. çok teşekkür ederim medyum edis hocam.

    • ecem merhaba bende adet kanı büyüsünün çok etkili olduğunu okudum. bir tane medyum buldum işlem için ücret gönderdim fakat geri dönüş yapmadı bana ulaşamadım kendisine. medyum edis hocayı her yerde tavsiye ediyorlar gerçekten sonuç veriyor mu çalışmak istiyorum

  2. Edis hocanın sayesinde kocam tekrar yanımda

    Edis hocanın sayesinde benimde eşim evine döndü. Allah razı olsun edis hocadan onun geri getirme büyüsü çalışmasından sonra kocam 10 gün içinde evine döndü ve benden özür diledi. Bir daha gitmeyeceğini ve beni yüz üstü bırakmayacağını söyledi. Ben onu kendime bağladım ve bir daha gitmesini asla istemedim. Çünkü onu çok seviyordum ve bir daha kaybedemezdim onu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir