ana sayfa / Medyumlar / Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Amaca uygun olarak yapılacak olan büyüler her zaman için insanların istedikleri sonuçları almalarını sağlayacaktır. Özellikle gideni geri getirme büyüsü gibi önemli bir amacı olan ve yaşanan ilişkilerin kurtulması için insanların sıklıkla başvurdukları uygulamalar çoğu zaman yapılan küçük hatalar ile istenen sonucu vermemektedir. Bunun önüne geçmek için yapılacak en doğru şey kesinlikle doğru kişiler ile çalışmak olacaktı.

Bu uygulama, etki altına alınmak istenen kişi nerede olursa olsun mutlaka zaman içinde etkisini gösteren ve verdiği karardan dönmesini sağlayan çok özel bir uygulamadır. Ayrıca insanlar kesinlikle bir yan etkisinin olması ve zarar vermemesi de çok önemli özelliklerinden biridir. Bugüne kadar birçok kez yapılan ve insanların sevdikleri kişileri geri kazanmalarını sağlayan gideni geri getirme büyüsü, özellikle etkisi altına aldığı kişi tarafından kesinlikle fark edilmez.

Bu da bu uygulamayı denemek isteyen kişilerin kesinlikle tereddüt etmeden hareket etmelerine neden olur. İnsanların büyü dünyasına olan ilgileri çok eski yıllara dayanır. Bu alanda yapılan uygulamaların gizemlerini araştıran birçok kişi eli boş dönmüştür.

Yani yapılan küçük bir uygulama ile insanların düşüncelerinin nasıl değiştiğini anlamak gerçekten de zordur. Gideni geri getirme büyüsünün özel kılan yanlarından biri de etkilerini gösterdiği zaman çok uzun süre aynı etkide kalabilmesidir. Başarılı bir medyumun yapacağı eksiksiz bir uygulama ile etki altına alınamayacak hiç kimse yoktur.

Özellikle daha önce bu alanda başarılı uygulamalar yapan olumlu referans sahibi kişileri tercih etmek her zaman için atılacak en doğru adımlardan biridir. Kişilerin kendilerine ait herhangi bir özel eşyasının üzerine okunan duaların etkileri kısa zamanda ortaya akıl almaz güçte bir enerji çıkarır. Daha sonra medyumların yapacakları diğer işlemler ile o enerji ile istenen kişiler etki altına alınırlar. Bunu sağlamak için yeteri kadar deneyimli ve bilgili bir medyum olmak şarttır.

Aksi tekdirde her şey boşa gidecek ve insanların hayal kırıklığına uğrayacaktır. Gideni geri getirme büyüsü hakkında merakını gidermek isteyen kişilerin yapacakları en doğru şey kesinlikle bu uygulamayı kullanmış olan kişiler ile görüşmek ve fikirlerini almaktır.

14 YORUM YAPILDI

 1. Geri getirme Büyüsü Medyum Baran

  Geri getirme büyüsü yaptırmak istiyordum 3 tane hocayla çalıştım ve ve hiç biri sonuç vermedi bana sonrada uzun araştırma yaptım ve sonunda Medyum Baran hocayı buldum Baran hocam büyü yaptırdım ve bana 11 gunde sonuç verdi sizlere tavsiyem medyum Baran Hocadır

 2. merhaba bende Edis hocaya geri getirme işlemi yaptırdım size katılıyorum kesinlikle geri getirme işlemleri çok iyi sonuç veren bir medyum dur daha önce dolandırılmıştım ama bu sefer nokta atışı yaptım emeğine sağlık hocam geri getirme işlemi yaptırmak isteyen olursa bu numarası bu hocanın 0535 891 8597

  • Dilber fidan - gideni geri getirme büyüsü yapan gerçek medyum arıyorum

   ahsen medyum edis hoca gerçekten sonuç veriyor mu ? her yerde medyum edis hocadan sonuç alan kişiler ile karşı karşıya geliyorum. benimde gerçek medyuma ihtiyacım var

 3. sinan eyüpensar hoca

  arkadaşlar ben sinan lisenin başlarında bir kızla tanıştık kız beni sevdiğini söyledi bende kıza karşı bişey hissetmediğim için reddettim şimdi üniversite son dayız kız hala peşimde ne olursa ne yaptıysam kız peşimi bırakmadı internetten çok araştırma yaptım en güvenilir olan medyum eyüp ensar hocayı buldum hemen iletişime geçtim medyum eyüp ensar hoca uzaklaştırma büyüsü yaptı bu iş 1 haftada halletti Allah’a çok şükür kız peşimi bıraktı artık kurtuldum rahatladım çok teşekkür ederim hocam sizde faydalanın numarası: 0552 554 3857

  • esin yaver

   selam sinan kardeşim medyum eyüpensar hocayla yaptığın bu işlem sahiden 7 günde kesin sonuç mu verdi ? bende medyum eyüpensar hocayla çalışmak istiyorum ve bu konuda bende kesin bir sonuç almak istiyorum ne olur bana bu konuda detaylı bilgi ver

 4. medyum eyüp ensar hocayı tanıyan varsa bana numarasını veya mailini atsın lütfen çok rica ediyorum

 5. En etkili gideni geri getirme büyüsü yapan medyum

  Merhaba benimde sizlere medyum tavsiyem olacak öncelikle benim sorunum sevdiğim adamla ilgiliydi beni hiç bir sebep yokken bir den bire terk edip gitti.
  Ne yaptıysam ne denediysem geri dönmedi dönmeyi bırakın suratıma bile bakmıyordu bende çok sevdiğim için geri gelmesini tekrardan eskisi gibi olmamızı istiyordum bunun için medyum tavsiyelerini okudum ve Medyum Edis hoca hakkında çok güzel olumlu tavsiyeler aldım. sevgilimin bana tekrar geri dönmesi için Medyum Edis hocamı aradım bu konuda hakkında bilgi aldım sağ olsun bana yardımcı olacağını söyledi bakım yaparak sevdiğim adamın 7 gün içerisinde bana tekrar döneceğini söyledi ve ne dediyse hepsi tek tek 7 gün için oldu sevgilim tekrar bana geri döndü artık eskisinden daha iyiyiz mutluyuz bu yüzde sizlere sizlere Medyum Edis hocamı tavsiye etmek istiyorum kısa sürede etkili geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorsanız sizlere şiddetle tavsiyem Medyum Edis hocam olur

  Medyum Edis = 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 6. Selam ben ailem için bir medyum hocası arıyorum. Aile içi sorunlarım olmaya başladı. Bu konuda işin ehli ve güvenilir medyum hocasına ihtiyacım var. Ne olur bana yardımcı olun.

  • Gülhan - büyü yapan etkili medyum

   Ahsen hanım medyum edis hocayı size tavsiye ederim. çok etkili işlemler yapıyor gerçekten ben çalıştım sonuç aldım herkesin çalışması için medyum edis hocayı tavsiye ederim. ben eşim için papaz büyüsü yaptırdım sürekli olarak gözü dışarıda olan bir adamdı ve sürekli başka bayanlara ilgi duyuyordu bu konuda yaptırdım işlemi. 15 gün sonra eşimin gözü benden başkasını görmez oldu bana ilgi duymaya başladı. güzel sonuçlar aldım seninde çalışmanı isterim.

 7. 2 medyum hocasıyla çalıştım fakat onlarda beni oyaladılar. Sürekli olarak kandırdılar. 8 gün geçti sonuç alamadık diyerek beni oyalayıp durdular. Sonra fark ettim ki beni oyalıyorlar onlarla çalışmayı bıraktım. Şimdi ise gerçekten güvenilir işini doğru yapan bir medyum hocasına ihtiyacım var

  • esranur hanım beni de dolandırdılar ama daha sonrasında bende medyum edis hocayla çalışmaya başladım. Edis hocamın sayesinde 12 günde kesin bir sonucu aldım. Size de tavsiye ediyorum.

 8. arkadaşlar ben Atlas hocayla 2 ya da 3 ay önce gideni geri getirme büyüsü çalışması yapmıştım. İnanın 14 gün sonunda kesin sonuç aldım. Atlas hocadan yana bir güven sıkıntım olmadı. Allah’a şükürler olsun. Atlas hocadan önce çalıştığım medyum hocaları beni hep kandırdı. Paramı alıp cevap vermedi, engelledi inanın hayatımı mahvettiler. Atlas hocayla tanıştıktan sonra ise her şey düzene girmişti. Allah razı olsun Atlas hocadan..

 9. Ahmet -ERMENİ MEDYUM REHA

  Selam kardeşlerim benim yaşım 46 adım Ahmet ben pek anlamam bu işlerden ama hanım gidince evden mecburen anlamak zorunda kaldık. Öncelikle bu olay nasıl oldu bir anlatayım. Hanımla son zamanlarda aramız kötüydü, tatsız olaylar hep bizi buluyordu. Artık hanımda bu olaylardan sıkılmış olacak ki ailesinin yanına gitmiş bir kaç ay kafa dinlemeye. Ben alıştım tabi hanımı hep evde görmeye birlikte yemek yemeye şimdi zor geliyor onsuz gecen günlerim. Ne yapar ne eder onu geri getirmem gerekiyordu. Bunun için bir medyum hoca araştırmaya başladım. 3 yada 5 gün sonra karşıma ERMENİ MEDYUM REHA HOCA çıktı. Reha hocanın sayfasındaki yorumları okudum. Hocaya az da olsa güven hissi gelmişti içimden. Bende Reha hocayla çalışayım belki eşimi geri getirir diye düşündüm. Akşam üzeri oldu Medyum reha hocayı aradım. Hocam eşim böyle bir durumda beni yalnız bıraktı. Fakat eve getiremiyorum, bu konuda siz bana yardımcı olur musunuz dediğimde ise Reha hoca eşim için geri getirme büyüsü çalışması yapacağını ve bu çalışmanın 13 gün süreceğini sonunda ise eşimi bana getireceğini söyledi bende tamam hocam siz daha iyi biliyorsunuz dedim. Reha hocaya eşime ait bilgileri gönderdikten sonra 5 gün sürecek bir çalışmaya başlayacağını söyledi. Bende tamam hocam ben beklerim 13-15 gün sorun değil dedim. 10 gün geçti aradan eşim beni aramaya başladı. Özlediğini fakat sorunlardan dolayı gelemediğini söyledi bende sorunları çözdüm merak etme sen gel yeter ki dediğimde ise eşim biraz düşünmeye başladı. Bir kaç gün daha kal gelirsin dedim. Aradan 3 gün geçti eşim sabah kapıdaydı. İlk defa bu kadar çok şaşırdım hayatımda. İlk defa bir medyum hocası sayesinde yuvamı kurtardım.

 10. Aşk büyüsü yaptırmak- Ermeni Medyum Reha

  Bende tavsiyeler üzerine Ermeni Medyum Reha hocayla çalıştım. Arkadaşlar gerçekten sonuç almak istiyorsanız reha hocayı öneririm sizlere. İnanın 3 senedir aşık olduğum kadına reha hoca sayesinde kavuştum. Bu reha hocaya ilk başlarda inanmıyordum ama son zamanlarda inanmak istedim. Öyle güzel yorumları vardı ki inanın okurken insan dertlerinden kurtuluyordu sanki. Bende reha hocayı arayarak reha hocadan kız arkadaşım için iyi bir aşk büyüsü yapmasını söyledim. Reha hoca benden kız arkadaşımın bilgilerini istedi. Bende gönderdim aradan biraz zaman geçti. Reha hocayı arayıp hocam ne zaman sonuç alırım dediğimde ise 13 gün sonra dedi peki hocam bekliyorum dedim. 13 gün sonra ise kız bana mesaj atmaya başladı, beni sevdiğini söylemeye başladı. İlk başlarda şaşırsam da buna inanmak mümkün değildi ama gördüğüm manzara buna inanmamı sağlıyordu. 0538 375 7612

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir