ana sayfa / Medyumlar / Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

İnsanlar bazen verdikleri kararların kendileri için ne kadar riskli ve tehlikeli olabileceğini fark edemezler. Özellikle verilen karar hakkında detaylı bir şekilde analiz yapmayan insanlar, çoğu zaman tahmin bile etmedikleri sorunlar yaşayabilmektedirler. Tabi kendilerini vazgeçirmek isteyen insanları da dinlemeyecekler ve verdikleri kararları uygulamakta inat edeceklerdir.

Ancak geri döndürme büyüsünü deneyen insanlar her zaman için bu kişilerin kararlarını uygulamaya başlamadan vazgeçmelerini sağlayabilmektedirler. Bugüne kadar yapılmış olan uygulamalarda da alınan olumlu sonuçlar insanları her zaman bu uygulamayı denemeye yönlendirmiştir. medyumların yapacakları uygulamalar kısa zaman içinde çok güçlü bir manevi enerjinin istenen kişilerin bilinçaltına etki etmesini sağlamaktadır.

Daha sonra görülen bu etkiler inanların tüm düşüncelerini değiştirmek ve kararlarından vazgeçmelerini sağlamaktadır. Geri döndürme büyüsünde genel amaç insanlara herhangi bir fiziki veya manevi etki göstermeden sadece fikirlerini değiştirmelerini sağlamaktır. Bu sebeple insanlar bu uygulamayı denerken kesinlikle şüphe içine girmezler.

Bu uygulamada en önemli konu insanların verdikleri kararları uygulamaya başlamamış olmalarıdır. Çünkü verilen karar uygulamaya başlanırsa o zaman yapılan geri döndürme büyüsü kesinlikle etkilerini göstermeyecek ve verilen tüm emekler boşa gitmiş olacaktır.

Her zaman için medyumların çok büyük ilgi gördüğünü belirttikleri bu uygulama, aradaki mesafe ne olursa olsun veya insanlar ne kadar inatçı bir karaktere sahip olurlarsa olsunlar mutlak günün birinde etkilerini gösterecektir. Ancak bilindiği gibi insanların düşüncelerini değiştirmek bazen uzun sürebilir ve bu sebeple geri döndürme büyüsü gibi uygulamaları yaptıran kişiler kimi zaman sabırlı olmak zorundadırlar.

Bunu bilerek işlemlere başlamak ve medyumların verdiği bilgilerden dışarı çıkmamak çok önemlidir. Etkilerini göstermeye başladığı zaman yavaş yavaş insanların düşüncelerini değiştiren ve artık verdikleri kararları geride bıraktıran özel enerjileri harekete geçirmek çok büyük deneyim ve dikkat ister. Bu sebeple bu uygulamayı denemek isteyen kişiler öncelikle kendini bu alanda kanıtlamış bir medyum ile iletişime geçmelidirler.

Karar hangi konuda olursa olsun mutlak etkilerini gösterecek olan bu uygulamalar artık büyü dünyasının en çok bilinen ve uygulanan büyülerinden biri haline gelmiştir. Bu sebeple gerek görülürse bu uygulamayı denemek için tereddüt etmeye gerek yoktur.

6 YORUM YAPILDI

 1. geri döndürme büyüsü hakkında

  benimde eşim ile aramızda sorunlar oldu ve beni terk edip gitti. 1 ay eve gelmedi ailesiyle yaşamaya başladı bende çok pişman oldum çok üzerine gittim ve haksızlık ettim eşime karşı. defalarca özür diledim affetmesi için uğraştım affetmedi. beni artık istemediğini söyledi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum edis hocayı arayıp görüştüm. eşimi geri getirmek için çalışmalara başladı 10 günde eşim evine tekrardan geri döndü. yuvam yıkılmaktan kurtuldu son anda. her şeyi edis hocaya borçluyuz.. 0535 891 8597

  • Gülden cihan

   gerçekten medyum edis hoca sonuç veriyor mu arkadaşım bende işlem yapmak istiyorum kendisine.

 2. 7 günde geri döndürme büyüsü yapan medyum Atlas

  Bende geri döndürme büyüsü yaptırmak istiyordum bunun için çok medyum araştırdım ve sonunda aradığım yardımı Medyum Atlas hocadan gördüm Atlas hocam bana kısa sürede etkili sonuçlar vereceğini söyledi ilk başta tereddüt yaşadım ama çalışmaya başladıktan 3 gün sonra içimde ki güvensizlik tamamen gitti çünkü Atlas hocam bana öyle güzel etkiler verdi ki beni bırakıp giden eşim dönmek istediğini ve artık beni bırakmayacağını söyledi sonrasında 7. günde tamamen eşim geri döndü bu sebeple sizlere Medyum Atlas hocamı öneriyorum kesin aramalısınız kesin sonuç veriyor medyum Atlas

  0536 014 8431

 3. Etkili ermeni büyüsü

  Bende Medyum atlas hocanın sayesinde uzun zamandır maruz kaldığım bütün varlıklardan kurtuldum. Ben yaklaşık olarak 2 senedir varlık görüyorum. Ailem bu yüzden bir çok doktora gitti ve sonuç alamadı ve bu yüzden sürekli olarak herkes bana farklı bakmaya başlıyor. Ben artık bu durumdan sıkılmaya başladım. Bu yüzden eve kapanık olarak yaşamaya başladım. Bu sorun artık iyice hayatıma mani olmaya başladı. Bir arkadaşım dahi yoktu. Bundan dolayı ailem bir medyum hocası araştırmaya başladı. Bende medyum araştırırken bir medyum hocasının yorumlarına denk geldim. Medyum atlas hocadan yardım almaya karar verdim. Atlas hocaya durumu anlattım. Hocam böyle bir durumdayım kurtulamıyorum ne olur bana yardım edin dedim. Bir çok hocadan yardım aldık ama hepsi boş çıktı. Sizde böyle yapmayın ne olur dedim. Atlas hoca bir sakin ol ve sana Etkili ermeni büyüsü yapacağım dedi. 12 gün sonra ne bir varlık nede başka bir şey görmezsin dedi. Bende merakla bunların geçmesini bekliyordum. 12 gün sonra ne bir varlık nede başka bir şey görmez oldum. Atlas hocaya ilk defa güvendik ve sonuç aldık. 0536 014 8431

 4. Bağlama büyüsü ve aşk büyüsü sonuç

  Merhaba ben de kaybettiğim kocamı 4 senelik eşimi geri getirmek istiyordum. Bir kadının yüzünden kocam benden ayrılmak istiyordu. Sürekli olarak kavga etmeye başladık. Her seferinde tartışmaya başladık. Sürekli olarak bahaneler üretiyor ve kavga çıkartıyordu.Bu durum karşısında ne yapacağımı artık şaşırdım. En son bir arkadaşımın sayesinde bir medyum hocasından yardım alacaktım. Bende reha hocayı arayarak reha hocadan eşime bağlama büyüsü yapmasını ve bana aşık etmesini istedim. Reha hocada bunu yapacağını ve 12 gün içinde sana aşık olacak ve sana bağlanacak dedi. Bende eşime inat kendisini bana bağlayıp aşık ettim. Artık ne kavga eder olduk nede tartışma yapar olduk. Reha hocanın sayesinde eşim bana bağlandı ve mutlu bir şekilde yaşamaya devam ettik.

 5. ikna etmek için yapılan çalışma

  Kaynanamı bir türlü ikna edemedik. Onu ikna edersem evlenmemize izin verecekti. Bu yüzden sürekli pürüzler çıkartıyor ve bir sebeplerden dolayı düğünümüzü yapamıyorduk. En sonunda medyum reha hocadan yardım almaya başladım. Reha hocanın sayesinde 12 günde kaynanam razı oldu ve evlenmemize müsaade etti. Bizde onun rızasıyla birlikte evlendik. Daha sonrasında kaynanam bana hiç kötü davranmıyordu yapılan çalışmanın etkisiydi belki de bir dediğimi iki etmiyordu. Reha hocaya güvenmekle iyi ettiğimi anladım. Sizler de böyle sorun yaşarsanız eğer medyum reha hocadan yardım alabilirsiniz. 0538 375 7612

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir