ana sayfa / Medyum Tavsiye / ünlü Medyumların isimleri

ünlü Medyumların isimleri

ünlü Medyumların isimleri

Her zaman özel ve gizemli kişiler olarak görülen ve insanların en zor durumlardan dahi kısa zaman içinde kurtulmalarını sağlayabilen medyumlar özellikle insanların bilgilerini çekebilmek için mutlaka belli özellikleri taşımak zorundadırlar. İnsanların sorunlarını tam zamanında ve eksiksiz bir şekilde çözebilmek için sürekli olarak kendilerini geliştirmek zorunda olan medyumlar her zaman kendilerine gelen taleplere saygı ile yaklaşmak zorundadırlar.

Sürekli olarak en başarılı isimler ile çalışmak isteyen insanlar da ellerinden geldiği kadar ünlü medyumların isimlerinin yer aldığı yerlerde zaman geçirip kendilerine uygun kişiler bulmaya çalışırlar. Meslek hayatlarında belli bir yere gelmiş olan ve insanların güvenlerini kazanmayı başaran medyumlar zaten ister istemez mesleklerinin en çok tanınan ve isimleri herkes tarafından bilinen kişileri olmaktadırlar. Bu zor mesleği başarı ile yapabilmek ve verilen emeklerin karşılığını alabilmek medyumların ilk amaçlarıdır.

Bu sebeple kendilerini durmadan geliştirmek ve yeni bilgiler dinmek zorundadırlar. En iyi medyumlar da bu konuda asla taviz vermeden çalışan ve edindikleri bilgileri sürekli olarak insanlar yardımcı olmak için kullanan kişilerdir. ünlü medyumların isimleri her zaman için insanların ulaşmak istedikleri ve kendilerine uygun kişileri seçmek için yardım aldıkları bilgilerdir. Bu sebeple çoğu zaman bilinçsizce yapılan tercihlerde sahte medyumlar ile çalışmak zorunda kalan insanların mağdur olmaktan kurtulamamaktadırlar.

Medyumların yaptıkları işlemler her zaman için insanlara ilgi çekici geldiği kadar kimi zamanda bu alandan uzak durmak istemelerine neden olmaktadır. Bunun farkında olan ve sürekli olarak en doğru medyumu seçebilmek için ünlü medyumların isimleri hakkında bilgiler edinmek isteyen kişiler kesinlikle doğru seçimler ile kendilerini güven altına almaktadırlar. Ne kadar zaman alırsa alsın mutlaka doğru medyum seçilene kadar emek vermek ve araştırma yapmak gerekir.

ünlü medyumların isimleri hakkında yorum bırakın.

Bu konuda her zaman ünlü medyumların isimlerinin yer aldığı kaynaklar didik didik edilmeli ve doğru kişiler bulunana kadar adım atılmamalıdır. Bilindiği gibi medyumlar her zaman kendilerini en başarılı ve en elit medyumlar olarak tanıtıp insanların ilgilerini çekmek isterler. Bu konuda dikkatli olmayan kişiler ise seçim yaparken yanılıp sahte medyumların tuzaklarına düşebilmektedirler.

Gerçek sahtekar medyumlar hakkında daha bilgi edinmek için sitemizi takip edin. En iyi medyumlar hakkında, gerçek medyumlar hakkında birçok farklı konuda yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

5 YORUM YAPILDI

 1. GONCA - BAYSAL HOCA KISMET AÇMA BÜYÜSÜ

  5 yıldır özel bir sektörde çalışıyorum. son zamanlarda sürekli bir kısmetsizlik ve sürekli bir talihsizlikler olmaya başladı. sakarlıklar başarısızlıklar olmaya başladı bende. çalıştığım özel sektörde muhasebeci olarak çalışıyordum. son zamanlarda işlerimde başarısız olmaya başlayınca ilk olarak beni uyardılar. işimden olacaktım sonra bir daha iş bulmak için kapı kapı gez dolaş. çalıştığım iş yerinden atılmamak için bir hocaya gittim üzerimde bir şey mi var diye baktırdım. bir hoca yaparım dedi çalıştım ama sonuç alamadım. ve sonuç almayı bir kenara koydum işimden atıldım. ve geri dönmeyi istiyordum. bu konu ile ilgili uzman medyum ve sonuç veren medyumlara başvurmak istedim. bu sayfada yazılan yorumlardan yola çıkarak medyum Baysal hoca ile çalışmaya başladım. 15 günlük bir çalışma oldu. ve çalışmalar bitmeden eski çalıştığım yer tekrardan beni işe aldı ve işlerimde başarılı olmaya başladım kademe olarak işimde biraz yükseldim. artık eskisi gibi uğursuzluklar başımda yok ve bu neden ile çok mutluyum.

 2. Suzan - Ferhan Hoca

  Ben evliyim fakat eşime karşı bir şey hissetmiyorum. severek evlenmedim bu yüzden eşimle evlendiğimiz güden beli boşanmayı istiyorum. eşiminde benim gibi düşünceleri olduğunu düşünüyorum. İnternet üzerinde sürekli okey oynayan biriyim ve orada tanışmış olduğum bir erkek oldu. uzun uzun konuşmaya başladık sürekli aynı oyunu oynuyoruz o gelmeden ben oynamıyordum aşık olmuştum resmen adama. her sabah günaydın mesajları atmaya başladı bana. ben git gide kendimi kaptırdım bu adama aşık olmuştum ama ne yazık ki o da evliydi. aşk yaşamaya başlasak eşlerimize ne diyeceğiz. kendisi aşktan ilerisini istiyordu evlilik olabilir diyordu. onunda benim gibi eşine karşı ilgisi yoktu eşine karşı soğuk ve uzaklaşıyordu sürekli ve bir de çocuğu olduğunu söyledi. aradan baya zaman geçince biz birbirimizi tamamen tanıdık ve evlenmeye karar verdik eşlerimizden boşanacağız diye karar aldık. ama eşlerimiz bunlara sorun çıkartır diye düşündük bunun için medyum aramaya başladık. Tesadüfen bulduğumuz medyum Ferhan hoca ile görüştük. bu konu hakkında ne yapabiliriz nasıl olur kaç gün sürer gibisine konuştuk. 22 günlük bir çalışma oldu ve eşlerimiz bizden boşanma istediklerini söylediler. bu sayede boşandık tanıştığım kişi ile evliliğe doğru adımlar atmaya başladık. bize yardımcı olduğu için Ferhan hocamı tavsiye ederim.

 3. BİRGÜL - FERHAN HOCA

  27 yaşındayım ve 8 yıllık bir ilişkim var. erkek arkadaşım gerçekten çok iyi birisi oldukça beyefendi biri. birbirimizi çok seviyoruz fakat annem razı gelmiyor. sebebini sorunca o çocuğu sana yakıştıramıyorum deyip duruyor. ne yapsam bilmiyorum ailemi de kaybetmek istemiyorum onlar bana yakışanı yapmak istiyorlar biliyorum. ama ben bunca yıl erkek arkadaşımla mutluydum ve evlilik istiyorduk yaşlarımız gelmişti artık. ailemi kaybetmek istemiyorum nede erkek arkadaşımı kaybetmek istemiyorum çünkü kaç yıldır bunca zorluğu beraber atlattık yarı yolda bırakamazdım bu saatten sonra . tek istediğim ailemi ikna edebilmek ve sevdiğim çocuk ile evlenmek istiyorum. bu konu için medyum Ferhan hoca ile görüştüm 2 haftalık bir işlemden sonra annemde değişmeler olmaya başladı gün geçtikçe erkek arkadaşımı sormaya ve bilgi almaya başladı. annem artık evliliğimize sıcak bakmaya başladı.

 4. Ünlü Medyumlar Hakkında Bilgi

  2 yıllık bir ilişkim vardı ilk defa onunla beraber olmuştum. ilk elini tuttuğum ve ilk defa birine sevdiğimi söyledim. fakat beni aldattığını öğrendim bir açıklama istedim sadece yalanlamasını bunların doğru olmadığını söylemesini istedim. fakat bir açıklama bile yapmadı bana karşı bir şey hissetmediğini söyledi. hayatında başka birinin olduğunu söyledi onunla yoluna devam etmek istediğini söyledi. çaresizce çekip gittim bu kızın kim olduğunu bile bilmiyordum. sevdiğim adamı nasıl bu kadar kendine bağlamış anlayamadım. intikamım acı olacaktı ve medyumlara gittim parasını sormadan işlem için Ferhan hocaya ödeme yaptım. bilgi bile almadım kaybedecek zamanım yoktu bile. 12 gün sonra sevdiğim adam tekrardan geldi pişman olmuştu. hayatındaki bayanı bıraktığını ve tekrardan benimle eskisi gibi olmayı istiyordu. evliliğe kadar gidelim diye yalvarıyordu resmen bana. Ferhan hocanın yaptığı çalışmalar başarılı oldu.

 5. Hüseyin - Medyum Ensar Hoca

  Bir gün arkadaşım bir harita bulmuş ve bu haritanın hazine define haritası olduğunu söyledi bana. bu işlerden anlayan bir hocayı bulup hazinenin yerini tam olarak söylemesi için bize yardım etmesi gerektiğini anladık. 3 4 kere gittik defineyi bulmaya ama her seferinde yanlış yere gidip orada kazı çalışması yapıyorduk. boşu boşuna uğraşıyorduk en son bu işlerde başarılı olan ünlü medyum bulmaya başladık 3 4 kişi ile konuştuk fakat kimse yerini bulamadı en sonra hazine define işinde ünlü olan medyum Ensar hoca ile görüştük hocamız para almadan hazinenin yerini bize söyledi ve ertesi gün olunca sabah gittik 2 arkadaş kazık ve defineyi çıkardık içi altın doluydu. hocamıza gönlümüzden kopanı gönderdik ve helalleştik. ünlü medyum arayanlara medyum Ensar hocamı tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir