Medyum Tavsiye

süryani büyüsü medyum tavsiye edenler

Süryani büyüsü medyum tavsiye edenler:
Süryaniler farklı coğrafyalarda yayılım göstermiş son derece gizemli bir halktır. Ülkemizde Mardin ilimizin kültüründen yakından tanığımız Süryani halkı Hristiyan dinine mensup çok dinli şehrimiz Mardin’in içinde barındırdığı bir kültürdür aynı zamanda. Aramice dilini konuşma dili olarak kullanan Süryaniler bu ses ve enerji değeri yüksek dil ile evrenin anahtarlarından birini ellerinde tutmaktadırlar. Asırlar boyu farklı iş gruplarında çalışmış farklı coğrafyalarda yaşamış ve sanki dünyadaki farklılıkların bir sentezi olarak doğmuş Süryaniler hala merak konusudur.
Coğrafyamızdan örnek verecek olursak yaşayışları diğer Mardin halkıyla hemen hemen aynı olan bu halkı farklı yapan nedir?

Süryaniler farklı özellikleriyle dikkat çeken ve merak uyandıran bir halktır. İsmini bu halktan alan Süryani büyüsü etkili olmasıyla sıkça konuşulan bir büyü çeşididir. Süryani büyüsü de tıpkı papaz büyüsü gibi birçok farklı amaç için tercih edilen bir çalışmadır.
Sevmeyi seven fakat aşktan yana şansı bir türlü dönmeyen insanların ya da giden aşklarını unutamayıp arkasında yas tutmak yerine çözüm arayan insanların çözüm niteliğinde kabul ettiği bir büyü çeşididir.

Bu büyünün deneyimsiz kişilerce uygulanması son derece tehlikelidir, çünkü Süryanice yapılan büyü dil farklılığından yapılan hataları telafi edilemeyecek kadar ağır olabilmektedir.
Fakat uzman bir medyum yardımıyla(süryani büyüsü için yeterliliğe sahip medyumla) yapılan büyü sorununuzu çözmeye yardımcı olacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı