Medyumlar

soğutma büyüsü yapan gerçek medyumlar

Soğutma büyüsü yapan gerçek medyumlar:
İlişkiler ilk başladığı gibi devam etmek için belirli dinamiklere ihtiyaç duyarlar. Çiftler birbirilerini ilk gördükleri an da ki heyecan gibi tekrar tekrar yaşamak isterler. Bu denli beklenti kimi için büyük bir beklenti olmamakla beraber gerçek yaşamda ilişkilerin devamı için arana bir nitelik olmuştur. İşte bu denli nereye gittiğine dair üstüne titrediğimiz ilişkimizde bazen hiç beklenmedik bir şey olur ve artık eşimizi görmeye dayanamaz hale geliriz.

Eşimizde bize karşı farklı tavırlarda olur ve ilişkinin eski dinamiği kalmaz. Dışardan sizi gözlemleyen insanlar şaşkına döner çünkü sevgi timsali bu çiftin bu denli kesin dönüşümü normal değildir. Toplumumuzda bu gibi beklenmedik ya da akışın getirebileceği durumlar olmayan durumlar, hepimize aynı şeyi çağrıştırır. “Size büyü mü yaptılar?”

İşte toplumumuzdan büyü kültürü bu denli yaygın bir durumdadır. Çok milletli, çok dinli Osmanlı imparatorluğundan bu yana çeşitli kültürler Anadolu coğrafyasından uzaklaşsa dahi kültürleri bu coğrafyada yaşamaya devam etmiştir. Büyü ya da efsun ya da sihir her milletin bir şekilde merak duyduğu ve farklı biçimlerdeki tarzlarla bu ökült bilgiye katkıda bulundukları bir alan olmuş.

Çok farklı çok çeşitli büyü tarzları olsa da uygulayan insanların özellikleri hemen hemen aynı olmalıdır çünkü medyumluk özelliği doğuştan gelen doğaüstü yetenekleri kullanabilme şeklidir. Bu yetenekleri kullanma şekli benzerlik göstermektedir. Bu yüzden bu işi yapan insanları tek bir isim altında toplamışlar “Medyumlar”.

İşinde iyi ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi bir medyum bularak soğutma büyüsü yaptırıp kesin sonuçlar alabilirsiniz. Bunu medyumun nasıl yapacağı meslek sırrı ve dünya kadim bilgilerinin sırrıyken alacağınız sonuçlar gün gibi ortada olacaktır. Medyumdan danışmanlık hizmeti alan güvendiğiniz bir yakınınızla konuşarak hizmetin kalitesini yorumlatabileceğiniz gibi direk medyum hizmetleri veren bir yer ile iletişime geçip alacağınız soğutma büyüsü sonuçlarında yüzde kaç başarı elde edebildiklerini öğrenmiş olursunuz. Eğer dünyevi şartlarda çeşitli yöntemler denediyseniz bir türlü büyü kadar etkili bir şey bulamadıysanız, bir medyumdan bu konuda bir danışmanlık almak kesin sonuçlar için etkili olacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı