buyuyaptirma

soğukluk büyüsü yaptırma

Soğukluk büyüsü yaptırma
Soğutma büyüsü iki kişi arasını açmak ve bu kişileri ayırmak için birbirlerinden soğumalarını sağlanması adına yapılan bir büyüdür. Bu büyü yapılırken bazı duaların okunması gerekir. Aşk büyüleri ile birbirine bağlanan kişiler aynı şekilde soğutma büyüleri sayesinde birbirinden uzaklaşabilirler.

Bu duruma örnek olarak birbirini çok seven bir çiftin bir anda ayrılmaları ve birbirlerini sevmediklerini söylemeleri örnek olarak gösterilebilir. Bazı durumlarda ise eşlerden birisi diğerinden soğuduğunu belirterek ayrılma kararı alır.

Özellikle kadın ve erkek ilişkilerinde kullanılan soğutma büyüsü bazı durumlarda aynı cinsten iki kişinin birbirinden uzaklaşması için yapıldığı görülmüştür. Soğutma büyüsünün yapılmasının ardından ne kadar fazla zaman geçerse büyünün etkisi kendisini o kadar gösterecektir. Soğutma büyülerinin birçok çeşidi vardır.

Bu büyü, medyumun gözetiminde yapılmalıdır. Hata kabul etmeyen bir büyü çeşidi olan soğutma büyüsü aynı zamanda anne ve çocuk, iki yakın arkadaş ve akrabalar arasında da yapılabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı