ana sayfa / Medyumlar / Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir

 

Büyüler hakkında çok az bilgileri olan kişiler bile sabun büyülerinin en kadar tehlikeli ve ne kadar acı sonuçlar doğuran uygulamalar olduğunu hemen bilirler. Çünkü bu uygulamalar her zaman için kara büyüsü sınıfının en özel ve en etkili büyülerinden biri olmuştur. Bilindiği gibi kara büyüler genellikle insanlar kötülük yapmak ve mutsuz olmalarını sağlamak amacı ile yapılırlar. Bu sebeple medyumlar bu amaçla kendilerine gelen taleplerde öncelikle insanları vazgeçirmek ve daha basit uygulamalar denemek konusunda ikna etmeye çalışırlar. Ne zaman olursa olsun yapılan bir sabun büyüsünün etkileri görülmeye başlandığı zaman etki altına alınan kişinin hayatında inanılmaz değişimler olur. Çaresi bulunamayan hastalıklar, davranış bozuklukları, hayaller görmeler veya ani kilo alıp vermeler gibi değişimler bu etkilerin bazılarıdır. Yapılış aşaması ile de dikkatleri çeken sabun büyüsü, kara büyüler gibi insanların daima merak ettikleri ve aynı zaman uzak durmak istedikleri özel bir sınıfın en önemli temsilcileri olmuşlardır.

Sabun Büyüsü Bozma

Sabun büyüsünün etkisine giren kişilerin ne kadar zor zamanlar yaşadıklarına tanık olan bir kişi bir daha asla bu büyü ile alakalı bir şey duymak istemez. Özellikle herkesin evinde yer alan basit bir sabunun nasıl bu kadar öze enerjileri harekete geçirdiğini bir türlü anlayamayan insanlar yine de bu alana karşı olan ilgilerinden bir şey kaybetmezler. Çok uzun zamandan bu yana yapılmakta olan ve etkilerini kısa zaman içinde gösteren bu özel uygulama, zamanın müdahale edilmediği takdirde bazı durumlarda insanların acı içinde ölümlerine kadar varan sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple gerek büyüyü yapan medyumlar gerekse büyüyü yaptıran kişiler her zaman için sabun büyüsünün etkilerini sürekli olarak takip etmelidirler. Hatta bazen bu uygulamaların daha etkili olmalarını sağlamak isteyen medyumlar manevi alemler ile iletişime geçerek akıl almaz işlere imza atarlar.

İnsanlardan çok daha üstün varlıklar olan ve her zaman için tam anlamı ile esrarlarını korumayı başaran nurani varlıkların kullanıldığı büyü uygulamalar diğerlerine göre çok daha büyük riskler içermektedirler. Çünkü bu özel varlıkların hangi durumda nasıl tepki vereceklerini bilmek ve onları tam anlamı ile kontrol altına alabilmek imkansızdır. Bu sebeple medyumlara yaptıkları uygulamalarda kesinlikle bu yolu seçmemeleri önerilir. Sabun büyüsünü bozmak için öncelikle çok dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket etmek gerekir. Çünkü yapılacak küçük bir hata olumsuz sonuçları daha ileri boyutlara da taşıyabilir. Medyumların yapacakları ve önerecekleri adımlardan dışarı çıkılmadan gerekli tüm adımlar titiz bir şekilde atılmalıdır. Bu sayede sabırlı olunduğu takdirde yapılmış olan sabun büyüsünün etkileri kısa zaman içinde ortadan kalkacaktır.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur? Sabun Büyüsünü Bozma Hakkında

İnsanların her zaman büyü dünyasına ilgi duymuşlardır. Ancak birçok kişi sadece büyülerin yapılış şekilleri ile ilgilenmiş ve hiçbir aman büyü bozma işlemlerinin araştırma gereği görmemişlerdir. Bu çok büyük bir hatadır. Çünkü büyüler kesinlikle daima takip altında olması gereken ve insanların ne zaman ihtiyaç duyacaklarını asla bilemeyecekleri çok özel uygulamalardır. Bu sebeple her adım hakkında bilgi sahibi olmak daha faydalı olacaktır. Özellikle yapılan büyü sabun büyüsü gibi özel ve riskli bir büyü ise o zaman iki kat daha fazla dikkatli olmak gerekir. Çünkü insanlar bu büyünün nasıl bozulacağını öğrenmek yerine nasıl yapılacağı ile ilgilenmektedirler. Sabun büyüsünü bozmak için öncelikle deneyimli bir medyum bulmak gerekir. Bu konuda bilgileri olmayan kişiler kesinlikle kendi başlarına büyü bozma işlemi yapmamalıdırlar. Zaten medyumların okuyacakları güçlü dualar büyünün etkilerini ortadan kaldırmaya yeterli olacaktır.

7 YORUM YAPILDI

 1. Sabun Büyüsü Hakkında Bilgi - Medyum Baysal

  Baysal hocanın yaptığı işlemler gerçekten tutuyor. Ben hiç inanmazdım böyle şeylere ama Baysal hoca karşıma çıkana kadarmış hepsi. Dünyada neler var nelerle uğraşıyor insanlar helede dolandırıcılar zor durumda olan insanları dahada zor duruma sokuyorlar. Baysal hocayla çalışmak isteyenlere tavsiye ederim. Başarılı bir hoca kendisi.

 2. Sefa - Ensar hocam

  annem ve babamın arasında 5 senedir araları kötü sürekli kavga ediyorlar ayrı odalarda yatıyorlar birbirlerine düşman gibiler ne yaptıysak barışmadılar araya büyükler girdi gene olmadı çok çaresizdik hocaya gittik gene düzelen bir şey olmadı internette Ensar hocayı buldum hocayı aradım derdimi anlattım oda sabun büyüsü yapacağını söyledi sabun eridikçe annemle babamın arasının düzeleceğini söyledi 4 sonra sonra annemle babam konuşmaya başladı hepsi Ensar hocam sayesinde..

 3. Aslan - Ferhan hocam

  selam ben başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ben evli 2 çocuk babasıyım çok mutluyduk ta ki o acı haberi alana kadar kayın pederim vefat etti eşim çok kötü oldu sürekli mezarlığa gidiyor saatlerce gelmiyordu başlarda normal karşıladım 1 sene boyunca sürekli eşim mezarlığa gidiyordu eşimle konuştum dinlemedi ailesi konuştu gene olmadı hocaya götürdüm gene bir fayda görmedik bir arkadaşım Ferhan hocayı tavsiye etti aradım konuştum sorunumu anlattım oda 10 günlük bir çalışma sonucu eşimi mezarlıktan soğutup eve bağlayacağını söyledi eşim beş gün sonra düzeldi artık mezarlığa gitmek istemiyor teşekkürler Ferhan hocam..

 4. Aylin - Ensar hocam

  ben 36 yaşında yalnız yaşayan bir bayanım sürekli evimin eşyalarının yeri değişiyordu param kayboluyordu bu durum beni çok korkutuyordu evden taşındım başka bir eve taşındım bir kaç gün çok rahattım bir kaç gün sonra aynı şeyler tekrar olmaya başladı siyah bir adamın gölgesini görüyordum sürekli gece korkudan uyuyamıyordum sabah uyandığımda ilk işim hocaya gitmek oldu hoca sende 3 harfli var dedi seni ondan kurtaracağım dedi aradan 1 ay geçti ama hiç bir şey düzelmedi İnternet de Ensar hocayı buldum aradım sorunu anlattım oda korkmamamı kurtulacağını ona güvenmemi söyledi 15 gün sonra artık çok rahattım yanımdaki siyah adamdan kurtuldum iyi ki varsın Ensar hocam..

 5. Sabun büyüsü - Baysal Hoca

  Merhaba Arkadaşlar Ben Medyum Baysal Hocayla çalıştım 19 senelik evliliğimin 7 senesi haram olmuştu bende İnternet de gezinirken medyum Baysal hocamın sitesine denk geldim ve çalışmaya başladık 8 günlük bir sabun büyüsü yapacağını söyledi e çalışmalara başladık etkisini gördüm sizlere de medyum Baysal hocayı tavsiye ederim.

 6. alev - Ferhan hocam

  ben 22 yaşında nişanlı bir kızım başta nişanlım beni çok seviyor el üstünde tutuyordu bazen sevgisi ilgisi beni bunaltıyordu ama yinede çok mutluydum 6 ay çok iyiydik daha sonra nişanlımın ilgisi sevgisi azaldı her geçen gün benden uzaklaştı kız kardeşimle çok samimiydiler başta gözüme batmıyordu sonradan içime bir şüphe girdi nişanlımı takip etmeye başladım telefonunda aşk mesajı gördüm kız kardeşim yazmıştı nişanlıma o an çok kötü oldum biri nişanlım diğeri kardeşim nişanlımdan ayrılmak istemiyordum onsuz bir hayat düşünemiyordum bir şey yapmam lazımdı geceleri uyuyamıyor sürekli ne yapabilirim diye düşünüyordum internette gezerken Ferhan hocayı buldum aradım konuştum sorunumu anlattım çok güzel ilgilendi nişanlımı bana bağlayacağını ve benden başkasını görmeyeceğini söyledi şu an evliyiz iyi ki tanımışım Ferhan hocam…

 7. Sabun Büyüsü - Medyum Ensar Hoca

  Arkadaşlar ben sabun büyüsü yaptırmak istiyordum 4 tane hocayla iletişime geçtim ama her seferinde beni dolandırdılar sonrada detaylı bir şekilde detaylı bir araştırma yaptım ve Medyum Ferhan Hocayla iletişime geçtim durumumu anlattım artık inancım yoktu ama Medyum Ferhan hocam bana ilham verdi ve artık inancım yüksek Ferhan hocayla 12 günlük sabun büyüsüne başladık ve 12 günde de sonuç aldım herkese önerim medyum Ferhan hocadır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir