Medyumlar

resimle büyü yaptırma

Resimle büyü yaptırma

Büyü yapılacak olan kişilerin kısa zaman içinde etki altına girebilmesi için birçok farklı nesne kullanılabilmektedir. Bunlardan biri de o kişilerin kendilerine ait olan resimleridir. Medyumlar resimle büyü yaptırma için kendilerine gelen insanlardan etki altına alınması istenen kişilerin kendilerine ait olan resimlerini istemektedirler. Daha sonra bu resimler üzerine çok ciddi dualar okuyan medyumlar kısa zaman içinde istedikleri herkesin üzerlerinde çok ciddi etkilerin oluşmasını sağlayabilmektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemlerde amaç ortaya çıkacak olan enerjilerin direk olarak o kişilerin üzerinde etki göstermesini sağlayabilmektir. Bunu sağlamak ise ancak daha önce bu işlemleri yatırmış olan kişilerin yapacakları bir durumdur.

Bilindiği gibi birçok büyü işleminde çok farklı teknikler kullanılabilmektedir. Kullanılan bu teknikleri her biri daha önce denenmiş ve aynı zamanda insanların istedikleri sonuçlara ulaşmayı başardıkları tekniklerdir. İstenen herkesin kısa zaman içinde etki altına alınabilmesini sağlayan bu işlemlerin en önemli özellikleri ise çoğu zaman insanları risk altına atmamasıdır. Medyumlar bu işlemleri yaparken resimlerin üzerine dualar okuduktan sonra kimi zaman resimleri saklarken kimi zaman yakarak küllerini havaya saçmaktadırlar. Bu şekilde yapılan işlemler günümüzde de çok sık bir şekilde ilgi görmektedir. Özellikle sevgi, aşk veya bağlama büyüsü gibi insanların düşüncelerinin kontrol altına alınmasının hedeflendiği işlemlerde resimle büyü yaptırmak fikri çok sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Ortaya çıkacak olan enerjilerin en önemli özelliklerinden biri de deneyimli medyumlar tarafından doğru bir şekilde yapıldığı takdirde insanlar zarar vermemesi ve aynı zamanda kısa zaman içinde istenen şekilde davranmalarını sağlayabilmeleridir. Bu sebeple artık medyumlar kendilerine gelen taleplerde çoğu zaman bu tekniği kullanmaktadır. Uygulanmasının da kolay olması sebebi ile artık medyumların en çok kullandıkları teknikleri başında bunlar gelmektedir. yüzlerce yıldan bu yana birçok farklı amaçla yapılan bu işlemler insanların günlük hayatta yapamadıkları birçok işlemi ve elde edemedikleri birçok sonucu kısa zaman içinde elde edebilmelerine olanak tanımaktadır. Bu sebeple büyüler her zaman için çok ciddi ilgi gören ve medyumların çok ciddi bir şekilde ilgi gösterdikleri işlemler olmuştur.

Bu işlemlerin sonuçlarının kısa zaman içinde ortaya çıkmasını sağlayabilmek için medyumların çok ciddi deneyimler sahip olmaları gerekmektedir. Özellikle daha önce bu işlemleri yapmayan kişiler çok ciddi riskler alabildikleri gibi aynı zamanda istenmeyen durumların da ortaya çıkmasına neden olabilmektedirler. Tarih boyunca çok sık bir şekilde yapılmış olan bu işlemler de amaç her ne olursa olsun resimle büyü yaptırma veya buna benzer risk içermeyen işlemlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Özellikle kişilerin düşüncelerinin değişmesi veya bilinçaltlarının kontrol atına alınması gibi amaçları olan işlemlerde çok daha dikkatli olunması gerekmektedir. Birçok medyum bu işlemleri kolay olarak görse bile yine de bilinçsiz bir şekilde yapılan işlemlerin çok ciddi riskler oluşmasına neden olabilmektedir

Bu işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan enerjiler direk olarak resmine bakılan kişileri etki altına almaktadır. Aynı zamanda sonuçları garanti altına almak isteyen kişiler işlemleri yaparken etki altına girmesi istenen kişilerin isimlerini de anmaktadırlar. Doğru bir şekilde yönlendirilen enerjiler kısa zaman içinde insanların kontrol altına alınmasını sağlayabildiği için medyumlar bu konularda kendilerini geliştirmeli ve her zaman için gelen talepleri nasıl karşılayacaklarını bilmeleri gerekmektedir. Herkesin farklı talepler ile kendilerine geleceklerini bilen medyumlar özellikle resimle büyü yaptırma işlemlerine ayrı bir ilgi göstermektedirler. Bu da bu işlemlerin her zaman için büyü işlemlerinde en çok ilgi gören teknikler olmalarına neden olmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı