Medyumlar

papaz büyüsü yapan gerçek medyumlar

Papaz büyüsü yapan gerçek medyumlar:
Papaz büyüsü hakkında halk arasında birçok varsayım bulunmakla beraber hakkında olan varsayımlardan biri de çok etkili bir bağlama büyüsü olduğudur.
Bu büyüyü etkili kılan sanıldığı üzere bir papaz tarafından yapılması değildir elbette. Papaz büyüsüne ismini veren dualarda bulunan Süryanice kelimeler ve Süryanice dualardır. Süryaniler Hristiyan dinine mensup olduklarından bu şekilde bir çağrışım yapmış olacak ki ismi bu şekilde literatüre geçmiştir. Peki, bu denli etkili olan papaz büyüsü tam olarak ne işe yarar?

Özellikle karşı cinsi etkilemek amaçlı yapılır ancak birçok farklı amaç içinde yapılan bir çalışmadır. Yıllardır aktarılmış ve hala aktarılmakta olan bu kadim Süryani bilgisi birçoklarımızın hayatında çözümsüz bulduğumuz gönül ilişkilerine en etkili çözüm olarak geliyor. Peki çok etkili olan bu papaz büyüsünü yapan en medyumların arasından kendimize danışmanlık alacağımız bir medyum seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Gerçek bir medyum tarafından yapılacak papaz büyüsü kısa zamanda tesir gösterir ve amacına ulaşmadan şartlar değişmez. Papaz büyüsünü gerek yapımı gerekse bozulması oldukça zahmetlidir. Her ne kadar birçok kişi kendini hem medyum olarak hemde papaz büyüsü için yeterli bilgiye sahip olduğunu iddia etse dahi; Papaz büyüsü için birçok medyum veya kendisini bu şekilde tanıtan kişilerin yetersiz kaldığı gerçeğidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı