buyuyaptirma

muhabbet büyüsü nasıl yapılır

Muhabbet büyüsü nasıl yapılır
En çok iki eş arasında çıkan anlaşmazlıkları çözümlemek için yapılan muhabbet büyüsü; büyü yapan ile yapılan arasındaki anlaşmazlıkların son bulması, aralarında daha iyi anlaşması, kavgaların son bulması ve adı üzerinde olarak muhabbetlerinin artması için yapılır. Büyünün her çeşidi Kuran da yasaklansa da bu muhabbet büyüsü olumlu bir sonucun meydana gelmesi için yapıldığından bazı yorumculara göre yasak sayılmayan büyü türleri arasında yer almaktadır.

Genellikle kadınların erkeklere yaptığı muhabbet büyüsünü yapmanın farklı yöntemleri vardır. Bu yöntemlerden uygulaması en basit olanı karabiber ile yapılandır. Öncelikle büyünün yapılacağı günün iyi seçilmesi gerekir. Ya Cuma günü ya da Cuma gecesi büyünün yapılması için ideal zaman aralıklarıdır.

Büyü çeşitleri arasında en etkili büyüler arasında gösterilen muhabbet büyüsü karabiberin üzerine uygulanarak büyünün tutmasının beklenmesi sağlanmaktadır. Eşler arasında yapılmasının yanı sıra karşı cins ile bir ilişkiye başlamadan önce, kişinin karşı taraf ile arasındaki etkileşimin daha da artması için yapılan muhabbet büyüsünün tutması için öncelikle büyü yapan kişinin kendinden emin olması gerekmektedir.

Yani, büyü yapan kişi büyünün tutmamasından korkmamalıdır ve bu tarz düşüncelere imkân vermemelidir. Büyü yapılmaya başlamadan önce kişiye telepati yoluyla bazı mesajlar gönderilir. Bunun yanı sıra gerçekten etkili olacak bir muhabbet büyüsü Vefk Tılsımına sahiptir. Vefk Tılsımı ile yapılan büyülerde hazırlık süresi 7 gündür.

Bu yöntem ile yapılacak büyülerin farklı ve kendine özgü bir formülü olduğunuzu bilinmelidir. Bu yöntem ile yapılacak olan büyü için 20 tane tuzun hazırlanması gerekir. Hazırlanan tuzların her bir tanesine Buruc suresi okunur.

Bu işlemlerden sonra ilişkisini güçlendirmek isteyen kişi büyü yaptığı kişiyi izlemelidir. Karşı tarafta bazı farklılıklar oluşabilmektedir.
Çok tesirli olan bu büyü çok kısa sürede etkisini göstermektedir. Bu büyüyü tek başına yapmanız önerilmez. Büyü yaptığınız kişiyle aranızdaki ilişkinin iyileşmesinden sonra vazgeçmeniz durumunda uzman bir medyumdan destek almanız gerekir.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı