Medyumlar

medyumlara geri döndürme büyüsü yaptıranlar

Medyumlara geri döndürme büyüsü yaptıranlar

Geri döndürme büyülerinin etkilerini bilen kişiler özellikle çevrelerindeki inatçı kişileri belli konularda ikna edebilmek için bu işlemleri kullanmanın kendileri için en doğru seçim olduğunu düşünebilirler. Bu işlemler kısa zaman içinde çok ciddi etkilerin ortaya çıkmasını sağladıkları gibi aynı zamanda insanlar asla zarar görmemektedirler.

Medyumlara geri döndürme büyüsü yaptıranlar genellikle amaçlarını medyumlara tam olarak anlatmalı ve daha sonra kendilerinin verecekleri bilgilerin dışında asla hareket etmemelidirler. Yapılan işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar verdikleri kararları uygulamaktan vazgeçmekte ve bu etkilerin sonucunda asla risk altına girmemektedirler. Herkesin başına gelebilen bu durum özellikle ikna olmakta zorlanılan kişilerin düşüncelerinin manevi enerjilerin etkileri ile değiştirilmesi konusunda geri döndürme büyülerinden yardım alınmasını gerektirmektedir.

Medyumlar bu işlemleri yaparken en önemli kuralın insanların verdikleri kararları uygulamaya başlamamaları olduğunu belirtmektedirler. Bu sebeple öncelikle bu durum kontrol edilmektedir. Yani bir kişi verdiği kararı uygulamaya başlamışsa o zaman yapılan işlemler asla sonuç vermemekte ve verilen tüm emekler boşa gitmektedir. Bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler acele etmeli ve en kısa zaman içinde medyumların kapılarını çalmalıdırlar.

Medyumlar kimi zaman muska hazırlayarak kimi zaman ise çok ciddi duaları okuyarak insanların düşünce dünyalarına etkilerde bulunabilmektedirler. Bu işlemlerin etki süreleri genellikle saatlerle ölçülmektedir. Çünkü bir kişinin kararından vazgeçmesini sağlamak için öncelikle o kişinin düşüncelerini kontrol altına almak gerekmekte ve bu da çoğu zaman medyumların zorlanmadıkları bir işlem olmaktadır. Birçok medyum bu işlemleri çok başarılı bir şekilde yapabilmektedir.

Genellikle insanların bir kişiyi ikna etmekte zorlandıklarında yaptıkları bu işlemlerde tek amaç insanların uygulamak istedikleri kararlarından vazgeçmelerini sağlamak olduğu için herhangi bir fiziki etki olmamaktadır. Çok eski zamanlardan bu yana yapılan bu işlemlerde okunacak olan dualar çok doğru bir şekilde seçilmelidir. Aynı zamanda her deneyimli medyum bu tarz işlemleri yapmaya başlamadan önce insanların başka bir enerji etkisinde olup olmadıklarını veya manevi koruma işlemlerinden birini yapıp yapmadıklarını anlamak için bakım işlemi yapmaktadırlar. Yapılan bu işlemlerden sonra herhangi bir sorun olmadığı görüldüğü takdirde hemen işlemlere başlayan medyumlar kısa zaman içinde istenen kişilerin düşüncelerini kontrol altına alabilmektedirler.

Son derece ciddi ve aynı zamanda ilgi gören işlemlere olan geri döndürme işlemleri genellikle geri getirme büyüleri ile karıştırılmaktadır. Tamamen isim benzerliğinden kaynaklanan bu durum medyumlar tarafından düzeltilmekte ve insanlara gerekli bilgiler verilmektedir. Yapılan işlemlerin etkileri ortaya çıktığı zaman insanlar genellikle kararları hakkında ki düşüncelerini değiştirmekte ve artık uygulamak istememektedirler. Yapılan tüm uyarılara rağmen bir türlü kararlarından vazgeçmeyen insanlar bu tarz manevi işlemlerin etkilerinden sonra daha kolay bir şekilde ikna olabilmektedirler.

Medyumlar bu konuda kendilerine gelen talepleri karşılamak için sahip oldukları tüm deneyimleri sonuna kadar kullanmaktadırlar. Aynı zamanda yapılan işlemlerde doğru teknikleri kullanarak kısa zaman içinde istenen kişilerin düşüncelerini değiştirebilmekte olan medyumlar bu işlemlerin insanlara fiziki veya manevi anlamda kesinlikle zarar vermediğini de belirtmektedirler. Bugüne kadar bu işlemler hakkında birçok kez talep almış olan medyumlar konu hakkında tereddütleri olan kişilerin mutlaka medyumlara geri döndürme büyüsü yaptıranlar ile konuşmalarını ve doğru bilgiler ile kendilerine gelmelerini önermektedirler.

En kısa zaman içinde sonuç veren işlemlerden biri olması ve aynı zamanda insanlar için hiçbir şekilde risk içermemesi sebebi ile bu işlemler günümüzde de sık sık yapılmaktadır. Tabi önemli olan bu işlemleri yapacak olan medyumların doğru bir şekilde seçilmesi ve aynı zamanda bilinçsiz işlemlerden uzak durulmasıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı