ana sayfa / Medyum Tavsiye / Medyum Tavsiye Ediyorum

Medyum Tavsiye Ediyorum

Medyum tavsiye ediyorum

Dünyanın her yerinde insanların sürekli farklı amaçlar için yardım aldıkları çok özel kişiler olan medyumlar hakkında bilgileri olmayan insanlar her zaman yaptıkları hatalı seçimlerin sonuçlarına katlanmak zorunda kalmaktadırlar. Özellikle medyum tavsiye ediyorum diyerek karşılarına çıkan insanların yanlış yönlendiren kişilerin sayıların her geçen gün artması da insanların bu konuya eskiye oranla daha fazla önem vermelerini gerektirmektedir.

Bilindiği gibi medyumların yaptıkları işlemlerin günlük hayatta yapmamız mümkün değildir. Çünkü gerek bir medyum yaptığı işlemler hakkında kimseye bilgi vermediği gibi aynı zamanda ortaya çıkardığı manevi enerjiler ile en olmaz denilen sonuçları dahi kolay bir şekilde elde edebilmektedir. Bu sebeple medyumlar her aman özel ve sıra dışı kişiler olarak ön plana çıkmışlardır.

Şu anda ülkemizde de birçok medyum olması ve insanların kendileri ile çalışmak istedikleri zaman medyum tavsiye ediyorum diye reklamlar yapan kişi veya sitelerin arasında mekik dokumaları medyumları halen özel kişiler olarak kalmalarına neden olmaktadır. Bazen yaptıkları işin gerekliliğine göre manevi alemler ile dahi iletişime geçmeleri gereken medyumlar, eğitim almak için ise kesinlikle diğer mesleklerde olduğu gibi geniş seçeneklere sahip değillerdir.

Medyum olmak isteyen bir kişinin tek yapması gereken şey kendini geliştirmek veya deneyimli bir medyumun yanında çok uzun zaman kalarak ondan bir şeyler öğrenmeye çalışmaktır. Son derce büyük bir emek isteyen bu mesleği doğru yapan bir kişi bulmak için öncelikle medyum tavsiye ediyorum diyen kişilerden fikir almak gerekir.

Seçilecek medyum dünyanın neresinde olursa olsun mutlaka hakkında bilgi toplamak gerekir. Bu aşamaya gereken önem verilemez ise sahte medyumlardan birine denk gelip tuzağına düşme ihtimali de büyüyecektir. Yapılan tüm uyarılara rağmen halen çok sayıda kişi amaçları insanları kandırmak olan sahte medyumlar tarafından mağdur edilmeye devam edilmektedir.

Medyum Tavsiye Ediyorum 

Amacına hemen ulaşmak isteyen ve kesinlikle zaman kaybına tahammülü olmayan kişilerin atacakları her adımda büyük bir dikkat ve büyük bir özen göstermeleri gereken konulardan biri olan medyum seçimi, medyum tavsiye ediyorum diyen kişilerden veya bu tarz kaynaklardan alınacak olan yardımlar ile yapılmadığı takdirde maalesef sonuç hüsran olabilmektedir. Alanında başarılı medyumlar, en iyi medyumlar, gerçek medyumlar, ünlü medyumlar hakkında yorumlarınızı sitemizde yorum yapın.

4 YORUM YAPILDI

 1. Şahin Gök - Medyum Ferhan

  6 yıllık ilişkimiz olan sevdiğim ile evlilik için hazırlıklar yapmaya başladık. ilk önce aile içinde aramızda söz taktık ve 1 ay sonra ise nişan yapmak istedik fakat sözlüm vazgeçmek istedi. yapamayacağım dedi bu olmaz olamaz demeye başladı birden. her şey çok güzel giderken bu olmadı inanmadım belki dalga geçiyor veya tepkimi merak ediyor zannettim. ama ne yalan nede şaka gibi değildi gayet ciddiydi. sebebini söyleyince sebebi yok istemiyorum dedi ve çekip gitti beni orada bıraktı ve günler geçti gitti ne aradı ne de sordu. en son dayanmadım gittim kapısına bu böyle olmaz konuşmak istedim. kapıyı açtı ve beni gördü konuşmak istiyorum dedim kırma beni gel konuşalım dedim. konuşmak istemediğini benden soğuduğunu söyledi ve bir daha karşıma çıkma dedi. cevapsız sorumlar vardı kafamda bunları medyumlara sormaya başladım. herkes farklı söylüyor kafam karıştı en son tavsiye edilen medyumlar arasında medyum Ferhan hocaya danıştım. annem bu kızı bana layık görmediği için bu kızı bana karşı soğutmuş. bunu bozdurup tekrardan sözlüm ile birleşmek ve nişana az bir zaman var nişanlanmak sonrasında evliliğe gitmek istiyorum dedim hocama. 11 günlük çalışmalardan sonra işlemler bozuldu ve sözlüm ile bir araya geldik hiç bir şey hatırlamıyordu.

 2. MEDYUM BAYSAL HOCAYI TAVSİYE EDİYORUM

  medyum Baysal hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu arkadaşlar 4 aydır eşimle çektiğim sıkıntıları Allah kimseye yaşanmasın karıncayı incitmeyen eşim bana şiddet uyguluyor gece eve gelmiyorum sürekli alkol kullanıyordu eşimi ben böyle tanımamıştım zerinde bir şey olup olmadığını anlak için bakım yaptırım bazı dolandırıcı kişileri denk geldim 5 bin tl param gitti son çare olarak medyum Baysal hoca ile çalışmalara başladık eşimin üzerinde büyü olduğunu öğrenince dünya başıma yıkıldı Baysal hoca 3 günde büyüyü bozdu 10. günde her şey eskisi gibi olmuştu esim elinde çiçek ile gelip özür diledi Allah medyum Baysal hocadan razı olsun ne kadar dua etsem azdır her kese tavsiye ederim buda iletişim numarası :

 3. Şeyma - Medyum Ferhan Hoca

  Eşim eve geç gelmeye başladı bu beni huzursuz etmeye başladı. neden geç geldiğini sormak istediğim zaman ise sürekli beni tersliyor ve tartışmaya başlıyorduk. eşim artık eskisi gibi değildi evine erken gelmeyen bizimle ilgilenmeyen bir insan haline gelmeye başladı. bu duruma son vermek istedim. medyum hoca aramak istedim bu konuda bana yardımcı olabilen bir medyum hoca istedim. medyum Ferhan hakkında bilgi sahibi edindikten sonra çalışmalara başladım. eşimde değişmeler olmaya başladı eşim 12 gün sonra tekrardan eski haline dönmeye başladı. eşimin üzerine yapılan bir büyü olduğu için eşim sürekli benimle tartışıyor ve benimle kavga ediyordu. çok şükür bu günleri de atlattık Ferhan hocamın sayesinde.

 4. Buket - Ensar hoca

  Benim hikayem çok farklı arkadaşlar.Küçük yaşta beşik kertmesi yapmışlar ailem.Şimdi 20 yaşındayım ve bu olanları göz ardı edemiyorum ailem kararlıydı ve dedikleri dedikti ne yapacağım Allah’ım benim sevdiğim vardı söyleyemiyorum bile bir yandan ailem bir yandan sevdiğim çok çaresizdim komşumuz kendisi için Ensar hocaya gitmişti bana tavsiyede bulundu şansımı denemek istedim Ensar hocamdan babamın beşik kertmesinden soğuması ve sevdiğim için bağlanmasını istedim sevdiğim olmadan dünya dönmez olmaz.Bana 10 gün süre tanıdı ve 9. gün evde büyük kavga çıktı ailem sözü attı iki düşman gibi oldular bu olanlar beni o kadar mutlu etti ki ben hayatımda bu kadar kesin çözüm veren hoca görmedim olmaz dediğim oldu ve inancımı hep yüksek tuttum sayende çok şey oldu hocam Ensar hocam bir tane.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir