ana sayfa / Medyum Tavsiye / Medyum önerileri

Medyum önerileri

Medyum önerileri

Herhangi bir sorunla medyum arayışı içine giren birçok normal olarak bu alanda başarılı bir isimle iletişime geçerek sorununa kesin çözüm bulmak istemektedir. Ancak hangi medyumu tercih edeceği konusunda kararsız kalan kişiler çok zaman medyum önerileri, medyum yorumları gibi ziyaret ederek bilgi edindikten sonra medyumlar ile iletişime geçmektedirler.

Medyum önerileri yapan kişiler genel olarak daha önce medyumlar ile iletişime geçen, herhangi bir işlem yaptıran kişilerdir. Ancak yinede detaylı araştırma yapmak bu alanda başarılı medyumlara ulaşmanızı ve yaptıracağınız çalışmadan sonuç almanızı sağlayabilir. Daha önce işlem yaptırdığınız medyumları sitemizde önerin.

Medyum tavsiye ediyorum, gerçek medyumlar hakkında, etkili medyumlar, başarılı medyumlar hakkında yorumlarınızı sitemizde çekinmeden paylaşın. Medyumluk yeterliliğe sahip en iyi medyumlar hakkında düşüncelerinizi yorum yapın.

6 YORUM YAPILDI

 1. CANER - BAYSAL HOCA

  Medyum aramakla vakit kaybetmeyin ben medyum Baysal hocadan başka hoca bilmiyorum arkadaşlar medyum Baysal hoca ile tanışmadan önce çok perişan haldeydim işim gücüm rast gitmiyordu çevrem deki insanlara zarar vermekle kalmayıp onlara kötü itamlar da bulunuyordum ne yaptığımı bilmeden yaşıyordum ta ki intihar eşine gelene kadar bir arkadaşımın vesilesiyle medyum Baysal hocayla tanıştım önce çok inandırıcı gelmedi ama son çarem olduğunu biliyordum ve derdimi anlattım bir kaç gün yine aynı haldeydim bir sabah kalktım kuş gibi olmuşum sebepsiz bir heyecan doluyor içime içim içime sığmıyor son derce dönüş yapmıştım o bunalımdan kurtulmuştum hayata olumlu bakmaya başladın her şey medyum Baysal yaptı arkadaşlar ben daha önce böyle şeyler yaşamadım Allah ondan razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır herkese tavsiye ediyorum şimdi zamanınızı kaybetmeden medyum Baysal hocaya iletişime geçin derim buradan sadece e posta adresini veriyorum arkadaşlar :

  • bende işlem yaptırmak istiyorum. daha önce dolandırıldığım için farklı yaklaşıyorum herkese. bu konuda aydınlanmak isterim

 2. Medyum Tavsiye Sitesi - Medyum Ferhan

  medyumlar içerisinde Ferhan hocama bir daha hiç olmayacak ve hiç gelmeyeceğini düşündüğüm sevdiğim adam ile evliliğe gitmek için. evlilik büyüsü yaptırdım. 16 günlük çalışma sonrası sevdiğim adam beni aradı ve her geçen gün daha da bağlanmaya devam ediyor resmen. etkisini gün geçtikçe daha da çok görüyorum. henüz çalışmalar bitmedi. ama şimdiden netice görmeye başladım ve olacağına inanıyorum.

 3. BÜŞRA KORKMAZ - MEDYUM FERHAN HOCA

  bende sevgilim için medyum Ferhan hocaya işlem yaptırdım. 12 günlük bir işlemimiz oldu kendisiyle. Süryani büyüsü yaptı bana ben bu kadar umutlu değildim. işlemlerin tutacağına veya olacağına inanmamıştım. ama sevgilimin beni aradığını görünce inanın şaşkınlık duygusu his ettim. Ferhan hocanın yapmış olduğu çalışmalar olmuştu yaptığı işlem sonucu sevgilimle tekrardan bir olduk. emeklerinden dolayı medyum Ferhan hocama teşekkür ederim. numarası da : 0537 419 1080

 4. Sema Börek - Medyum Ferhan

  benim işlerim sürekli ters gidiyordu. ne yapıyorsam ve ya kime gittiysem düzeltemedi. düzelir diye bekledim ama daha da beter oldum. olacak gibi değildi ve bir çözüm arama gereği duydum. İnternet üzerinde Gerçek Medyum diye yazdım. karşıma bu site çıktı. ve girdiğimde medyum Ferhan hakkında yapılan yorumlar dikkatimi çekti. ve Ferhan hoca ile konuştum tanıştım. sağ olsun işlerimi yoluna koydu her şeyi düzene soktu. hayatım düzene girdi ve elim bollaştı bereket girdi evime ve işimde başarılı olmaya başladım. yapmış olduğu çalışmalardan sonuç aldığım için çok mutluyum eski günlerimi unuttum geleceğime bakıyorum artık.

 5. GÜLER DUMAN - MEDYUM ENSAR HOCA

  3 medyum tarafından dolandırıldım ve en son çalışacağım medyum hakkında araştırmalar yapacağım dedim ve medyum aramasına girdim. tavsiye edilen medyumlar arasında medyum Ensar hocanın ehli bir hoca olduğunu duydum. hakkında araştırma yaptım fakat kötü bir yorum göremedim buda bana oldukça bir güven verdi. kendisi ile görüştüm oldukça ilgili ve güven veren bir ses tonu vardı. kendisine çalışmak istediğimi söyledim nasıl başlarız ne yapmalıyım diye sordum. bilgiler ve resimler alarak işlemlere başladığını söyledi. ödememi yaptıktan sonra bilgilerimi ve resimleri gönderdim işlemlere başladık. çalışmalara başladıktan 5 gün sonra netice almaya başladım. işlemlerin bittiğinde ise her şey istediğim gibi olmuştu. dürüst güvenilir bir medyum ile çalışmak isteyenler medyum Ensar hoca ile çalışabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir