Medyumlar

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü

Medyumlar tarafından yapılan ve en çok ilgi gören ve insanların yaptırmak için adeta sıraya girdikleri büyülerden biri olan bağlama büyüleri insanların sevdikleri kişilerin bilinçaltılarını kontrol altına alıp kısa zaman içinde kendilerine aşık olmalarını sağladıkları özel bir işlemdir. Ortaya çıkardığı enerjiler aradaki mesafe ne olursa olsun kısa zaman içinde istenen herkesin etki altına alınmasını sağlamaktadır.

Özel bir işlem olmasından dolayı insanlar bu konuda kendini kanıtlamış olan kişileri seçerek işe başlamalıdırlar. Uzun zamandan bu yana bu işi yapan kişilerin bile mutlaka deneyim sahibi olmadan yapmamaları gereken kendine bağlama büyüsünde en çok kullanılan yöntem her bağlama büyüsünde olduğu gibi ilgili kişilerin kendilerine ait olan eşyaları kullanmaktır. Bu eşyalar üzerinde yapılan tüm işlemler daha kısa zaman içinde etkilerini göstermektedir.

Geçmişte de yapılan işlemlerde genellikle bu teknik kullanılmış ve mutlaka istenen sonucun alındığı görülmüştür. İstenen etkinin ortaya çıkması konusunda kesinlikle net bir şekilde bilgi verilememektedir. Bu sebeple kimi zaman sabırlı olmak ve beklemek gerekebilir. Kendine bağlama büyüsü yapmak için özel bir bilgi gerekmemektedir.

Ancak her zaman olduğu gibi bu işlemde de büyük bir deneyim ve dikkat gerekmektedir. Eğer yapılan işlemden istenen sonuç alınmak isteniyorsa mutlaka titiz bir şekilde en doğru medyumu aramak gerekir. Kendine bağlama büyüsü ile sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan davranışlarının net bir şekilde değiştiğini gören herkes büyük bir şaşkınlık yaşamaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı