Medyumlar

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü

İnsanlar her zaman için sevdikleri kişilerin kendilerine aynı şekilde karşılık vermelerini isterler. Özellikle bu karşılığı göremeyen kişiler ellerinden elen her şeyi yaparak kısa zaman içinde sevdikleri kişilerin gönüllerini kazanmaya çalışırlar. Bu alanda en çok kullanılan manevi işlemler kendine aşık etme büyüsüdür.

Bu büyüde amaç insanların sevdikleri kişilere zarar vermeden sadece manevi anamda etki altına girmelerini saplamak ve o kişileri kendilerine aşık etmektir. Bu uygulamayı yapacak olan kişiler genellikle iki farklı yöntem kullanırlar. Bunlardan ilki muska tarzı bir yazı hazırlayarak insanların üzerilerinde taşımaları ile etkileri ortaya çıkacak olan etkilerdir.

Özellikle karşıdaki kişilerin dikkatlerinin çekilmesini amaçlayan bu uygulama oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Diğer teknik ise etki altına alınmak isteyen kişilerin şahsi eşyalarının kullanıldığı ve diğerin göre daha etkili olan yöntemdir.

Kendine aşık etme büyüsünün etkilerini bilen kişiler genellikle ikinci yöntemi tercih ederler. Birçok ilişkinin temelinde yer alan bu uygulama ortaya çıkardığı büyük etkiler ile kısa zaman içinde hayali kurulan ilişkilerin yaşanmasını sağlayabilmektedir. Eğer yapılan işlemde her adım titiz bir şekilde takip edilmiş ve hata yapılmamışsa o zaman istenen enerji mutlaka ortaya çıkacaktır.

Çok uzun zamandan bu yana yapılan bu işlem hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler kendine aşık etme büyüsü hakkında bilgilerin yer aldığı İnternet sitelerinde veya farklı kaynaklarda birçok bilgi bulabilirler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı