Medyumlar

Kadından Soğutma Uzaklaştırma Büyüsü

Kadından Soğutma Uzaklaştırma Büyüsü

Her zaman için büyüler hakkında çok sık bir şekilde talep almakta olan medyumlar özellikle kadından soğutma uzaklaştırma büyüsü ve benzeri işlemler içinde yoğun bir şekilde talep almaktadırlar. Bu işlemler farklı amaçlar ile yapılabilmektedir. Bir erkeğin bayandan soğuması çevrelerindeki kişileri kimi zaman mutlu ettiği gibi kimi zaman ise mutsuz edebilmektedir. Bu sebeple insanlar bu işlemlerin kendi amaçları için doğru seçim olup olmadığını anlamak için gerekli bilgileri edinmelidirler. Yapılan işlemlerde tek bir amaç vardır. O da insanların zarar görmeden veya fiziki bir müdahaleye maruz kalmadan sadece düşüncelerinin değişmesini sağlamaktır. Bunu sağlamak içn bu amaçla yapılan işlemlerde en çok kullanılan teknik olan insanların kişisel eşyalarına dualar okuma tekniği kullanılmaktadır.

Aynı zamanda sürekli olarak o kişilerin isimlerini de anan medyumlar bu şekilde yapılan işlemler ile kısa zaman içinde istenen sonuçların alınabildiğini belirtmektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler özellikle insanların bilinç altlarını kontrol altına alma konusunda son derece etkili sonuçlar vermektedirler. Çevresinden gelen tüm baskılara rağmen yine de yaşadığı ilişkiden vazgeçmeyen erkeklerin bir kadından soğumasını sağlamak amacı ile çok sık bir şekilde yapılmakta olan bu işlemler kimi zaman hayırlı kimi zaman ise hayırsız sonuçların ortaya çıkmasını hedeflemektedir. İnsanlar kimi zaman sevdikleri bir kişinin yaşadığı ilişkinin kendisine zarar vereceğini düşündüklerinde kendini bu konuda ikna edebilmek için çok ciddi bir şekilde dil dökmek zorunda kalabilmektedirler.

Özellikle inatçı yapıları sebebi ile gelen uyarılara kulak asmayan ve yine de yaşadıkları ilişkilere devam eden kişiler için durum kimi zaman içinden çıkılmaz bir hale gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda verdikleri tüm emeklere rağmen insanların partnerlerinden vazgeçiremeyen insanlar kendilerinin düşüncelerini değiştirmek için kadından soğutma uzaklaştırma büyüsü ve benzeri işlemleri kullanabilmektedirler. Çok ciddi ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken bu işlemlerde asla insanlara zarar vermek veya fiziki anlamda bir uyarı da bulunmak gibi bir amaç bulunmamaktadır. Bu işlemlerin tek bir amacı vardır o da insanların düşünce dünyalarına etki edip partnerlerine karşı olan tüm duygularının tam tersine dönmesini sağlamaktır.

Kimi zaman insanların kişisel enerjileri çok düşük olabilmekte ve bu da bu tarz zararsız işlemlerden dahi çok ciddi bir şekilde etkilenmelerine neden olabilmektedir. Ne olursa olsun medyumlar tüm bu ihtimalleri göz önüne almalı ve tüm işlemleri çok dikkatli bir şekilde yapmalıdırlar. Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemler hakkında her zaman doğru bilgileri bulabilmekte olan insanlar bu sayede hem kendilerini hem de sevdikleri kişileri sahte medyumların tuzaklarından koruyabilmektedirler.

Yaşadıkları ilişkilerde çok mutlu olan erkekler kendilerini sevmeyen kişiler tarafından yapılan kadından soğutma uzaklaştırma büyüsü işlemleri ile kısa zaman içinde tüm düşüncelerinden kurtulabilmektedirler. Bu işlemler tam olarak bu amaçla yapılmakta ve çoğu zaman istenen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple insanlar bu gibi amaçları olduğu zaman kendilerini yormak yerine deneyimli bir medyumun kapısını çalmaktadırlar. Bu işlemlerin bir diğer artısı da insanların isimlerinin anılmamasıdır.

Yani bir kişi bu işlemi yaptırmak istediği zaman etki altına alınacak olan kişiler çok yakınları ise kendi isimlerinin kullanılmamasını veya bu duruma neden olan kişinin kendisi olduğunun bilinmemesini isteyebilmektedir. İşte bunu sağlamanın en kolay yollarından biri de kadından soğutma uzaklaştırma büyüsü işlemlerini kullanmaktır. Çok köklü bir işlem olması ve aynı zamanda insanların düşüncelerini kontrol altına almak amacı ile yapılan diğer büyü işlemleri ile aynı teknik ile yapılmasından dolayı birçok kişi sürekli olarak bu işlemleri denemek istemektedirler. Ortaya çıkan enerjiler kısa zaman içinde insanların bayanlara veya partnerlerine karşı olan tüm bağlarını bir kalemde koparmaktadır. Medyumlar bu işlemleri kolay bir şekilde yapsalar bile yine de sonuçlar gün gün takip edilmeli ve tahmin edilmeyen bir aksilik olduğu takdirde mutlaka gerekli müdahaleler yapılmalıdır.

Yapılan büyü işlemlerinden sonra kimi zaman kontrolden çıkan manevi enerjiler insanlara çok ciddi bir şekilde zarar verebilmektedir. Özellikle risk almak istemeyen medyumlar yaptıkları işlemlerin sonuçlarını sürekli takip edip gerek gördükleri zaman mutlaka büyü bozma işlemi yaptırmaktadırlar. Bu işlemler bu zamana kadar birçok ilişkinin bitmesinde önemli rol oynamış ve aynı zamanda insanlar hem kendilerini hem de yaşadıkları ilişkileri bu tarz işlemlerden korumak için manevi koruma işlemlerine ilgi göstermişlerdir. Medyumlar kadından soğutma uzaklaştırma büyüsü gibi işlemleri yaparlarken insanlar gerekli tüm bilgileri vermektedirler. İnsanlar da en son kararlarını bu bilgilere göre verip medyumlara işlemlere başlamaları hakkında gerekli onayı vermektedirler.

Manevi enerjilerin etkileri ile üzerlerinde küçük bir psikolojik baskı hisseden insanlar bunun farkına varmadıkları gibi aynı zamanda daha ciddi zararlar görmeden partnerlerinden uzaklaşmaya başlamaktadırlar. Medyumlar bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler zaman kaybı olmaması açısından kendilerine gelirken mutlaka etki altına girecek olan kişilerin eşyalarını, resimlerini veya mümkünse kendi bedenlerinden alınan tırnak ve saç teli gibi şahsa özel materyalleri temin etmemelerini önermektedirler. Bu sayede hem işlemler çok daha hızlı yapılmakta hem de istenen sonuçlar daha kısa zaman içinde ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple doğru bilgiler ile işlemlere başlamak çok önemlidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı