Gerçek Sahtekar Medyumlar

İstanbul’da Medyum Araştıranlar

İstanbul için medyum önerileri:

Kozmopolittik yapısıyla içinde her kültürü her insanı barındıran rüyaların şehri İstanbul…
İstanbul birçok ülkeye başkentlik yapmış birçok kültürün kalıntılarını üstünde taşıyan kocaman ve yaşlı bir şehir. Günümüzde Türkiye Cumhuriyetinin başkentliğini yaptığı gibi geçmişte Roma İmparatorluğunun da başkentliğini yapmıştır.

Ondandır ki Romalı atalarından beri İstanbul’da yaşayan insanlar bulunmaktadır. Roma deyince insanın aklına bir sürü şey gelmektedir. Kiminin aklına ünlü lideri Julius Ceasear, kimi için gladyatör savaşları kimi için siyasi ve farklı sosyal yapısı… Saymakla bitiremediğimiz kadar çok özelliğe sahip bu imparatorluk içinde derin başka şeylerde barındırmaktadır.

Roma denince aklınıza gelecek eminiz birçok şey bulunmaktadır fakat konumuzla ilgili olarak Roma İmparatorluğunun dininin vazgeçilmezi haline gelmiş büyü, sihir, şifacılık, kehanet ve faldan bahsetmek bizim için daha yararlı olacaktır. Roma da ve belki başkenti İstanbul da büyüler, tılsımlar, muskalar çok sık başvurulan ritüellerdi. Muska ve büyü tarzındaki inanışları ve spritüal davranış biçimleri çok tanrılı dinlerde görülen davranışlardır.

Roma dönemindeki İstanbul şehrinde büyü ile uğraşan medyum özelliklerine sahip olan insanlara önem verilirdi ve gelişmesi için desteklenirdi. Çünkü bu insanların tanrılarla iletişim kurabildiklerine inanılmaktadır. Hatta roma imparatorlarında olan İmparator Klaudius bununla ilgili bir okul açmıştır. İstanbul da ve Roma toprakları sınırları içerisinde yapılan arkeolojik kazılardan elde edilen bilgilerce bu imparatorluğunun büyü sihir ve medyum kültürüne son derece önem verdiği konusunda bilgiler edinilmiştir.

İşte hala torunları ve soyları topraklarımızda yaşayan bu insanlar bize kültürlerini miras bırakmışlardır. İstanbul da böyle medyum ailelere mensup insanlar hala medyumluk yapmakta ve atalarından öğrendiklerini bizlerin hayrına aktarmaktadırlar. İstanbul da medyum arıyorsanız tercihiniz bu ailelerden olan insanlardan olmalıdır. Soylarından ve aile büyüklerinin içlerindeki potansiyeli çıkarmaların konusunda eğitim ve teşvikleriyle bir nevi medyum doğmuş insanlardır.

Elbette bu insanların yardımı ve birikimi her türlü isteğiniz için karşılık bulacaktır. İletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olmadığımız gibi İnternet üzerinde bahsedilen ve reklam verilen kişilerin medyumluğu konusunda şüpheli yaklaşmalısınız. İhtiyacınızı ve isteğinizi belirledikten sonra İstanbul gibi büyük bir şehirde ihtiyacınıza göre bir medyum mutlaka bulacaksınızdır.

Medyum Sezai

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı