ana sayfa / Medyum Tavsiye / Güvenilir Medyumlar

Güvenilir Medyumlar

Güvenilir Medyumlar

Tarihin her döneminde en özel mesleklerden biri olarak gösterilen ve insanların sürekli olarak yardım almak için başvurdukları medyumluk mesleği özellikle günümüzde her zamankinden daha çok ilgi çekmektedir. Bu alanda yapılan çalışmaların faydasız hatta sahte olduğunu düşünen çok sayıda kişi olmasına rağmen yine de güvenilir medyumlar yaptıkları özel çalışmalar ile her zaman bu alan olan güvenin artmasını sağlamaktadırlar.

Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu meslek insanların en özel sorunlarından kurtulmaları veya en özel amaçlarına ulaşmaları için her zaman akla gelen ilk alan olmuştur. Ne şekilde olursa olsun medyumların verdikleri hizmetler ile mutlaka amaçlarına ulaşacaklarını bilen insanların sürekli olarak güvenilir medyumlar ile çalışmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Kendilerine gelen taleplerde öncelikle insanların güvenlerini kazanmak ve kesinlikle hayal kırıklığı yaşamamalarını sağlamak için ellerinden geleni yapan medyumlar sürekli olarak ilgi çekmektedirler. Kimi zaman fal baktırmak kimi zaman vefk işlemler ile manevi yardım almak kimi zaman ise büyü gibi ciddi işlemleri yaptırmak için kendilerine yardımcı olacak olan uzman medyumlar ile tanışmak isteyen insanların bunun için kendilerine aradıkları bilgileri verecek olan kaynaklarda araştırmalar yapmaktadırlar.

Güvenilir medyumlar ile tanışmak ve kendilerinden yardım alabilmek i.in öncelikle bu kişiler hakkında en doğru bilgilerin yer aldığı yerlerde araştırma yapmak gerekmektedir. İnsanların sürekli olarak her alanda olduğu gibi bu alanda da kendilerini kanıtlamış güvenilir medyumlar ile çalışmak istemeleri normal bir durumdur. Bu sebeple uzmanlar her zaman için medyumlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilere verdikleri bilgiler ile kendilerini yönlendirmektedirler.

Bu bilgiler ışığında hareket eden ve her zaman doğru adımlar atan kişiler zaten güvenilir medyumlar ile çalışma olanağı bulabilmektedirler. Ancak verilen bilgilere kulak asmayan ve kendi bildikleri gibi hareket eden kişiler maalesef çeşitli şekillerde mağdur olmaktadırlar. Medyumların doğru kişiler olup olmadığını anlamak için her zaman güvenilir medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında bilgi sahibi olmak ve bu kriterlere göre araştırmalar yapmak gerekmektedir. Bu durum herkes için geçerli olduğu için amaç ne olursa olsun mutlaka doğru kişi bulunana kadar harekete geçmemek gerekmektedir.

Garantili medyumlar, en iyi medyumlar, başarılı medyumlar, uzman medyumlar ve daha birçok farklı konuda sitemizde bilgi edinebilir ve yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

5 YORUM YAPILDI

 1. kamile - Ensar hocam

  Sevdiğimle her şey yolundaydı.Bende leventte çok mutluyduk levent in ailesi beni istemediği için ne derseler yok demezdi bağırmalar çağırmalar yüzünden ilişkim bozuldu ve kendimi kötü hissetmeye başladım.Çok ağladım leventle bir gelecek kurmuştum ailesi sebep olmasaydı belki ilişkim çok iyi durumdaydı Ensar hocayı tavsiye ettiler korkularım çoktu gerçekten levent bana bağlanacak mı hocamla konuştum bana 10 gün bir işlem sonucu levent in değişeceğini ve düzeleceğini söyledi bu zaman zarfında evden hiç çıkmadım işlemin 8.gününde beni aradı ve ailesini dinlediği için pişman olduğunu söyledi şimdi levent bana geri döndü ve ailesi gözünde bir nebze bile kalmadı Allah razı olsun Ensar hocam..

 2. Geri Döndürme Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

  Evlendiğim günden beli sürekli bir engeller sürekli bir kavgalar tartışmalar yaşamaya başladık. bu olanların bir sebebi bile yoktu durduk yere tartışıyoruz beni artık görmüyordu gözü. takmıyordu beni ben ne yapsam yaranamaz oldum. kaynanam ise durmadan eşime boşa başkasına alırsın bırak bu kadını sana layık değil gibisine sürekli dolduruşa getiriyordu. Artık bıkmıştım bunalmıştım ne yapacağım diye kara kara düşünüyordum ailemi arıyordum bu evlilik yürümüyor boşanmak istiyorum demeye başladım. bir gün oldu eşim geldi ve sebepsiz yere kavgalara girdik en son çarptım kapıyı çıktım gittim ailemin yanına. 1 ay oldu ne eşim aradı ne de ailesi artık sıkıldım eşim ile tekrardan bir araya gelmek istiyordum. evliliğimizin böyle bitmesine göz yummak istemedim artık. İnternet üzerinde medyum arayışına girdim. 3 4 kişiyi aradım fakat herkes yaparım dedi güvenemedim. Baysal hocayı öven insanlar vardı birde Baysal hocaya bakım yaptırmak istedim. aradım kendisini müsait değildi ertesi gün aradım müsait oldu ve konuştuk bakım yaptı. olan biten her şeyi anlattı bana şok oldum sanki gelmişi geçmişi yazmış adam. o gün yatamadım. ertesi gün oldu karar verdim yaptırmaya. aradım müsait değildi gene 2 saat sonra dönüş yaptı bana hesap numarası istedim. ödeme yaptıktan sonra başladık işlemlere geri döndürme büyüsü yaptı sağ olsun. 9 gün sonra eşim tekrardan döndü yapılan işlemler bozuldu etrafımızda ki bütün kötü insanlar bizden uzak olmaya başladı. eşim ile tekrardan eskisi gibi mutluluğa kaldığımız yerden devam etmeye başladık. Geri döndürme büyüsü yaptırmak isteyenlere Baysal hocamı tavsiye ederim ben. aramak veya ulaşmak bilgi almak için numarasını vermek istiyorum hocamın :

 3. Gülcan - Medyum Ferhan Hoca

  merhabalar ben sıkıntımı kısa ve öz anlatmak istiyorum ve tavsiye etmek istediğim bir medyum var. medyum arayanlara tavsiye edebilirim. benim konum sevdiğim bir adam vardı fakat beni hiç takmıyor af edersiniz ama beni resmen köpek yerine koyan bir adama tapıyordum. fakat o gününü gün ediyordu zengin bir ailenin tek çocuğu olması onu bu kadar çok şımarık ve paracı bir tip yapmıştı. ilişkimiz sadece cinsellik üzerine kurulmuş diyebilirim. bana gelir cinsellik yaşar sabah olunca çeker gider başkalarına beni resmen gözünde bir orospu yapmıştı. yakın bir arkadaşımın bir sorunu vardı bu sayfaya denk gelmiş medyum Ferhan hocanın olumlu yorumlarını okuduktan sonra çalışmış 19 günde sonuç almıştı. arkadaşım ortam içerisinde konuşurken kulak misafiri oldum. bu konu hakkında benimde Ferhan hoca ile görüşme gereği duydum. bu işlerde uzman medyum olduğunu duydum hiç tereddüt etmeden ödememi yaptım işlemlere başladık. 13 gün sonra sevdiğim adam değişmeye başlayınca gözlerime inanamadım. işlemler biteli çok oldu kendi aramızda söz taktık nişan için gün sayıyoruz sonrasında ise evlilik olacak. sıkıntıları olan kişilere medyum Ferhan hocamı tavsiye ederim.

 4. Hira Nur - Aşk Bağlama Büyüsü

  aşk büyüsü için medyum aramaya başladıktan sonra tavsiye edilen medyumlar sayfasına girdim medyum Ferhan hocayı herkes tavsiye ediyor ve övüyordu. öğretmenime aşık olmuştum ve onunla beraber olmak en büyük hayalimdi. aramızda yaş farkı da yoktu ay olarak benden büyüktü. üniversite sona gidiyordum hayalimin gerçek olması için medyum Ferhan hoca ile aşk bağlama büyüsü yaptırdım. adamın eline koluna sağlık valla ben bu kadar olacağına ümit bile etmemiştim şuanda öğretmenim ile aşk yaşıyoruz evliliği bile düşüyoruz.

 5. Fatma- Baysal hoca güvenilir

  Ben bir anneyim evladım için her seyi yaparım herkes evladı için her şeyi yapar canını bile verir.Oğlum bir evlilik yaptı ve dünya güzeli bir torunum oldu onlar mutluyken ben hayata daha iyi bakıyordum.Oğlumun iş yerinden tanıştığı bir kızla arkadaş oldu.Olanlar o zaman olmaya basladı oğlumun yuvasını dağıtmak ve kendine bağlamaktı amacı çok yalvardım oğluma bir evladın var ne olur diye ama gözü kapanmıştı bir kere ne yapsam nafile. Yaptığı muskayı bozmak ve evine bağlamak için hoca araştırdım gidenler ve tavsiye edenlerden Baysal hocamızı buldum aradım hocama yalvardım evladımın yuvasını toparladı oğlumu evladına karısına karşı bağladı yuvayı yeniden kurduğun için Baysal hocam Allah ne muradın varsa versin Baysal hocam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir