Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ana sayfa / Medyum Tavsiye / garantili medyum kimdir nasıl anlaşılır

garantili medyum kimdir nasıl anlaşılır

Garantili medyum kimdir nasıl anlaşılır
Medyumun garantili olup olmadığını anlamak için yapılacak en iyi şey o medyuma bir büyü yaptırmaktır. Uzun bir süredir büyü yaptırmayı düşünüyorsanız ve medyum arayışına girdiyseniz bir arkadaşınızın tavsiyesi veya kendi kararınızı verdiğinizde bir medyuma başvurabilir ve sonuçlarını kısa süre içerisinde görebilirsiniz. Çünkü, genellikle büyülerin sonuçları kısa sürede etki etmektedir. Örneğin, birisini kendinize bağlamak istiyorsanız veya size âşık olmasını istiyorsanız aşk veya bağlama büyüsü sayesinde o kişinin size karşı olan bakışlarından duruşuna kadar, konuşmasından hareketlerine kadar birçok ifadesi sayesinde büyünün etkili olup olmadığını anlamanız mümkündür.

Bu nedenle garantili bir medyum ile tanış olmak için yapmanız gereken referanslarınızı kullanmaktır. Çünkü medyuma giderek yaptırmak istedikleri büyüden memnun kalan kişiler bu durumu yakınlarına söyle. Bu kişiler, yaşadıkları tecrübeyi yakın arkadaşlarına ve akrabalarına tavsiye etmektedirler. Büyü, genellikle gizli olarak yapılan bir işlem olduğu için en çok güvendiğiniz kişilerden tavsiye almanızı veya bu kişilere tavsiye vermeniz önerilmektedir.

Konu ile ilgili genel bir toplum baskısı olsa da yüz binlerce kişinin büyü yaptırdığı bilinmektedir. Büyü, tutan kadar yaptıran kişiyi de etkilemektedir. Bazı durumlarda olumlu sonuçlar doğurması için yapılan büyülerde birçok evlilik kurtarılmıştır. Bu nedenle işini profesyonel bir şekilde yapılan medyumlara başvurmanız önerilmektedir. Bazı kesimler medyumların yaptıkları işlem karşılığında ücret almasını olumsuz olarak karşılamaktadır ancak medyumlar geçimlerini medyumluktan kazandığı için aldıkları bu ücretin hakları olduğu bilinmelidir.

Medyumlar yaptıkları işlemlerden ücret almasalardı medyumluk yapamayacak duruma gideceklerdi. Hayatlarını kazanmak için farklı bir mesleğe mensup olmak durumunda kalacak olan medyumlar işlerini verimli olarak yapamayacak ve yeteri kadar insana yardım edemeyeceklerdi. Bu nedenle medyumların yaptıkları işlem karşılığında ücret alması gayet normaldir. Siz de her büyü için belirlenen miktarı bütçenize uygun olduğunu düşünüyorsanız garantili medyumlardan faydalanabilirsiniz.

Genellikle uzun yıllardır büyü ve benzeri uygulamalarda profesyonelleşmiş kişilerden yardım almanız önerilmektedir.

Medyumluğa yeni başlamış kişilerin hata yapması muhtemeldir. Bu nedenle tecrübe sahibi medyumlarla işbirliği içerisinde olmanız hem sizin hem de büyü yaptırmak istediğiniz kişi açısından olumlu sonuçlar doğurarak büyünün etkisini çok daha kısa süre içerisinde göstermesini sağlayacaktır.

BİR YORUM

  1. Gerçek güvenilir medyumlar

    Merhabalar arkadaşlar bundan 2 ay öncesine kadar çok sorunlar yaşıyordum. Taki Edis hoca ile tanışıncaya kadar sürdü bu sorunlar. Edis hoca sayesinde bende herkes gibi rahat bir nefes alıyorum şimdilerde. Sizlerle de paylaşmak istedim belki sizinde sorunlarınız varsa iyi bir medyum ile çalışmak istiyorsanız belki benim yorumum sizlere doğru medyumu bulmanıza yardımcı olabilir. Herkesin kocasıyla ve ya karısıyla sorunları var bende kocamla sorunlar yaşadım çok tatsız sorunlar hem de fakat kocanızı ve ya karınızı seviyorsanız hemen vazgeçmeyin. Eşimle aramızda sorun çıkmasının tek sebebi görümcem. Kaynanamın toplam 5 çocuğu var benim eşimde en büyükleri görümcem de sürekli sorun çıkartıyor herkes ona ilgi göstersin istiyor ilgi çekmek için her şeyi yapıyor ama artık ona inanmıyorlar yaptıklarıyla insanları bezdiriyor. Daha önce bir kere evlendi iki çocuğu var onlarda annelerinden bıktıkları için kaynanamın evinde kalıyorlar kaynanam bakıyor onlara ikisi de büyük okul okumuş insanlar. Görümcemin eli ayağı tutuyor fakat hiç bir işte çalışmıyor sürekli bizden para istiyor eşimde sürekli veriyor. Eşime elli kere verme diyordum ama veriyordu verme diyordum veriyordu. Sadece para istese iyi görümcem evimizde huzur mutluluk bırakmadı. Eşimle aramı 2 ayda bozdu eşimi tanıyamaz hale geldim. Eşim bana ağzı alınmayacak küfürler etmeye başladı ve benden ayrılmaya karar verdi evi terk etti annesinin evine gitti. Bende biraz sakinleşmesini bekledim eşimin fakat eşim hala bana çok kötü davranıyordu ortada hiç bir sorun yoktu hepsi görümcemin oyunuydu. Eşimle konuşmayı denedim benimle hiç bir şekilde konuşmadı bende artık tükenmek üzereydim ki son anda arkadaşım imdadıma yetişti. Arkadaşımla dertleştik konuştuk oda bana internette sıklıkla ismini duyduğu Medyum Edis hocayı çalışmam için tavsiye etti. Bende numarasını aldım ama arayıp aramamak konusunda çok kararsızdım. Sonra aklıma eşimi ne kadar çok sevdiğim geldi ve bir an bile düşünmeden aradım Edis hocayı başladım her şeyi anlatmaya. Bütün olanları olduğu gibi anlattım benim istediğim çalışma eşim ile aramızın düzelmesi ve görümcemin sonsuza kadar hayatımızdan çıkmasıydı. Bu çalışma için Edis hoca beni uzun uzun bilgilendirdi ve çalışmaya başladı. Çalışma 17 gün sonra sona erdi bende kesin sonuç aldım eşimle aram düzeldi görümcem de hayatımızdan tamamen çıktı. Artık görümcemin adını ağzına bile almadı eşim bizde mutlu mesut hayatımıza devam ettik. Fakat Edis hoca olmasaydı bunların hiçbiri olmazdı belkide eşimle boşana da bilirdim Edis hocam siz iyi ki varsınız sadece insanların sorunlarına çare bulmak ve insanların sorunlarını iyileştirmek için varsınız. Yolunuz hep açık olsun hocam herkese Edis hocamı tavsiye ederim. 0535 685 1315

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir