ana sayfa / Medyumlar / Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur

Kara büyülerin etkilerini ortadan kaldırmak gerçekten çok zordur. Bu sebeple bu tür durumlarda yardım alınacak olan kişiler çok titiz bir şekilde seçilmelidir. Kendilerini bu konuda kanıtlamış olan kişiler seçmek için gerekirse uzun bir süre beklenmeli ve tüm medyumlar hakkında bilgi toplanmalıdır. Çoğu zaman etkileri çok şiddetli olduğu için insanlar domuz yağı büyüsü nasıl bozulur şeklinde sorular ile medyum ararlar.

Bu konuda kendilerini kanıtlamış olan az sayıda medyum vardır ve her zaman için büyü bozma işlemlerinin büyü yapmaktan çok daha zor olduğunu belirtmektedirler. Domuz yağı büyüsünün etkilerini ortadan kaldırmak için bazı kaynaklarda yer alan ayetleri ters okumak veya yapılan işlemleri tersten yapmak gibi saçma uygulamalardan uzak durmak gerekir.

Çünkü bu işlemler hiçbir şekilde faydaları olmayan hatta insanları riske artan işlemlerdir. Çünkü bu tarz bir işlem ile manevi enerjilerin daha da kötü bir şekilde etki göstermeleri sağlanabilir. Bu da etki altındaki kişilerin çok daha kötü günler yaşamasına neden olabilir. Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur sorusuna cevaplayan kişiler kesinlikle karılarına çıkan her bilgiye güvenmemeli ve güvenilir kaynaklardan onay almalıdırlar.

Özellikle tek başlarına hareket etmemeleri gereken insanlar mutlaka deneyimli kişilerin yardımları ile sonuç almaya çalışmalıdırlar. Bilindiği gibi domuz yağı büyüsü kara büyülerin en önemlilerinden biridir ve bu sebeple domuz yağı büyüsü nasıl bozulur sorusuna tam anlamı ile cevap almadan harekete geçilmemelidir.

4 YORUM YAPILDI

 1. İnan - Baysal hoca

  Hayatım düzenim kalmadı işten çıkartıldım cebimde param yoktu ailem elime bakıyordu çalışmak zorundaydım iş bulamadım ciddi düşündüğüm kız arkadaşım vardı elim kolum işim hayatım kör düğüm oldu çözemez oldum adaletsiz dünyadan adalet bekleyemezdim insanın dilinden anlayan ve dinleyen hocadan bahsetti arkadaşım Baysal hoca şansımı denemek istedim param yoktu ama düzenimi kazanmak için ne yapar ne eder bulurdum parayı hocamız bana çok güven verdi sesi gerçekten çok ferah bir sesti işlem için bilgi aldım 9 günlük çalışma sürecine girdik hocamla iş teklifi geldi bana hemde çok iyi bir şirketten durumlarımı düzeltecektim yavaş yavaş birde evlenseydim çok iyi olacaktı bekle sevdiğim seni alacağım Baysal hocamız hakkın üstümde kaldı süpersin hocam süper…

 2. canan-Almira hoca

  Üvey annem babama muska yapmış domuz yağı sürmüş evin duvarlarına ve babamı bizden uzaklaştırmak için her boku yiyecek neredeyse ama bunu biz fark etmedik bir süre sonra babam bize çok kötü davranmaya azarlamaya kırıcı olmaya başladı geçer dedik bir süre bekledik fakat her şey dahada ilerledi bizi evden kovdu babam o kadın yüzünden çaresizdik babam bize bu şekil davranmazdı bu bizim babamız değildi Almira hocamızı aradık babam için kısa kesin çözüm istedik geri kazanmak istiyoruz babamızı annemden tek yadigardı Almira hocamız sağ olsun 5 gün işlem yaptı sonucu 3. günü almaya başladık ah baba bu damı gelecekti başımıza evimize babamıza kavuştuk hayat bu çok zormuş

 3. Mecbure-Ferhan hoca

  Zalim kaynana büyü yapa yapa kendinden soğuttu her tür büyü vardı soğutma ayırma domuz yağı ne ararsanız oğlun beni sevdi kaynana bu zalimlik kime ama eşimle de huzursuzdum sürekli azarlar kaynanam da mutlu oluyordu bu duruma bende bu kaynanaya meydanı bırakacak göz var mı yok tabi Ferhan hocayla görüştüm bu kaynanamın elini kolunu bağlayıp yaptığı muskaları büyüleri bozmasını eşimle yuvamda huzurlu olmam için muska yapmasını istedim Ferhan hoca zalim kaynanayı öyle bir hale getirdi ki ağzı var dili yok ah ben Ferhan hocayı neden daha önceden aramadım bu kaynanayı adam etti adam

 4. Onur - Ferhan hocamm

  Hasret yaktı beni kavurdu kül gibi oldum aşkından mum gibi dön sevdiğim dön bana artık gözlerim kaldı yollarda sen gelmez oldun her zamanki gibi hüsranla sonuçlandı günüm bekledim hiç beklenmedik kadar bekledim sevdim dünya kainat şahitti kalbim sende bedenim bendeydi benim olana kadar yaşamıyordum gelmek bu kadar mı zordu ben burada sensizlikten ölürken benim durumumda olup hocaya giden arkadaşım neticeyi almıştı evlilik yoluna gidiyorlardı bense hala yerimdeydim bende Ferhan hocayla görüşmek istedim numarasını aldım aradım hocamıza anlattım zalimin kızının bana çektirdiklerini hocamız bu aşkı destekledi ve domuz yağından işlem yaptı kısa sürede sevdiğim beni aradı konuşmaya başladık ve sıra bendeydi birazda o sürünsün Ferhan hocam her yere senden lazım..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir