ana sayfa / Medyumlar / Büyüyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyüyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyüyü Bozma Nasıl Yapılır Yanlışlar Ve Doğrular

Geçmişten günümüze kadar varlığını sürdüren bazı uygulamalar kimi zaman iyi amaçlar kimi zamansa tamamen insanlara türlü sıkıntılar, sorunlar yaşatmak amacıyla yaptırılır. İyi amaçlı yapılan çalışmalar genel olarak karşı cinsi etkilemek kendine bağlamak aşık etmek vesaire benzer hedefler için tercih edilen çalışmalardır. Kötü niyetli olarak yapılan çalışmalar ise insanların iş ve sosyal hedef alan ve kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyen çalışmalardır.

Kötü niyetli, insanlara zarar vermek maksadıyla yapılan çalışmalar genel olarak çevremizde bilindik kişiler tarafından yaptırılan çalışmalardır. Büyüyü bozma nasıl yapılır bu konuda sanal ortamda yapılacak küçük bir araştırma sonrasında yüzlerce hatta binlerce sayfaya ulaşmak mümkün ancak büyüyü bozma nasıl yapılır birbirinden farklı açıklamalara sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Medyumlar büyü bozma, birçok zaman insanlar üzerilerinde yapılan bir takım kötü çalışmalar veya medyumlara yaptırılan bazı çalışmalardan sonra bu durumdan olumsuz etkilendiklerini düşünürler. Ancak bu durum çok zaman yalnızca psikolojiktir. Bu konuda bazı medyumlar kendilerini büyüyü bozmak için arayan kişileri yanıltmaktadır.

Bir örnek vermek gerekirse herhangi bir medyumdan bir konuda yardım istediniz ve bazı çalışmalar yaptırmaya karar verdiniz. Zamanla medyumun yaptığı çalışmadan sonuç almadınız veya pişman olarak yaptığınız çalışmayı, büyüyü bozma işlemi yaptırmak istediniz. Çalışmayı yapan kişi büyüyü ben yaptım ve büyüyü bozmak istemen durumunda yalnızca ben bozarım diyebilir. Ben yaptım ancak ben bozarım mantığı sahtekar medyumların insanları daha fazla mağdur etmek amacıyla uydurdukları bir başka yalandır.

Büyüyü bozma hakkında bir başka örnek vermek gerekirse; papaz büyüsü yaptırmak veya papaz büyüsü bozmak isteyen kişilerin kiliseye gitmesi gerektiğini söyleyen medyumlar olduğudur. Sahtekarlıkta bir sınır tanımayan kişilerin insanları kandırmakta sınır tanımadıklarını hatırlatalım.

Büyüyü bozma, büyüyü bozmak için medyum arayanlar veya bu konuda bilgisi olanlar sitemizde yorum bırakın.

5 YORUM YAPILDI

 1. Esila - Baysal hoca

  Biz iki kardeşiz ve ablamla hiç anlaşamıyorum sürekli kavga sürekli tartışma ablamı göresim bile gelmiyordu annem babam sürekli ablamla ilgilenmeleri beni sinir ediyordu ve kıskanıyordum artık bu duruma ailemde rahatsız olmaya başladı çözümü yoktu ablamı görünce öldü resim geliyordu annem Baysal hocamıza ulaştı aradık ve aramızdaki problemin büyüden muskadan olduğunu bozmak için 6 gün işlem sonucu artık ablamla aramızda problem kavga yoktu şükürler olsun Baysal hocam çok iyiyiz…

 2. neslihan - Ferhan hoca

  4 yıldır evlenemiyorum çıktığım görüştüğüm oluyor ciddi adımlar atıyoruz fakat bir problem çıkıyor ayrılıyoruz her defasında bu şekil başıma geliyor.artık yoruldum soğumaya başladım en yakın arkadaşım tarafından meğerse kısmetimi kapatmış ve işimden de gücümden de bir fayda göremez oldum arkadaş tavsiyesiyle Ferhan hocayla tanıştım kendime kısmetimi açması için yardımcı olmasını istedim bana kısmet açma büyüsü yaptı çok şükür işlerim yoluna girdi..

 3. buket-Almira hoca

  Saygı değer arkadaşlar sizlerle başımdan geçen olayı yazacağım 20 yaşındayım ve herkes tarafından nazar ağırlık alan biriyim artık halsiz düşüp hiç bir şey yapamaz haldeydim annem sürekli üstüme okuduğu halde kendime gelemez oldum daha önceden annemin arkadaşı Almira hocamıza gitmişti ve faydasını görmüştü annemle bizde Almira hocamızı aradık ve kısa zamanda gerçekten faydasını gördüm şimdi çok iyiyim Allah razı olsun hocam

 4. kadife-Ferhan hoca

  Ben bursa dan kadife benim olayım çok zor 20 senedir evliyim 2 çocuğum var eşim kendi işinde çalışıyor en yakın arkadaşım hayat kadını çıktı ve eşimle 5 senedir birlikte olmuşlar haberim yoktu gözümle görene kadar eşim yattığı kadına ev almış araba almış ve bir çocuk meydana gelmişti. Yuvamı da dağıtmak meydanı o kadına bırakmak da istemiyorum Ferhan hocamızın ünlü bir hoca olduğunu duymuştum her işi başarıyla yaptığını ve işlemlerin olumlu olduğunu gözümle şahittim hocamızı aradım o kadından olan çocuğu da o kadını da gözünde soğutup eşimin üstüne ne kadar büyü muska varsa bozup evimize ve bana karşı gözünün bağlanmasını istedim şükür Allah`a her sözümü harfi harfine de yaptı Ferhan hocamız Allah razı olsun

 5. Leyla - Ensar hocam

  selam ben 45 yaşındayım 25 yıllık evliyim 8 sene çocuğumuz olmadı 8 seneden sonra bir kızım oldu dünyalar bizim oldu kızım sürekli hastaydı doktorlara götürmekten yorulmuştuk bir faydasını da görmedik götürmediğimiz hoca ziyaret kalmadı hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim kendimi evladım hasta ve ben bir şey yapamıyordum bir komşum bana Ensar hocayı tavsiye etti aradım konuştum hocamızla çok umut verici konuştu ve bana 15 gün içinde kızımın iyi olacağını söyledi kızım 10 gün içinde iyi oldu bunlar Ensar hocam sayesinde…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir