Medyumlar

Büyüyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyüyü Bozma Nasıl Yapılır Yanlışlar Ve Doğrular

Geçmişten günümüze kadar varlığını sürdüren bazı uygulamalar kimi zaman iyi amaçlar kimi zamansa tamamen insanlara türlü sıkıntılar, sorunlar yaşatmak amacıyla yaptırılır. İyi amaçlı yapılan çalışmalar genel olarak karşı cinsi etkilemek kendine bağlamak aşık etmek vesaire benzer hedefler için tercih edilen çalışmalardır. Kötü niyetli olarak yapılan çalışmalar ise insanların iş ve sosyal hedef alan ve kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyen çalışmalardır.

Kötü niyetli, insanlara zarar vermek maksadıyla yapılan çalışmalar genel olarak çevremizde bilindik kişiler tarafından yaptırılan çalışmalardır. Büyüyü bozma nasıl yapılır bu konuda sanal ortamda yapılacak küçük bir araştırma sonrasında yüzlerce hatta binlerce sayfaya ulaşmak mümkün ancak büyüyü bozma nasıl yapılır birbirinden farklı açıklamalara sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Medyumlar büyü bozma, birçok zaman insanlar üzerilerinde yapılan bir takım kötü çalışmalar veya medyumlara yaptırılan bazı çalışmalardan sonra bu durumdan olumsuz etkilendiklerini düşünürler. Ancak bu durum çok zaman yalnızca psikolojiktir. Bu konuda bazı medyumlar kendilerini büyüyü bozmak için arayan kişileri yanıltmaktadır.

Bir örnek vermek gerekirse herhangi bir medyumdan bir konuda yardım istediniz ve bazı çalışmalar yaptırmaya karar verdiniz. Zamanla medyumun yaptığı çalışmadan sonuç almadınız veya pişman olarak yaptığınız çalışmayı, büyüyü bozma işlemi yaptırmak istediniz. Çalışmayı yapan kişi büyüyü ben yaptım ve büyüyü bozmak istemen durumunda yalnızca ben bozarım diyebilir. Ben yaptım ancak ben bozarım mantığı sahtekar medyumların insanları daha fazla mağdur etmek amacıyla uydurdukları bir başka yalandır.

Büyüyü bozma hakkında bir başka örnek vermek gerekirse; papaz büyüsü yaptırmak veya papaz büyüsü bozmak isteyen kişilerin kiliseye gitmesi gerektiğini söyleyen medyumlar olduğudur. Sahtekarlıkta bir sınır tanımayan kişilerin insanları kandırmakta sınır tanımadıklarını hatırlatalım.

Büyüyü bozma, büyüyü bozmak için medyum arayanlar veya bu konuda bilgisi olanlar sitemizde yorum bırakın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı