Medyum Tavsiye

bağlılık büyüsü yapan gerçek medyumlar

Bağlılık büyüsü yapan gerçek medyumlar:
Çeşitli başlıklar içinde inceleyebileceğimiz aşk büyülerinin envayi çeşidi bulunmaktadır. Bağlılık büyüleri adı altında bulunan büyüler aşk büyülerine benzemektedir. Çünkü aynı amaca hizmet ettikleri gibi kişilere etkileri benzerdir. Ermeni büyüleri, Süryani büyüleri, papaz büyüleri en çok bilinen büyü çeşitlerindendir. Hepsi bağlılık etkisi yapıyor mu der dediğinizi duyar gibiyim.

Evet, bir aşkı daim kılan ve onu sonsuzlukta sonsuz kılan iki yüreğin birbiriniz bağlılıkla sevmesidir. Bu bağlılık büyülerce sağlanabildiği gibi bunun devamlılığını da sağlamaktadır. İnsan irademizle bir kişiye duyduğumuz aşkı çoğu zaman aynı hissedemesek bile karşı tarafın sonsuza dek bizi sevmesini sağlayabiliriz. Bunun nasıl olduğuna dair çeşitli yanılsamalar vardır.

Öncelikle kişinin iradesine direk etki eden her büyü gibi bağlılık büyüleri de bu amaçla yapılmaktadır. Karşılık bulamadığınız aşkınıza sizi terk eden sevgilinize ve size karşı duyguları sürekli gel git halinde olan sevdiğinize yapabileceğiniz türden bir büyüdür. Bu büyünün tesiri altına giren sevdiğiniz kişi o kadar büyük bir değişim içinde olur fakat bunun o kadar farkında olmaz ki sanki sizi ezelden beri seviyormuşçasına sanki sizi sevmek için yaşıyormuşçasına davranır.

Büyüyü yaptıran siz dahi bunun gerçekliğine o kadar kapılırsınız ki bu insana bir daha aşık olursunuz. İşte bu etkilere sahip bir büyüyü sizce siz kendi başınıza veya amatör bir medyum ya da medyum olmayan biri nasıl yapabilir?

Tüm ihtimalleri düşünmek zorunda olduğunuz büyü işlemleri sizin adınıza da düşünmesi gereken bir medyuma ihtiyaç duydurur. Seçim sizindir bu konudaki en iyi medyumu bulmanız gerekmektedir. Yapmanız gereken şey ilk önce içeriklerimizde yer alan sahte medyum ve gerçek medyum arasındaki farkların idrakını iyice sağlamak olacaktır.

Bu sayede bu konuda iyi olsun olmasın karşınızda bir medyumla konuştuğunuzun ayırdında olabileceksiniz. Geri zaten çok kolaydır çünkü işinde profesyonel bir medyum asla maddi hırslar için kolektifin hayrını riske atmaz. Çünkü ona bahşedilen bu doğaüstü güçleri kötü amaçlar için kullanırsa başına ne geleceğini bilerek bu meşakkatli işin sorumluluklarının bilincinde medyumluk görevini yerine getirir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı