buyuyaptirma

ayrılık büyüsü nasıl yapılır

Ayrılık büyüsü nasıl yapılır?
Büyü amacının temelinde büyü yapılacak kişiyi bir çevreden bir yerden bir insandan ayrılmaktır. Büyü yapılan kişi büyü sonucu eskiden kendini rahat mutlu huzurlu hissettiği yerde artık kendini bezgin mutsuz huzursuz hissetmeye başlar. O ortamdan o kişiden veya yerden uzaklaştığında müthiş bir rahatla hisseder ve huzurlu bir hale kavuşur.

Daha sonraki süreçte o kişinin yanında ya da mekânda hiçbir şey yapamaz hale gelir zihninde ayrılık ve terk etmeyle ilgili düşünceler oluşur. Bu düşünceler o kadar yoğunlaşır ki kişi dayanamaz ayrılma ve terk etme kararı alır. Ayrılık büyüsünün en yaygın kullanım amacı birbirini seven insanları ayırmak için yapılır. Sevgilinizin eski sevgilisi bunu size yapabileceği gibi ilişkinizi kıskanan üçüncü kişiler tarafında da yapılabilir. Bilinen yedi çeşit ayrılık büyüsü vardır. Bunlar:

Vefk yazma yoluyla
Çermun ayırma büyüsü
Saç teli büyüsü
Baharatlarla yapılan ayırma büyüleri
Papaz büyüleri
Domuz yağı büyüsü

Vefk büyünün yazıldığı bez parçasına verilen isimdir. Ayrılıkla ilintili büyünün vefk üzerine yazılarak dikdörtgen biçimine getirilir ve ayırmak istenen çiftin hanesinde bir yere saklanır. Vefk yazma yoluyla büyü bu şekilde yapılırken çermun ayırma büyüsü ise kuş derisi üzerine büyü sözlerini alçak sesle okuyarak yapılır. Saç teli kullanarak yapılan ayırma büyüsünün malzemeleri ise ayırmak istenen kadının saç teli mum ve fincandır.

Kadının saç teli fincanın içine konup üzerine yanan bir mum damlatılır ve saç teli eriyik haldeki mumla örtülür. Ve bu fincan saklanır ve saç teli mumdan ayrılmadıkça büyü bozulamaz. Baharatlarla yapılan büyü ise genelde kişiye yakınları tarafından yapılan bir büyüdür çünkü büyüyü gerçekleştirmek için kişinin mutfağına kadar girmek gereklidir. Bozulması en zor olan kara büyülerden biri olan papaz büyüleri olup bu konuda yardım almanız gerekmektedir.

Domuz yağı ayırma büyüsü ise evli insanları ayırmak için kapılarının eşiklerine domuz yağı sürerek gerçekleştirilen bir büyüdür. Bu büyünün yapıldığı çiftler birbirlerine baktıklarında korkunç yaratıklar görmekte ve sevgilerinin nefrete dönüşmesi sonucu ayrılmaktadırlar. Domuz yağı içeren çikolata ve margarinlerin büyü duası okunup çürümeye bırakılması suretiyle de bu büyü yapılabilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı