buyuyaptirma

aşk büyüsü yapan medyum

Aşk büyüsü yapan medyum
Aşk büyüsü yapan medyum tamamen alanında uzman ve yıllarını adamış olan medyumdur. Bu tarz büyülerin acemiler tarafından yapılması uygun olmaz işin ehli olan medyumlar tarafından yaptırılması daha doğrudur. İnsanoğlu var olduğu andan beri aşkın kimyasını anlamaya, anlamlandırmaya çalışmıştır.

Aşk ilahiden gelen ve ilahi olanı anlamak için bize verilmiş en büyük ödül ve en büyük sınavdır. Peki, çok sevdiğimiz ve bir türlü karşılık bulamadığımız aşkımız için yok mudur bir çare diye düşünürken kendimizi türlü arayışlar türlü karmaşık duygular içinde bulabiliriz. Bunun yanında yıllardır aynı yastığa baş koyduğunuz eşinizden sanki yan yanayken bile ayrı hissettiğiniz anlar olabilir.

İşte her şeyin insan için olduğu dünyamızda bunun içinde bir çare var. “aşk büyüsü”. Büyü olarak adlandırılmasına rağmen asıl amacı aşkınıza karşı duyduğunuz özlemin sona ermesi için medyum kişi tarafından edilen duadır. Peki bu aşk büyüsü-duası nasıl yapılır?
Aşk büyüsü duası nasıl yapılır?
Dört farklı aşk büyüsü bulunmakla beraber
AŞK TILSIMI
AŞIK ETME BÜYÜSÜ
SEVGİLİ BÜYÜSÜ
KAVUŞMA BÜYÜLERİ
Olarak dört ama başlıkta sınıflandırılabilir.

Aşk tılsımı büyüsü arzu ettiğiniz kişinin size deli divaneler gibi âşık olmasını sağlayan büyü çeşididir. Ancak bu büyüyü yaparken dikkatli olunmalıdır çünkü büyü yapılan kişinin size karşı aşkı yüzünden çılgına dönmesi olası sonuçlardandır. Eğer art niyetle yaptırır ve kişiden ayrılmak isterseniz kişinin size zarar verme olasılığı mevcuttur. Aşık etme büyüsü ise birbirini tanıyan iki insandan biri diğerini daha çok seviyor ve aşk besliyorken diğer tarafın dostane davranışlar içinde olup dengesiz davranış ve duygu durumları içinde bulunmasını sonlandırmak iki tarafında birbirini sevmesini sağlamak için yapılan büyüdür.

Kavuşma büyüleri severek ayrılanların ya da severken ayrılmak zorunda kalanların, ya da yakınlarının tercih ettiği bir büyü çeşididir. Bu sınıflandırmaların dışında kalan büyü yaptırmak için sevdiği sevgilisi olmayanlar için sevgili büyüsü bulunmaktadır. Hayırlı eş ve yuva özlemi içinde olanların tercih edebilecekleri büyü çeşididir.

Bu büyü çeşitlerinden biri seçtikten sonra sevgiliniz ve sizin bilgileriniz kullanarak ilk çalışmalar yapılır. Daha sonra sizin ve sevgilinizin özel Burçlar, Saatler, Ebced Hesabı, Günler, Uyum Cetvelleri çalışmaları gerçekleştirilir vefk şekil almaya başlar. Daha sonra size yardımcı olarak hadimiler görevlendirilir ve vefk oluşturulan dua tamamlanır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı