Medyumlar

aşık etme büyüsü için en iyi medyumlar

Âşık etme büyüsü için en iyi medyumlar:
Cazibe ve karizmanın beli kalıp ve kuralları olsaydı belki de aşk acısı üzerine yazılmış bunca şarkı sözü yazılmazdı. Bir insan cazibeli ve karizmatik kılan kişinin ne dış görünüşü ne sahip olduklarıdır. Aşk yıllardır asırlardır kimyası açıklanmaya çalışan ve insanlar tarafından en çok merak edilen konulardan biridir. Araştırma konusu olan ve en az aşk kadar gizemli olan büyülerde insan doğasında büyük merak uyandırmıştır.

İkisinin birleştiği aşk büyüleri ise insanların en çok merak ettikleri ve öğrendiklerinde en çok uygulattıkları büyü çeşidi olmuştur. Aşk büyüleri çeşitli alt başlıklara ayrılmakla beraber imkânsız gibi görünen aşklara getirdikleri çözüm bakımından bu başlık altında toplanmışlardır.

Çok çeşitli aşk büyülerinin belki de en çok tercih edilenlerinden biri bağlanma büyüleridir. Sevdiğiniz insanla sonsuza dek kaderlerinizi, seçimlerinizi ve hayatınızı birleştirmek için tercih edebileceğiniz büyü çeşitlerindedir. Bu büyünün tesiri altındaki insanlar sizin ve aşkınız için her şeyi yapabilecek duruma ve kıvama gelmektedirler. Bunun dışında henüz açıklanması tam olarak sağlanamamış cazibe ve karizmaya yönelik büyülerden olan aşk büyüsü hem sizi büyü yaptırdığınız insan için görünür kılarken hem de büyü altındaki kişinin sizinle ilgili tüm düşüncelerini olumluya çevirir.

Bağlanma ve aşk büyüsü başlığı altında en iyi sonucu almak ve en iyi medyumu bulmak istiyorsanız size bu konuda birkaç ipucu vermek isteriz. Bağlanma büyüleri arasında en tesirli kabul edilen Süryani büyüleridir ve Süryani büyülerinin yapımı oldukça zor olmakla beraber uygulatacak insanlara ulaşmakta oldukça meşakkatlidir. Çeşitli kıstaslar kullanırsanız bunu biraz daha kolaylaştırma şansınız olacaktır. Süryani büyülerini etkili kılan Süryanice dualar içeriyor olmasıdır.

Harflerin ve kelimelerin ses enerjileri oldukça yüksek olduğundan evrende ayrıca bir anahtar görevi görüyor sanki Süryanilerin bu gizemli dili. Süryani dilinin büyüsünden ve gücünden sizde yararlanmak istiyorsanız kesinlikle Süryanice duaları okuyarak büyüyü uygulayacak olan medyumun bu dile hâkim olup olmadığını sınamalısınız. Bunun yanında medyumluk geçmişi çok önem arz etmektedir. Yeni yetme bir medyuma işinizi bırakmak istemezsiniz öyle eğil mi?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı