ana sayfa / Medyum Tavsiye / Ankara Medyumlar

Ankara Medyumlar

Ankara Medyumlar

Eski zamanlarda olduğu günümüzde de birçok kişinin gerek gördüklerinde medyumlar ile çalışmak için ellerinden geleni yapmaları özellikle sahte medyumların çok olmasından dolayı bu kişilerin çok dikkatli olmalarını gerektirmektedir. Yapacakları hatalı seçimler ile çok büyü sorunlar yaşayacaklarını ilen kişiler çoğu zaman seçimlerini Ankara medyumların yana kullanmaktadırlar.

Her zaman için insanlar verdikleri güven ile dikkatleri çeken bu özel insanlar çoğu zaman diğer medyumların yapamadıkları veya yapmakta sıkıntı çektikleri işlemleri başarılı bir şekilde yapabilmektedirler. Birçok bilim dalına karşı yüksek hakimiyet sağlamış olmaları, hayatlarını tamamen mesleklerine adamış olmaları ve aynı zamanda gelen her türlü talepte insanlar büyük bir saygı ile davranmaları Ankara medyumlarının en önemli özellikleridir.

Bu alanda bu kadar özel kişileri bulmak çok zor olduğu için birçok kişi zaman kaybetmeden direkt olarak Ankara medyumlarının kapılarını çalmaktadırlar. En zor işlemleri bile bilgileri deneyimleri ile çok kolay bir şekilde yapabilen bu özel insanlar çoğu zaman kendilerine güvenen kişilerin hayallerine kolay bir şekilde kavuşmalarını sağlamışlardır.

Verilen emeklerin çok kolay bir şekilde boşa gittiği bir alan olan medyumluk, her zaman için doğru kişiler ile çalışmayı gerektirmektedir. Bu sebeple günümüzde en çok en çok ilgi çeken medyumlar kesinlikle Ankara medyumları olmuştur. Kendi alanlarında bu kadar başarılı ve insanlara saygı gösteren başka medyumlar olmadığı için birçok bölgeden çeşitli amaçlar için talep almaktadırlar.

Medyum tavsiye ediyorum, gerçek medyumlar, başarılı medyumlar, ünlü medyumlar kimlerdir ve daha birçok konuda detayların paylaşıldığı sitemizde medyumlar hakkında düşüncelerinizi olumlu veya olumsuz yönde paylaşmaktan çekinmeyin. Gerçek sahtekar medyumlar kimlerdir sitemizden bilgi edinin gerçek sahtekar medyumlar hakkında yorum bırakın.

Ankara Medyumlar hakkında yorum bırakın.

 

5 YORUM YAPILDI

 1. Levin - Baysal hoca

  Sekreterlik yapıyordum bir firmada tabi iş hayatında yükselmek her kisinin hakkıdır benimde gözüm çok yüksekte dildi ama işim iyi gitmiyordu.Başarılı olmak istiyordum işler karıştı ve son zamanlarda işten atılma durumum vardı kendimi toparlamam için arkadaşımın görüştüğü Baysal hoca vardı bende yardım istedim arkadaşımdan Baysal hocamızın telefonunu aldım ve anlattım iş hayatımı bir yola girdik hocamızla kendim için ve işim için yavaş yavaş işlerim açılmaya başladı düzene girmeye başladım ipin ucundaydım işimi de çok seviyordum Baysal hoca sen bir tanesin bir..

 2. Emir Berk - Medyum Ferhan

  Evli bir bayan ile aşk yaşamaya başladım. ilk başlarda kendisine karşı bir his bir duygu hissetmiyordum. sadece aşk yaşamak için görüşüyorduk gün geçtikçe bağlanmaya başladım kendisine aşık olmaya başladım. ama kendisi bir daha evliliğe yanaşmam bir kere evlendim bu bana ders olsun bir daha evlenmem diyordu sürekli. ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü ikna edemedim evliliğe yanaşmak istemedi bir türlü bu durum canımı çok sıkmıştı. aşık olmam diye gittiğim kadına gün geldi deli divane gibi aşık oldum. ama onsuz da olmuyordu evliliği istese hemen evlenmeye razıyım ama istemiyor. bu konu ile bir çok kişi ile görüştüm fakat kimse bana yardımcı olamadı. son şansımı denemek istedim medyum aramaya başladım. medyum Ferhan ile görüşmeye başladım 2 3 gün sık sık görüştüm bu işi Ferhan hoca ile başlamaya karar verdim. adam bana 11 gün içerisinde işini yapıp bitiririm deyince mutlu oldum. bu kadın benimle evlensin başka bir şey istemiyorum. işlemlere başladıktan 8 gün sonra aşık olduğum kadının fikirleri değişmeye başladı. evliliği benimle olabilir diye söylemeye başladı. evlenme teklifimi sundum kendisine beni bu sefer kırmadı ve kabul etti. şuan mutlu bir çiftiz mutluluk daima kapımızda Ferhan hocama başarılarından dolayı teşekkür ederim.

 3. Büyü Bozan Medyum Hocalar

  Babam ile annem sürekli evde kavgalar yapıyor tartışıyorlar. evdeki çocukların hepsinin huzuru kaçıyordu annem kendince haklı babamda kendince haklı ama sürekli tartışma oluyordu. annem babamdan boşanmak istiyordu babamda annemden boşanmak istiyorlardı. yıllardır bu böyle gidiyordu biz bu durum için ne yapsak olmuyordu. komşunun tavsiyesi üzerine medyum Ferhan hocayı aradık. bu olanlar hakkında bilgi almak istedik ne yapabiliriz onu öğrenmek istedik. evin içerisinde yapılan muskalar olduğunu söyledi ilk başta inanmadık. ama kendisi bize evin içerisinde ki muskaların yerini söyledi ve gidip muskaları bulduk gerçekten de doğru söylüyordu. bu durum için yapılan muskaları attık evden uzak bir yere. Ferhan hocam evin huzurunu ve düzenini tekrardan eski haline getirdi. muskaların etkileri bozuldu annem ile babamın arası tekrardan düzeldi. Allah razı olsun Ferhan hocamdan. şuanda aile içinde bir tartışma yok Allah’a çok şükür.Ferhan hocamı herkese tavsiye ederim.

 4. BUSE YELKEN - MEDYUM FERHAN HOCA

  Giden sevgilimi geri getirmek benimle evliliğe gitmesi için büyü yaptırmak istedim. din olarak günah biliniyor ama ben ondan başkasını sevemiyorum onsuz da yapamıyorum. benim her şeyim oldu beni kendisine bağladı birden bire gitti. çok severken gitmesi normal gibi değildi. annesi sürekli hocalarla ilgisi olduğunu söylüyordu ama annesi neden yapsın bilmiyordum. sebebini öğrenmeden yapamadım tavsiyeler üzerine medyum Ferhan hocayı aradım bilgi almak bakım yaptırmak istediğimi sordum. resim istedi benden bakım için gerekli bilgiler istedi bakım yaptıktan sonra aradım. çocuğun annesi bir kız bulmuş oğlunu evlendirmek istemiş ama oğlu beni sevdiği için kimseyle evlenmeyi düşünmüyor. bu neden ile annesi bizi ayırmak için büyü yapmış ve bulduğu kız ile oğlunun evlenmesi için evlilik büyüsü yaptırmış. böyle bir anne olabilir mi korkmaya başladım annesinden ama sevdiğimi geri getirmek istiyorum ve benimle evlenmesini istiyorum biz bir birimizi seviyoruz çünkü. Ferhan hocam sağ olsun beni kırmadı 12 günlük bir işlem yaparım yapılan işlemler bozulduktan sonra bu adam sana gelir deyince çok mutlu oldum. işlemlere başladıktan 8 gün sonra çocuk beni aramaya sormaya başladı gözlerime inanamadım. işlem bittikten sonra çocuk bana tekrardan geldi. bana bağlanmıştı resmen benden başkasını gözü görmüyordu. akşam yemeğe çıkalım mı deyince kıramadım akşam olunca güzel giyindim belki kendisini affettirmek için güzel bir şeyler yapar dedim. akşam olunca geldi aldı beni güzel bir mekana götürdü. yemeklerimizi yedikten sonra elini cebine attı ve bir yüzük çıkardı bana evlenme teklifi yaptı. o an şok geçirdim en mutlu anlarımdan biri oldu o gün. şuan nikah masasına oturmanın hayali ile bekliyoruz.

 5. Cem - Ensar hoca

  Aşık olduğum bir kız vardı yasım küçük olduğu için askerlik vardı önümde o kızı deli gibi istiyordum.Askerdeyken bana bir mektup geldi kızın başkasını sevdiğini ve başkasıyla nişan yapacağını duyduğum için askerden kaçtım kendi gözlerimle görmek istedim hayatım yıkılmıştı ve artık kendimde bile değildim zarar vermekten korkuyordum ya bana yada kara toprağa sevdiğim zaman ölümüne sevgim var benim ailemi devreye koydum fakat olumsuzdu her şey ve artık olumsuz şeyler düşünüyordum kendimi sevdiğimi öldürmek gibi etrafımda hocalara baş vurdum en kısa zaman zarfında olsun istedim çünkü asker kaçağı olarak aranıyordum Ensar hocamız için çok etkili ve kesin çözüm veriyordu aradım kısa zamanda her şeyin düzelteceğini düşünmemiştim şimdi daha iyiyim hocam sen bana yardım ettin elimden tuttun ya Allah ne muradın varsa versin Ensar hocam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir