Medyumlar

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Özellikle kadınların kullanabildiği ve istedikleri her erkeği kısa zaman içinde kendilerine aşık etmelerine olanak tanıyan çok etkili bir büyü olan adet kanı büyüsü, her ne kadar birçok kişi için hijyen kurallarına aykırı bulunsa da yine bu durum en etkili bağlama büyüsü olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. Özellikle sevdikleri erkeklerden beklediği ilgiyi göremeyen ve bu durumdan rahatsızlık duyan bayanların medyumlardan en çok talep ettikleri bağlama büyüsü olan bu uygulamada olmazsa olmaz bazı işlemler vardır ve bu adımlardan biri atlandığı takdirde kesinlikle istenen sonuç alınamayacaktır.

Adet kanı büyüsünü yapmak isteyen bayanlar öncelikle kendilerine ait adet kanlarından birkaç damla alarak kendilerine aşık etmek istedikleri erkeklerin yemeklerine veya içeceklerine damlatmak zorundadırlar. Daha sonra bu yemeği yiyecek olan erkek kısa zaman için büyünün etkisi altına girecek daha sonra kendisine bu büyüyü yaptıran bayanlara karşı büyük bir aşk duygusu beslemeye başlarlar. Etkileri çok kısa zamanda görülen bu uygulamada özellikle bazı bayanlar kendilerine ait adet kanı damlaları yerine başka kişilere ait kan damlaları kullanarak işlemi yapmaktadırlar. Ancak şunu bilmek gerekir ki bu şekilde yapılan uygulamalar kesinlikle boşa gidecek ve istenen sonuç alınamayacaktır.

Çok eski bir uygulama olmasından dolayı birçok kişinin bildiği ve isminden dolayı da hiç bilgileri olmayan kişilerin bile bir fikir yürütebildiği bu uygulamada özellikle medyumların verdikleri bilgilere çok dikkat edilmelidir. Çünkü işlem sadece kan damlalarının yemeklere damlatılması ve ilgili kişilerin o yemekleri yemesi şeklinde değildir. Bu işlemler belli zamanlarda ve düzenli olarak yapılmalıdır.

Aynı anda medyumlarda okudukları çok özel dualar ile yapılan büyünün etkisini arttırmaya çalışacak ve istenen sonucun daha erken görülmesini sağlayacaklardır. Medyumların, özellikle bayanlardan gelen bağlama büyüsü taleplerinde en çok kullandıkları yöntem olmasından dolayı popülerliğini her zaman korumayı başaran adet kanı büyüsü, adet kanı ile büyü yapılır mı veya bu tarz bir büyüden ne gibi sonuçlar beklenir konuları merak eden kişiler özellikle medyumlardan bilgiler alarak sorularına cevap bulabilirler.

Bu nedenle kulaktan dolma bilgiler ile değil işin uzmanlarından bilgi alarak hareket etmek çok daha faydalı olacaktır. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır diye düşünen kişiler, bu büyüyü aynı zamanda erkeklerin de uygulayabildiğini ve bu uygulamada tek fark olarak kendilerine ait olan sperm damlalarını kullanmaları gerektiğini öğrendiklerinde şaşkınlık yaşarlar.

Ancak hem bayanların hem de erkeklerin basit bir şekilde uygulayabildiği bu yöntem gerçekten de etkisi altına aldığı kişilerin bir anda kendilerine büyü yaptıran insanlara karşı büyük bir aşk hissetmelerine neden olmaktadır. Daha önceleri hiç ilgilerini çekmeyen bir insana karşı bir anda büyük bir bağlılık hissetmeye çalışan kişiler, bu durumda bir adet kanı büyüsünün etkisi olduğunu hissediyorlarsa zaman kaybetmeden bir medyuma başvurup bu  büyüyü bozacak etkili bir uygulama talep etmelidirler. Çünkü kaybedilen her gün büyünün etkisini daha da arttırmasına neden olacaktır.

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur sorusunun en doğru cevabını bu konuda deneyimli medyumlar verebilir. Ancak geçmiş dönemlerde yapılan uygulamalara bakıldığında en çok kullanılan yöntemin çok etkili duaların periyodik olarak düzenli bir şekilde okunması şeklinde yapılan uygulamalar olduğu görülecektir. Büyü bozma işlemleri büyü yapma işlemlerinden daha zor ve daha çok deneyim isteyen işlemlerdir. Bu nedenle son derece bilgili ve tecrübeli kişilerin seçilmesi sayesinde istenen her türlü büyü kısa zaman içinde ortadan kaldırılacak ve etkileri de hızlı bir şekilde yok edilerek insanların normal hayatlarına dönmeleri sağlanacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı