ana sayfa / medyum / Gerçek medyum araştır

Gerçek medyum araştır

Gerçek Medyum Araştır

Başarılı bir medyum ile çalışmak ve kısa zaman içinde istedikleri her türlü konu hakkında hizmet almak isteyen kişiler öncelikle gerçek medyum araştırma konusunda bilgileri olan kişilerden de öneriler almalıdırlar. Bugüne kadar birçok kişi medyumlar ile çalışarak kendilerinden aldıkları hizmetler ile çok farklı konular hakkında amaçlarına ulaşmayı başardıkları gibi aynı zamanda bunun için fiziki bir emek vermek zorunda da kalmamışlardır.

Bu sebeple insanlar çok eski zanlardan bu yana sürekli olarak medyumların kapılarını çalmışlar ve kendilerinden çok farklı konular hakkında talepler almışlardır. Bilindiği gibi medyum olmak isteyen kişilerin bu mesleği bir okulda öğrenmeleri veya kitap okuyarak anlamaları kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple bu meslek hem çok zor hem de çok karmaşık bir meslektir. Bunun sebebi ise birçok farklı işlem yapılması ve bu işlemlerin çoğu zaman birbirleri ile benzerlik göstermemesidir.

Yaptırmak istedikleri işlemler de her zaman gerçek bir medyum ile çalışmak ve aynı zamanda bu kişilerin verdikleri bilgiler ile amaçlarına ulaşmak isteyen kişiler mutlaka doğru bilgileri doğru kaynaklardan almalıdırlar. Bilindiği gibi bir medyumun tam anlamı ile tüm işlemleri yapabilir hale gelmesi için çok uzun zamana ihtiyacı vardır. Özellikle manevi ilimlerin çok sık kullanıldığı bu alan da medyumların mutlaka havas ilminden astrolojiye kadar birçok farklı alan da kendilerini tam olarak geliştirmiş olmaları gerekmektedir.

Kısa zaman içinde her türlü işlemi yapabilir hale gelmek için çok ciddi emekler verip bu alan da deneyimleri olan başka medyumların yanların da zaman geçirmeleri gereken medyumlar ancak bu sayede zaman içinde mesleklerinin en önemli isimleri haline gelebilmektedirler. Özellikle gerçek medyum araştırmaları yapan kişiler de mutlaka bu konuda gerekli özeni göstermelidirler.

BİR YORUM

  1. Aşk büyüsü için tavsiye edilen medyumlara bakıyordum. Bir ara medyum edis hocanın sitesine girdim ve oradaki sonuçları yorumları okuyunca edis hocanın ne kadar çok tavsiye edilen bir hoca olduğunu görünce onunla çalışmak istedim. Aşk büyüsü için gerçekten etkili ve sonuç veren bir medyum arıyordum. Bu konuda edis hocanın etkili olacağını düşündüm ve onunla çalışmalara başladım. Arayıp durumu anlattım ve kız arkadaşım beni terk etti. Bana geri dönmüyor bunun için onu kendime aşık etmek istediğimi söyledim. Bu konuda yapacağı aşk büyüsü çalışması 14 gün sürecekti ve 14 günün sonunda kız sana aşık olacak ve geri dönecek dedi. Yapılan çalışmalar sanırım çok etkili olacaktı ki kız arkadaşım daha işlemler bitmeden bana yazmaya başladı. Bu konuda bende yavaş yavaş işlemlerin sonuç verdiğini görüyordum. Daha sonrasında çalışmalar tamamen bittiğinde kız arkadaşım bana geri döndü ve bana deli divane aşık olmuştu. Şimdi birlikteyiz ve hiç bir sorun yaşamıyoruz. yapılan çalışmalar gerçekten çok etkiliydi. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir