ana sayfa / Medyumlar / Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyüler gibi insanların ilgilerini her zaman çekmiş ve gelecekte de çekecek olan uygulamaların yanında bu uygulamaların etkilerinin nasıl durdurulacağını da bilmek çok önemlidir. Özellikle bazı durumlarda insanların acele bir şekilde yaptıkları büyülerin sonuçlarını ortadan kaldırmak istemeleri de sıkça rastlanılan bir durumdur. Hangi amaçla olursa olsun yapılan büyülerin etkilerini ortadan kaldırmak için en doğru büyü bozma teknikleri seçilmeli ve yapılan her işlem doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Büyüler var olduğundan bu yana var olan büyü bozma işlemlerinin bilinmesi her zaman için insanların zor durumlardan kurtulmaları için çok önemlidir. Bugüne kadar yapılmış olan uygulamalarda birçok farklı teknik denenmiş ve çoğu boşa gitmiştir. Çünkü bu konuda ortaya atılan fikirlerin büyük bir çoğunluğu başarılı olamadıkları halde yine de insanların denemek istedikleri uygulamalar olmuşlardır. Büyü bozma işlemlerinde akla gelen ilk tekniğin kesinlikle özel duaların sürekli olarak okunması olmalıdır. Çok uzun zamandan bu yana bu yöntem ile birçok büyü bozulmuş ve etkileri kalıcı olarak ortadan kaldırılmıştır.

Yapılan büyüler bir kara büyü ise amaçları da büyük ihtimalle kötü olacak ve insanların zarar görmesi istenecektir. Bu uygulamalarını etkileri altına giden kiler o kadar şiddetli acılara maruz kalırlar ki bazen büyüyü yapan kilerinde kontrolünden çıkan manevi enerjiler insanların acılar içinde ölümlerine dahi yol açabilir.

Bu sebeple kontrol elden kaçmadan erkek tedbir almak ve mutlaka doğru zamanda büyü bozma işlemlerini yaptırmak çok önemlidir. Bu sebeple büyü işlemi yaptırmak isteyen kişiler her zaman için büyü bozma işlemleri hakkında da bilgi sahibi olmalıdırlar. Hatta medyumlar kendilerinden bu gibi etkili büyüler isteyen insanlar gerek gördükleri takdirde zaman kaybı yaşamadan yeniden kendilerine gelmelerini ve hemen büzü bozma işlemi talep etmelerini söylemelidirler.

Binlerce kez denenmiş olan ve insanların büyülerin etkilerini sonlandırmak için başvurdukları bu uygulamaları yapan kişilerde en az büyü yapmakta oldukları kadar usta kişiler olmalıdırlar. Bu sebeple seçilen medyumun hem büyü yapma hem de büyü bozma uygulamalarında ustalaşmış kişiler olmaları konu ile ilgili olan herkes için çok önemlidir.

7 YORUM YAPILDI

 1. büyü bozan medyum hocalar

  büyü bozma da medyum edis hocanın üzerine hoca tanımam. eşime büyü yapılmıştı bende soğuması ve ayrılması için. eşim bana karşı bir den bire benden soğumaya başlayınca durumdan şüphe etmeye başladım. evlendiğimiz günden beli bizi ayırmak için işlemler yapıp duruyorlardı. bir kaç hocayla görüşüp konuştum soğutma büyüsü var dediler bozdurmak istedim fakat hiç bir değişiklik olmadı. artık ayrılma noktasına kadar gelmiştik eşim boşanma davası açtı. son kez daha şansımı denemek istedim medyum edis hocayı buldum. sağ olsun 14 günlük çalışma ile bana yardımcı oldu. yapılan büyüleri bozdu ve her şeyi normal hale getirdi. eşim boşanmaktan vazgeçti ve artık mutlu mesut bir şekilde yaşıyoruz. Edis hocam sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu. herkese edis hocamı tavsiye ederim. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • Rıfat hayli

   merhaba kardeşim bende medyum edis hocayla çalışıp bir işlem yaptırmak istiyorum. Senin yorumunu da okudum umarım gerçek bir sonucu bende alırım senin gibi burada paylaşırım.

  • Tarık don

   dostum çok teşekkür ederim senin sayende bende medyum edis hocayla çalıştım ve bende 12 gün içinde yaptırdığım etkili aşk büyüsünden kesin bir sonuç aldım. Allah razı olsun senden ve edis hocadan.

 2. Antalya da büyü bozan medyum serbay

  Selam ben Antalya’da yaşıyorum

  Eşimle burada tanıştık ve 2012 senesinde evlendik 2017 senesine kadar hiç bir sorunumuz sıkıntımız yoktu ta ki eşimin üzerine büyü yapılana kadar büyü yapıldıktan sonra eşim tamamen değişti evi terk etti gitti hiç bir şekilde ulaşamadım kendisine bende bu süreçte görüştüğüm medyum serbay hocama büyü bozma işlemi yaptırdım 16 gün sürdü 16 gün bekledim ama beklediğime de değdi eşimin üstünde ki büyüyü serbay hocam 16 günde kaldırdı ve tekrardan bana geri dönmesini sağladı bu yüzden medyum serbay hocama güvenim sonsuz herkese tavsiye eder hocamıza da çok teşekkür ederim hayırlı günler herkese

  0535 598 9189 bu numaradan medyum serbay hocamıza ulaşıp bilgi alabilirsiniz büyü bozdurmak isteyenlere medyum serbay hocamı öneriyorum

 3. ALMANYA DİÇLE

  meraba arkadaşlar bende sizlere yurt dışından yazıyorum bir hafta önce biten bir işlemim ile ilgili yazmak istedim öncelikle büyü bozmada uzman olan BARAN hocaya çok teşşekürlerimi iletiyorum burdan bir ay önce büyü bozma ile ilgili araştırma yaparken benim gibi sorunları olan insanlarında yorumlarıyla BARAN hocaya ulaştım aradım ve annemin uzerinde bir akrabamız tarafından yapılan kara büyüye benzer bir büyü yapıldıgını ve annemin hergün rüyalar kavuslar görup ve bizlere karşıda baya agrasif oluyordu evde zorun kalmamıştı hergün tartışma ve çok üzülüyorduk annemin durumu gercekten beni kardeşimi babamı cok üzüyordu evde huzurumuz kalmamıştı yemek bile yiyemiyorduk nerdeyse bir hastaneye yatıracaktık annemi allah bin kere BARAN hocadan razı olsun butun herşeyi anlattım annemle ilgili yaşadıkalarımızı tek tek BARAN hocaya anlattım çok güzel gercekten okadar hoca aradım içlerinde birtek BARAN hoca beni yarım saat dinledi ve benş teselli etti sakın olmamızı üzülmememizi anneme nasıl yaklaşacagımızı söyledi ve resmini istedi annemin yarım saattik bir bakım yaptıktan sonra bana 20 günde annenin üzerindeki büyü bozup temizleyecegini ve annemin eski saglıgına kavuşaçağını tekrardan sizlerle gezip her istediginiz yere gideceksiniz çok mutlu olacaksınız söyleyince sevinçten agladım telefonda ve hemen işlemlere başladık 20 günlük işlemin ardından iki yıl her tarafa göturdugumuz annem eski saglıgına kavuştu o kadar çok mutluyumki yeniden dogmuş gibi oldum size sevinçten BARAN hocayla 20 günde nasıl bir yo izledigimizi anlatmak istedim ömrumun sonuna kadar BARAN hocaya aylecek duva edecegiz hocam sayesinde evimize huzur geldi neşe geldi mutluluk geldi en önemlisi annem geldi sizlerle paylaşmak istedim yaşadıklarımı gercekten aylesinde sorunu olan varsa BARAN hocaya ulaşmalısınız büyü bozma işleminde uzmandır kendisi ve benzeri büyülerde işlemlerde numarasını yazıyorum sizlere herkese tavsiyemdir 0552 453 8758

 4. yasemin büyü bozma serbay hoca derimm.

  büyü bozmada serbay hocadan başkasına güvenmem gercketen büyü bozma yapma konusunda uzman bir hocadır kız kardeşime yapılan büyü iki yıldır bozamadıgım gitmedigim hoca kalmadı aramdıgım hoca kalmadı internette büyü bozan hocalar hakkında araştırma yaparken serbay hoca hakkında cok güzel yorumlar okudum ve iletişime geçtim gerçekten dedikleri kadar cok güzel dinledi beni 20 dakikalık bir bakımın ardından 15 günde bozar temizlerim dedi kız kardeşimle inanamadık ama işlem bittikten sonra cok güzel sonuç verdi şuan kız kardeşim eski saglıgına kavuştu aylece cok mutluyuz iki yıldır evimizde huzur yoktu hergün kız kardeşimin rahatsızlıgı aylemi cok üzüyordu allah razı olsun serbay hocadan evimize huzur mutluluk neşe getirdi gerçekten cok iyi dinleyen anlayan yardımcı olan bir baba gibi davranan bir hocadır herkese tavsiyem serbay hocadır.

 5. Etkili Süryani Büyüsü etkileri

  Benim aileme yapılan papaz büyüsünü bozduk. Medyum atlas hocanın sayesinde bana ve karıma yapılan bu garip büyüyü bozduk. İlk başlarda mutlu yuvamız vardı ve çok güzel giden bir ilişkimiz vardı. Her şey çok güzel ilerliyordu oysa bir anda karım da bende kendimizden farklı davranmaya başladık. Bir kaç kere büyük kavgalar ettik çocuklar rahatsız oldu ama yine de devam ettik. Bu kavgayı yapan sanki biz değildik. Kızım bu durumdan şüphelenip bir medyum hocası araştırmaya başladı. Bu esnada karşısına çıkan bir çok medyum hocasından yorumlarına ve sonuçlarına bakarak seçtiği medyum atlas hocadan bize bakım yapmasını ve bir büyü var ise bozmasını söyledi. Atlas hocada 10 dakikalık bir bakımın ardından kızıma ailenin üzerinde bir büyü var ancak bunu bozmamız gerek yoksa ailen dağılır dedi. Kızım da korktuğu için tamam hocam siz yapın ailem dağılmasın. Atlas hocada etkili Süryani büyüsü yapacağını ve 12 gün sonunda kesin sonucu alacağını söylemiş. Biz 2 hafta sonra karımla ne kavga eder olduk ne bağırır olduk. Adeta eski hayatımıza kaldığımız yerden devam etmeye başladık. Bu durumu bize kızım anlattı biz ilk başta inanmadık ama daha sonra inanmaya başladık. Atlas hocanın sayesinde kızım bizi kurtardı. 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir